Triburile lumii 4

DeletedUser7708

@dfa1 ...degeaba incerci sa il scoti din rahat pe spaicher care ii se pare ca e buricu pamantului si ca a inventat mersu pe jos , tu nu intelegi ca sprijinu pe granita e acolo de inainte de a incepe atacurile...ce sa caluclezi? ca nu poate face dodge cu sprijinu... doar cred ca stii si tu fazele de pe ...L3 parca , cu yetti si aliat care au avrut in jur de 3500 si 5000 de atacuri pe ei si nu au pierdut nici un sat (sau au pierdut putine nu imi mai aduc exact aminte) ...asa ca despre ce vorbim? cand jucai tu era in alt stadiu jocu ..luai 2 sate si urca tribu in clasament ...acu nu mai e asa, un jucator e cat un trib

Îmi pare rău Eddy, dar tribul meu nu urca dacă luam eu sate. Când jucam eu, tribul era doar pe locul 1. ;) Şi eu vorbesc în numele meu, nu pentru Spaiky :)
 

DeletedUser8266

:)) direct pe 1 din prima zi?:)) si nu ma refeream neaparat tribu tau ...ma refeream in general..un jucator lua 2 sate si urca tribu in rank :))
 

DeletedUser2602

cum? a inviat spaicher? cel ce intotdeauna incepe ceva dar nu termina niciodata nimic?

fugi d`aici ca nu te cred ...
 

DeletedUser

..ce s-e intimpla, in GTC..??..lumea incepe sa fie, nemultzumita..??>.

..am ceva cereri de INVITATII, dar nu stiu ce sa cred..or fi SPIONI..??>.or fi jucatori care vor actiune pe cont propriu..??..imi spun ca vor sa urmeze exemplu lui FANESCU
 

DeletedUser7708

..ce s-e intimpla, in GTC..??..lumea incepe sa fie, nemultzumita..??>.

..am ceva cereri de INVITATII, dar nu stiu ce sa cred..or fi SPIONI..??>.or fi jucatori care vor actiune pe cont propriu..??..imi spun ca vor sa urmeze exemplu lui FANESCU

Haha, nu fi rău, eu chiar am fost întrebat de 2 oameni(nu spun cine) ce e cu fanescu(fanescu fiind partenerul meu de atac pe vremea când jucam serios pe L4). Şi apoi au zis că îi tentează să facă acelaşi lucru.

Ştii cum e, ca la români, nu ne-a mai plăcut de Ceauşescu, l-am împuşcat. Acum, după 20 de ani, ni s-a urât de democraţie şi regretăm (unii, mai mult sau mai puţin) sistemul comunist. Ori li s-a urât cu binele celor din GTC, ori cu răul, poate ne spun cei implicaţi mai multe :D
 

DeletedUser9288

sa ma astepti si pe mine in armanda da? numai ca mie nu imi trebuie invitatie eu intru asa cu cativa nobili si armata ..... voi chiar credeti ca ne panicati cu jucatorul asta? lati pus peste tot la profil si il ridicati atata in slavi credeti ca asa ateageti si pe alti :)) eu cred ca voi sunteti mai panicati ca noi in raz asta pt ca faceti orice numai sa mai opriti din asalturile noastre
 

DeletedUser27056

Side 1:
Tribes: abc
Players:

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: 06/07/2009 00:00:00la01/08/2009 16:43:36

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 867
Tabăra 2: 2,130
Diferență: 1,263

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 41
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,721,365
Tabăra 2: 20,327,048
Diferență: 11,605,683

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 799,054
Tabăra 2: 442,659
Diferență: 356,395

image.php


e de la data cand cgal a postat ultima statistica cu abc...uitati-va acum.

ps. si asta e fara academia voastra:))) ca deja era prea rusinos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:D:D:D:D stai omule, nu mai avem nobili, din cauza asta cel putin nu se mai poate avansa, deocamdata :D:D:D acu incepe, FANESCU VEGHEAZA :D:D:D
 

DeletedUser9288

..las ca pentru tine, are INVItATIE,.... ZEITTA..:)..stii tu..

imi poti explica ce poate sa imi faca un jucator ca zeitaa mie???? nimic mai ales ca am facut rost de cateva sate chiar in mij satelor lui daca ai sa vezi ca imi ia un sat inseramna ca la recuperat atat tot
 

DeletedUser

in momentul asta imi poate spune cnva care este cel mai puternic trib:D??
 

DeletedUser7708

in momentul asta imi poate spune cnva care este cel mai puternic trib:D??

Atacatori:
Rang Numele tribului Cucerit
1 Proiectul Armada 1.623,49 Mio.
2 Defend and Fight 1.089,16 Mio.
3 Warriorz Empire 1.032,92 Mio.

Apărători:
Rang Numele tribului Cucerit
1 Proiectul Armada 2.202,01 Mio.
2 Defend and Fight 1.076,55 Mio.
3 Warriorz Empire 1.007,54 Mio.

Total:
1 Proiectul Armada 3.825,50 Mio.
2 Defend and Fight 2.165,71 Mio.
3 Warriorz Empire 2.040,46 Mio.


Ai vreun dubiu? :D
 

DeletedUser8266

hai sa fim seriosi nu se calculeaza asa :)))

p.s. fiecare tine cu a lui , oricum atat timp cat GTC conduce contra Armada de atata timp...eu zic ca GTC e mai tare ca Armada(asa este o gandire logica)...da nu zic ca e cel mai tare , acest lucru e prea greu de aflat.
 

DeletedUser

Inamici învinşi
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 Sp@rt@nu 63,67 Mio.
2 SirDevil 53,35 Mio.
3 david1999 45,95 Mio.
4 gasti2008 45,64 Mio.
5 Vangx 42,70 Mio.
6 Azzgard 42,20 Mio.
7 honorius 41,18 Mio.
8 chellovdv 39,99 Mio.
9 Aladin cel Mare 35,97 Mio.
10 nicuga 35,29 Mio.
 

DeletedUser

Nu, cel mai puternic e cel cu ratia cea mai mica de ODA pe sate cucerite, bineinteles dupa ce se scad toate innobilarile intern.. Si totusi sa fie de top100, clar de ce :) Vor fi multe surprize, aia sunt adevaratii jucatori buni.

Faceti voi calculele care are timp si chef, ar fi foarte interesant zic eu...


Si da.. Armada e cel mai bun trib acum, nu conteaza cateva zeci si chiar sute de sate in plus/minus.. Poate ca moral, dar sunt mult mai multi factori... Parerea mea (care clar va fi blamata :)) Si in plus ati putea face acelasi calcul ca si la jucatori, de asemeni si asta interesant :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Nu, cel mai puternic e cel cu ratia cea mai mica de ODA pe sate cucerite, bineinteles dupa ce se scad toate innobilarile intern.. Si totusi sa fie de top100, clar de ce :) Vor fi multe surprize, aia sunt adevaratii jucatori buni.

Faceti voi calculele care are timp si chef, ar fi foarte interesant zic eu...


Si da.. Armada e cel mai bun trib acum, nu conteaza cateva zeci si chiar sute de sate in plus/minus.. Poate ca moral, dar sunt mult mai multi factori... Parerea mea (care clar va fi blamata :)) Si in plus ati putea face acelasi calcul ca si la jucatori, de asemeni si asta interesant :)


Te contrazici singur


Cred ca la un calcul simplu ...ar da ca GTC are mai multe sate luate de la armada cu mai putini inamici invinsi ...deci .. oricum cel mai bun trib nu se poate stabili si nici cel mai bun jucator ...e o utopie
 

DeletedUser

Clar nu se poate stabili, dar ceva cat de cat mai legat de realitate, adica sa se elimine barbarele si innob. intene... Si cu cea mai mare eficacitate (fara mult ODA)...
 

DeletedUser9288

daca ati fi jucatori pe l4 vati da seama care e cel mai bun trib e foarte simplu dar ca jucator e ma greu
 
Sus