razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hades sa iti zic si eu parerea mea
cum crezi ca membrii tribului sa isi respecte conducatorii din moment ce ei doar stateau in spate si inobilau intern ????
sincer daca voi de la bun inceput faceati o diplomatie nu asa bogata cum ati avut-o tot timpul iar voi cei care conduceau luau sate in granita si incercau sa fie adevarate exemple pentru membrii era poate alta situatia
 

DeletedUser

lectii de viata,..dexteriade, cand vei putea face diferenta intre ele te asigur ca atitudinea ta cu privire la acest joc se va schimba,..
nu este mai corect sal privim ca pe un simplu joc si sa nu ne mai consumam nervii inutil?

Pai da cine isi consuma nervii? Poate tu ca eu sigur nu. Bineinteles ca e un simplu joc...

Nu prea cred ca am ce sa schimb la atitudinea mea la acest jos.
Sau - ce crezi tu ca trebuie schimbat la atitudinea mea? Ca eu nu inteleg.
Care sunt lectiile de viata intre care tre sa fac diferenta? Pls clarifica...
 

DeletedUser15358

hades nu stiu cum sa iti spun dar triburile mamut sunt foarte greu de condus prin definitie. Sunt foarte putini lideri(in adevaratul sens al cuv.) care au reusit sa aibe succes cu un trib mamut. De aici si cliseul: trib mamut=esec.
 

DeletedUser

hades nu stiu cum sa iti spun dar triburile mamut sunt foarte greu de condus prin definitie. Sunt foarte putini lideri(in adevaratul sens al cuv.) care au reusit sa aibe succes cu un trib mamut. De aici si cliseul: trib mamut=esec.

insfarsit aud si eu pe cineva care gandeste un pic inainte sa vorbeasca.Poate vi se pare simplu cu un trib de membri,unde unul e prieten cu 20,iar ceilalti 20 au la randul lor cate 3 prieteni.Ei bine,cand ai 3 triburi de cate 200 de membri (situatie repetata prin fuziuni),nu poti supravietui decat cu valori,si cel mai important cu organizare interna si regulament strict.Din pacate WRATH,RF,nu au avut niciodata asa ceva,iar acum in =1= cred ca e prea tarziu,defapt vad ca e prea tarziu pentru a mai schimba ceva.

Hades nu mai spune ca sunt in pozitia ta,tu ai fost intemeietor in toata aceasta vreme,eu doar un simplu conducator alaturat membrilor,coleg al lor,care le-am stiut tot timpul problemele lor,si am ajuns sa ii cunosc pe fiecare,ce poate cat poate si cu ochii inchisi.

Iti multumesc totusi ca imi ti apararea,dupa ce acum vreo 3 saptamani m-ai fi infundat cu orice posibilitate.

Recunosc,si nu am sa ascund niciodata ca suntem un trib slab,prost organizat,cu membri care nu comunica,nu se ajuta si sunt individualisti.Aceasta este realitatea si nu avem de ce sa o mascam.

Poate acum sunteti mai pasuitori,desi nu cred.:D:D:D
 

DeletedUser30593

naercis :

Recunosc,si nu am sa ascund niciodata ca suntem un trib slab,prost organizat,cu membri care nu comunica,nu se ajuta si sunt individualisti.Aceasta este realitatea si nu avem de ce sa o mascam.

bv :p place la tine
 

DeletedUser

Va studiez de ceva timp,..nu sunteti decat niste imbecili in fata monitorului,

asta m-a atins chiar si pe mine .
stiam ca esti mincinos , insa jalnic si patetic nu stiam ca esti , sa spui asta pe forumul extern dovedeste prostul obicei de-ati critica colegii .
tu nu ai drept sa vi sa ne faci pe noi " imebecili " cand tu esti cel mai imbecil.
eu zic sa dispari din acest joc ca deja devii patetic si de prost-gust , iar asta ma face sa te scuip afara ;)

ceilalti din wrath : naercis si 2711 , nu am nimic cu voi baieti , respect pentru cele zise in post - urile de mai sus , insa va rog ca altadata sa invatati " cliseul " spus de MOgul . tot respectul si succes.
 

DeletedUser

asta m-a atins chiar si pe mine .
stiam ca esti mincinos , insa jalnic si patetic nu stiam ca esti , sa spui asta pe forumul extern dovedeste prostul obicei de-ati critica colegii .
tu nu ai drept sa vi sa ne faci pe noi " imebecili " cand tu esti cel mai imbecil.
eu zic sa dispari din acest joc ca deja devii patetic si de prost-gust , iar asta ma face sa te scuip afara ;)

ceilalti din wrath : naercis si 2711 , nu am nimic cu voi baieti , respect pentru cele zise in post - urile de mai sus , insa va rog ca altadata sa invatati " cliseul " spus de MOgul . tot respectul si succes.

e nah, cum sa te atinga asa ceva:))...personajul care a scris asta e total nevinovat...si total plecat de acasa:))..ii place sa si spele ciorapeii pe forumul extern...si sa si-i usuce tot aici, pe sarma...ai grija tata ca ti-i ciugulesc pasareii:))
 

DeletedUser21587

Va urez o cariera cat mai constructiva in acest joc si chiar viata lunga pe acest forum,..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da mah , asa'i cum zice marlboro !
insa te rog , altadata tine-ti prostia in lant , si posteaz referitor la " razboi " si nu " ma intepa pe mine " ;)
 

DeletedUser30593

Shamp : ma jignesti :))) ce sa caut io la aia ?:)) wrath,rf,=1=..sau cum se mai numesc ei :)))?

Noobs 4 ever :X

Si multumesc Domnisoarei eTerYa ca ia atras atentia :X:*
Saru"mana
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2711 : am intels eu gresit post - ul tau :) :) :) :) ... imi cer scuze .

marlboro : vai ce diplomat esti tu , ia-te de manuta cu master si danvera , si aruncati-va in BEGA !
 

DeletedUser21587

hades sa iti zic si eu parerea mea
cum crezi ca membrii tribului sa isi respecte conducatorii din moment ce ei doar stateau in spate si inobilau intern ????
sincer daca voi de la bun inceput faceati o diplomatie nu asa bogata cum ati avut-o tot timpul iar voi cei care conduceau luau sate in granita si incercau sa fie adevarate exemple pentru membrii era poate alta situatia

Intradevar ai foarte mare dreptate, nu te contrazic, in seara asta am parasit din nou tribul insa definitiv, le ofer ceea ce stiu ei cel mai bine sa faca!
poda credema ca nu am mai dispus de timpul necesar pentru a ma ocupa de trib,.. nu stiu pe voi... insa pe mine criza asta, mia schimbat total stilul de viata,
mai bine spus ma afectat foarte mult, muncesc dublu insa fara nici o realizare,..era de la sine inteles,..1-2 h pe zi pe care le acordam eu tribului,.. nu aveam cum sa
inteleg sensul jocului si totodata sa si dau randament, am facut si eu ceam putut, leam oferit o pozitie in clasament, se pare ca doar atat, cateodata cu o mana am realizat ceva insa cu cealalta am stricat, insa daca se intelegea notiunea de echipa, era un alt joc,.. nu doar cine este lider trage la jug,.. implicare din partea tuturor, asa ceva imposibil,..in fine,..
macar am reusit sai tin uniti,..ceea ce acum,.. pfff
am incercat din rasputeri sai integrez in alta formatiune, insa nimeni nui accepta, vor fi sortiti ^^...
..stim prea bine ce se va intampla cat de curand cu acesti jucatori,
este ultima lor suflare in L10
am onorat triburile.ro L1,2,3,4,7 si 10 TW L4,7,10,14 insa asa ceva nu am intalnit niciodata, nici macar sa aud, un adevarat esec ce sa mai,..
din 400 de membri nu am gasit unul sa tina fraurile tribului,..cel care sa gasit va ingrasat pe toti vad :D problema ca se mai si lauda cu ce nu stiu,..
dupa ce va oferit pe tava Victoria,... bine meritata nu pot sa va contrazic, greseala noastra, a mea a tuturor
sunt multe de spus sa stii, deja scriu un roman ;)

poda pe L20 am sa te rog sati Intem. un trib,
daca tu vei putea sa le fii oamenilor respectivi, coordonator in organizare, diplomat, recrutor, mediator conflicte, moderator forum si totodata si fruntea tribului in atacuri,
iti spun eu vei alege sa devii simplu jucator x lider, nu le poti face singur pe toate odata
gandestete cum aterizam eu pe acest forum dupa 100 de mesaje,..diferite conflicte,..aberatii uneori,..cu nervii la pamant
o scanteie imi mai trebuia si rezultatul il stiti :D
yep,..am fost ajutat,..insa oamenii au revenit la viata lor,..eu am ramas,..a aparut insa naercis ma ajutat intradevar insa ca rasplata
pentru munca depusa,.. a fost eliminarea mea din conducere insa nu numai,.. ceva de genul "in noul trib =ONE= alearga cainii cu covrigi in coada"
cu oamenii poc :), binenteles ca eu am reactionat pe masura :)) insa am fost batut cu armele mele,.. nu regret nimic, recunosc sunt un om impulsiv,
direct, nu stapanesc manipularii,.. altul mama nu mai face :D
asta este am pierdut insa si ei odata cu mine :D

...insa cand am realizat in cele din urma
eliminarea a fost bine venita, va rog sa ma credeti, pur si simplu ma scutit de
responsabilitatile jocului, acum spun mult 20 de minute daca le petrec zilnic pe acest joc :D cat de curand voi fi si innobilat de fostii colegi de trib,
mult mai frumos :D
si pa .. am scapat :)) prin stergere cont, intotdeauna,.. stiti cum este dupa 3-4 zile de odihna merge mai bine triburile.ro :))
5 zile ...mult :D

fratilor cam asta a fost pentru mine ,.. ne mai auzim si pe alta Lume,..aici ... nasol
Spor in toate sa aveti!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus