TSL-ul ca Rapidu`...singuri impotriva tuturor.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17395

Cheles nu ne aliem cu toata harta ca sa ii jignim si sa facem misto de ei :).. Putini , sau deloc aia e ..Macar aia care sunt, ii respectam .
Da sincer tu de ce vorbesti ca nu ai habar de lumea asta...
Vrei sa va aduc aminte ? pe haita si tnt ii jigneati ca nu sunt in stare sa ne ia satele...pe diablo vroiati sa ii atacati , inainte de a va refuza Dread Lord cererile in priivinta Janikai,...pe JaR ii luaserati cu ordine (apropo nedhule uite niste oameni decenti care nu au vrut sa va faca placerile sa atace la 5 zile distanta :) sa luati voi sate :). Da nah, unu a fost JaR , alta e academia de la marginea padurii :) )
Iar de ceilalti nu mai zic nimic, stiu ei mai bine ce au ** cu mine, ce le-am zis si uite ca sa adeverit...
Sunteti niste aliati de groaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai bagati strambe mult??:)) nu vedeti ca nu merge...? apropo ati terminat cu satele alea de barbari??:)

Satele acelea de barbari sunt multumita tradatorilor plecatzi de la noi din trib ....
Probabil ca ia apasat constiintza,sau si-au dat seama ca acolo nu au cu cine sa faca echipa ;)
 

DeletedUser25877

Draga, Opteron, daca tot m-am prins dinou in "hora" voastra si din pacate mai citesc si postarile voastre , am sa-ti spun ca... ori spionii tai sunt niste incapabili, ori sunt in concediu... te rog, nu mai discuta discutii despre noi pentru ca o faci degeaba si in necunostinta de cauza, ai informatii false... sper ca intr-o zi ai sa ma si asculti, eu nu obosesc sa o tot repet :)
 

DeletedUser17395

Draga, Opteron, daca tot m-am prins dinou in "hora" voastra si din pacate mai citesc si postarile voastre , am sa-ti spun ca... ori spionii tai sunt niste incapabili, ori sunt in concediu... te rog, nu mai discuta discutii despre noi pentru ca o faci degeaba si in necunostinta de cauza, ai informatii false... sper ca intr-o zi ai sa ma si asculti, eu nu obosesc sa o tot repet :)

Draga stiu sa citesc romaneste, nu mi-a povestit nici un spion nimic :).
Deci sa inteleg ca nu te-a jignit streinger ???
Atunci e bine, imi facusem griji pt tine.
 

DeletedUser25877

Draga stiu sa citesc romaneste, nu mi-a povestit nici un spion nimic :).
Deci sa inteleg ca nu te-a jignit streinger ???
Atunci e bine, imi facusem griji pt tine.

Dragul meu, sa inteleg ca iti faci griji pentru reputatia mea? ;) ma simt de-a dreptul magulita, dar crede-ma , ma descurc, sunt "barbata" ... ghinionul unora este ca nu ma pot lovi sub centura :p
 

DeletedUser17395

Intamplator am citit ce ti-a zis stranger.... Si dupa ce ati parasit voi forumul comun :)..
Si pe mine m-ar fi suparat vorbele alea, dar daca pe tine nu te supara e ok.
Hai ca nu mai zic nimic, ca iar zice lumea ca bag strambe, din partea mea sa va iubiti cu HK cat vreti, eu ma bucur ca nu sunt de aceeasi parte cu ei , altfel ma trezeam ca ma cearta cheles ca nu am trimis bine nobilii nu stiu unde :)
 

DeletedUser19202

** lumea ca va tot rugati si incercati sa influentati...GVL...DIABLO....TNT....HAITA ...le luati pe rand sau/??si zicea unu de la voi ca nu e razboi..fair-play...hmm....ce faceti voi este nu??
 

DeletedUser25877

Opteron, eu iti zic doar atat... nu are de ce sa ma supere , fiecare spune doar atat cat il duce capul si foloseste vocabularul cu care este obisnuit, nu pot sa nu recunosc ca m-a blocat putin, ma asteptam la altceva din partea unui "intelectual"... dar m-am obisnuit deja cu limbajul de pe jocul asta si "impotenta" se manifesta asa cum ai citit tu
 

DeletedUser17395

** lumea ca va tot rugati si incercati sa influentati...GVL...DIABLO....TNT....HAITA ...le luati pe rand sau/??si zicea unu de la voi ca nu e razboi..fair-play...hmm....ce faceti voi este nu??

Nu cred ca eu personal am mai contactat pe cineva de acolo ca sa bag strambe, ma rad doar aici pe forumu asta :).. Eu personal nu ma mai rog de nimeni sa faca nimic, si nici nu m-am rugat vreodata..
Daca nu sa vrut aceea coalitie , asta e , noi avem destule razboaie, mai rau ce poate fi ? :) ca nu mai avem granite...
Da stranger urat din partea ta, cred ca ai facultate..sa vorbesti in halul ala, eu macar sunt un baiat mai simplu, imi permit sa vorbesc urat, desigur nu pe forumul extern ca sa imi iau iar ban :).
 

DeletedUser15358

in aceias categoria intra si profucv alt mahalagiu ce vorbeste porcos in public cand lumea nu il ridica in slavi sau il dezaproba.Ar trebui sa iti dai seama ca e doar un joc si pentru mine esti 0 barat aici mei ...``maturule``
 

DeletedUser

Ce smecheri is aia pe forumu ala comun dupa ce o plecat TSL de acolo :))
 

DeletedUser17395

da am inteles ca ne injura , da le-au zis bine lumea, ca au curaj doar in lipsa noastra...cat am fost acolo au tacut malc ca ii faceam praf :).
 

DeletedUser22922

Intamplator am citit ce ti-a zis stranger.... Si dupa ce ati parasit voi forumul comun :)..
Si pe mine m-ar fi suparat vorbele alea, dar daca pe tine nu te supara e ok.
Hai ca nu mai zic nimic, ca iar zice lumea ca bag strambe, din partea mea sa va iubiti cu HK cat vreti, eu ma bucur ca nu sunt de aceeasi parte cu ei , altfel ma trezeam ca ma cearta cheles ca nu am trimis bine nobilii nu stiu unde :)

M-am abtint sa nu comentez ceva dar cand vad ca te legi de mine fara motiv ma scoate din sarite...crezi ca eu ma cert cu membrii tribului sau cu aliatii ?
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
fara motiv cheles?frumos vocabular,frumoase cuvinte la adresa noastra din partea ta pe forumul marii aliante anti sith.cand noi vorbeam urat la adresa celor din haita ei erau acolo.tu ca un las ce esti,ai ridicat coada imediat ce noi am parasit forumul.
 

DeletedUser22922

eu habar nu aveam ca ati parasit forumul abea apoi am aflat...oricum meritati acele cuvinte unii dintre voi...nu ma refer la tine :)
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
doua posturi mai sus scrie un baiat din viking ca am parasit forumul.daca nu ai citit si nu te-ai informat,pot sa presupun ca la fel faci si cand aberezi pe extern
 

DeletedUser22922

aicea citesc tot....:)..ma deranjeaza faptul ca imi spui incontinu ca aberez dar si t faci la fel :p
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
strainul cred ca nu a citit ce ai scris tu acolo,pentru ca in mod normal,daca citea,proceda si cu tine la fel ca in cazul electrei.cel putin asa a sustinut,ca a concediat-o din cauza ca a jignit,nicidecum din cauza ca pierdea sate la tsl.sau ne-a mintit atunci?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus