TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va rog sa discutati mai mult la subiect si mai putin pe langa subiect :).
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

eu zic ca vi-a ajuns alea 2 sate...la al 3-lea cu putin noroc e tot la mine :p asa ca opteron nu te mai stresa sa bagi nobili
 

DeletedUser17395

Daca ii aveam pe sate diferite, nu mai bagai tu sprijin la nobili si era satu la mine..
Asta e , ai avut noroc, zice lumea ca ai sufletu bun :)
 

DeletedUser18527

getjar tre sa faci cinste ... am sters 20 de pagini de rapoarte de la tine si cu 20 de la ovi... mi ati facut ziua frumoasa.. am ratat nobili .. nu am vazut ca am luat un sat si m-am atacat singur ... :D Numai dracarii .
 

DeletedUser

io nici nu stiu cum de mai are curaju sa scoata capu pe forum cand toata lumea stie ca nu-i in stare sa ia sate decat la 6 dimineata.
 

DeletedUser22922

deloc , ataca doar satele goale cand nu e omu` on :) asta da semn de lasitate :) cel putin asa mi se pare mie daca era smecher , si se credea asa bun ataca si el la ore normale( 14-15-...-22-23) nu la 06:00 :)

Va oficati ca pierdeti sate si atat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

wow :) carui zeu trebuie sa multumesc ca mi-ai dat tu un reply atat de destept ? pffff umbla pe aici o dorinta a jucatorilor in ceea ce te priveste " DELETE " .. ar fi cazu:)

Nu ma oftic pt ca pierd sate daca le pierd la o ora normala cand as putea fi on sa fie o lupta dreapta, dar cand te ataca la 6 dimineata si tu ca un om normal ce esti dormi , atunci da ma oftic pt ca uite asa ajung sa fie tot mai multi jucatori nocturni si nu e bine , omul normal doarme la 6 dimineata nu sta pe triburile :)
 

DeletedUser18527

sir emil .. cine esti pe joc ... sa stiu si eu cine esti .. ca sunt in dezavantaj necunoscandu-ti nick-ul.
Lasa ca sunt destui si din TSL care s-au trezit in mijlocul noptii ptr atacul organizat acum 1 saptamana doua... Fiecare joaca cum poate... Avem 2 in trib din state care joaca relaxat la ora 4 si aici e 4 noptea... Astia sunt cei mai buni sitteri.
 

DeletedUser

io nici nu stiu cum de mai are curaju sa scoata capu pe forum cand toata lumea stie ca nu-i in stare sa ia sate decat la 6 dimineata.

tu vorbesti ma...ca tu nu esti in stare sa imi iei sat la nici o ora...asa ca papa ...da mai am curajul sa ** pe forum pt ca eu de unu singur v-am luat o gramada de sate dar voi 50 ati luat decat 2 asa ca ** la alta usa...si nu conteaza cum le-am luat si la ce ora...

nedule,tu erai pe acolo? :p


eu am fost pe cont...
 

DeletedUser17395

Noi 50 contra la aia 100 care ti-au trimis sprijin si te-au blindat zeule ;)
 

DeletedUser15358

Noi 50 contra la aia 100 care ti-au trimis sprijin si te-au blindat zeule ;)

Care 100 ma ? Ca sunt 350 plus GVL ca si la aia le-au cerut sprijin pentru granita lor. Asa stiu hk sa joace cu toate sate din prima linie 100 de k din fiecare,iar linia 2 cate 50 de k si toti au doar cate 20 de sate pe granita.

Oricum,apropo de pronosticuri si pariuri:
Side 1:
Tribes: TSL
Players:

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 234
Tabăra 2: 241
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,265,174
Tabăra 2: 2,334,909
Diferență: 69,735

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

cat o sa mai va tina si aliatii in brate ? ca poate au si ei problemele lor :).Tare imi e mila de academia HK, daca bat dusmanii la portile lor si ei au mai mult atac decat aparare :) . Da am inteles ca sunt foarte valorosi, se descurca ei , or sa joace la recuperare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus