razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

am onorat triburile.ro L1,2,3,4,7 si 10 TW L4,7,10,14

Serios?! Si eu unde eram? :))

insa pe mine criza asta, mia schimbat total stilul de viata,
mai bine spus ma afectat foarte mult, muncesc dublu insa fara nici o realizare,..era de la sine inteles,..1-2 h pe zi pe care le acordam eu tribului,.. nu aveam cum sa

Un amic a venit cu o idee .. Vrei sa facem cheta sa poti si tu sa joci la adevaratele tale capacitati colosale? :)
 

DeletedUser

MOgul : da sunt Timisorean " Banatu' Ii Fruncea :) "

si uite asa s-a dus maretul Wrath , sunt sigur ca isi vor mai schimba de 10 ori numele , pana sa fie BUSTED :D
 

DeletedUser3192

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: ExT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 0
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 739,612
Tabăra 2: 0
Diferență: 739,612

image.php
 

DeletedUser

MOgul : da sunt Timisorean " Banatu' Ii Fruncea :) "

si uite asa s-a dus maretul Wrath , sunt sigur ca isi vor mai schimba de 10 ori numele , pana sa fie BUSTED :D

te asigur ca =1= (=One=) nu isi va mai schimba numele,iar daca se va petrece nu va ai fi in aceeasi componenta.Si daca e sa o crezi,o citesti scris la taste tot de un timisorean.
Wrath s-a dus de vreo luna,doar ca nu ati crezut,acum v-a spus si =Master Hades=,poate o credeti.:)
 

DeletedUser

gykanes,multumesc ca ai realizat statistica separat.(referitor la discutia de acum cateva zile cu eterya).

La multi ani tuturor celor care poarta nume de floare sau Florin/Florina/Florinela.:D
 

DeletedUser

te asigur ca =1= (=One=) nu isi va mai schimba numele,iar daca se va petrece nu va ai fi in aceeasi componenta.Si daca e sa o crezi,o citesti scris la taste tot de un timisorean.
Wrath s-a dus de vreo luna,doar ca nu ati crezut,acum v-a spus si =Master Hades=,poate o credeti.:)

dar si tie iti place sa continui...:(:(
 

DeletedUser

mergem poda la un sprit . il luam si pe MOgul , si pe vreo 2 - 3 colegi de trib :D
si tragem o betie a la ' Triburi ;)

:. E : il luam si pe naercis , sa se bucure si el :p , dar MOgul si poda , va rog sa aduce o statistica IMMO - Wrath (one) ca sa avem motiv de petrecere pana isi face alcolu' efect :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

gykanes,multumesc ca ai realizat statistica separat.(referitor la discutia de acum cateva zile cu eterya).

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: =1=
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 0
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 350,333
Tabăra 2: 0
Diferență: 350,333

image.php


La voi e si mai nasoala situatia...macar pe EXT aveam un simultan....dar [pe voi doar la mica ciupeala
 

DeletedUser

La voi e si mai nasoala situatia...macar pe EXT aveam un simultan....dar [pe voi doar la mica ciupeala

curand veti da la marea ciupeala,va doresc multa bafta.
reusim din nou sa demonstram ca suntem WRATH (cand spun acest cuvant nici nu vreti sa stiti ce imi imaginez).Dap,=1= a esuat,si regret foarte mult,am facut o greseala imensa (cred ca cea mai importanta din tot jocul,inafara de ceea de a ma alatura WRATH) cu decizia de reunire in urma cu cateva saptamani.Spor la joc.:)
 

DeletedUser

noi ti-am zis de mult ca a esuat dar tu nu ca batman :D
vezi data viitoare sa asculti de cei intelepti :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser10188

Noua strategie de razboi....esti atacat...simplu, iei 1 sitter si ataci acelasi jucator si de la tine si de pe sitter si astfel esti blocat, scapand de noile atacuri...


Se aplica aceasta strategie...nu-i asa domnilor si doamnelor din GEMINA ?! (sau mai exact, nu-i asa doamna fondatoare ?! )
 

DeletedUser

Noua strategie de razboi....esti atacat...simplu, iei 1 sitter si ataci acelasi jucator si de la tine si de pe sitter si astfel esti blocat, scapand de noile atacuri...


Se aplica aceasta strategie...nu-i asa domnilor si doamnelor din GEMINA ?! (sau mai exact, nu-i asa doamna fondatoare ?! )



Tehnica aplicata cu succes si pe alte lumi...;)
 

DeletedUser15358

as dorii sa felicit colegii pentru actiunea asupra lui eliy.
Side 1:
Tribes: noobs
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: eliy

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 2
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 381,859
Tabăra 2: 21,146
Diferență: 360,713

http://www.twstats.com/image.php?type=bar&r=381859&g=21146[/img

[b]Side 1:[/b]
Tribes: noobs
Players:

[b]Side 2:[/b]
Tribes: =1=
Players:

[b]Timeframe:[/b] Săptămâna trecută

[b][u]Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:[/u][/b]

[b]Tabăra 1:[/b] 73
[b]Tabăra 2:[/b] 5
[b]Diferență:[/b] 68

[img]http://www.twstats.com/image.php?type=bar&r=73&g=5

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 726,444
Tabăra 2: 51,006
Diferență: 675,438

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus