razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mi-am dat seama intr-o conversatie despre paladin, acum am gasit si postul :)

Multumesc pentru informatie.S-a sesizat si el si araspuns invitatiei de a-mi adresa mesaj pe joc.
Mi-a dezvaluit identitatea si ne-am dat seama ca ne cunoastem de ceva timp.:D
Multumesc inca odata pentru informatie.
 

DeletedUser

sau le luam altora :D:D:D




1.Totusi tu se pare ca te cobori....postand cand nu esti bagat in seama.
2. Esti detectiv sau lucrezi la SRI??(pss...nu eu am 15 ani...ci tu :) ). Se pare ca stii totul de mine...:))))))))))))
3.Cam tu faci parte din categoria asta...:rolleyes:
4.Tu ai observat ca am dat raspuns la o intrebare?!



dute frate si incearca sa te intelegi singur...apoi intra in discutii...



vai da ce "...." esti , pentru ca este " vecin" cu mine , si cunoscandu-te pe tine ( de pe extern , ca mi-e greata sa te cunosc face-to face ) este de datoria mea sa'l previn sa nu se contamineze cu " prosti'oza " si sa evite orice fel de contact cu tine.
eu credeam ca Wrath in vai de ei , insa tu esti " al' mai dintr-e ai' mai .... jucatori " .

iti recomand sa uiti de extern si sa dai Delete Account.



naercis
Member

Adaugă data: 02.03.2010 #1201 Astăzi, 10:55:22 Sus
Quote:Text original Gandriel
mi-am dat seama intr-o conversatie despre paladin, acum am gasit si postul

Multumesc pentru informatie.S-a sesizat si el si araspuns invitatiei de a-mi adresa mesaj pe joc.
Mi-a dezvaluit identitatea si ne-am dat seama ca ne cunoastem de ceva timp.
Multumesc inca odata pentru informatie.

ne cunoastem de aproape o viata :) :)
 

DeletedUser

vai da ce "...." esti , pentru ca este " vecin" cu mine , si cunoscandu-te pe tine ( de pe extern , ca mi-e greata sa te cunosc face-to face ) este de datoria mea sa'l previn sa nu se contamineze cu " prosti'oza " si sa evite orice fel de contact cu tine.
eu credeam ca Wrath in vai de ei , insa tu esti " al' mai dintr-e ai' mai .... jucatori " .

iti recomand sa uiti de extern si sa dai Delete Account.


datoria ta?! da` ce esti domne?! semafor?!
Eu sunt al` mai...???ehhh...copilu`..acuzatii fara dovezi...ti-am mai spus de ele...esti penibil si tu .. :)..dar hai..te iert...inca nu esti dezvoltat mintal sa gandesti...

Daca Wrath "in vai de eii"....voi cum sunteti?! :)

Delete Account...aha...acum stiu cum ai rezolva tu o problema :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu credeam ca Wrath in vai de ei

Nu ti-e rusine papagalule sa vorbesti despre un trib din care ai plecat pe usa din dos??? Sunt multi dintre fostii si actualii membri ai rf care te-ar face la orice vrei tu in orice moment!!

Deja depasesti orice limita, ai cumparat un cont sau ce draq ai facut, prin nu stiu ce trib si acum vii sa te bati cu pumnul in piept ca esti mare jucator....ma mir ca nu ti-e greata de tine!!!!. Pune mana pe un Cleasil, scapa de cosurile alea de pe fata si dupa aia vii si stai de vorba cu fosti si actuali membri ai RF!!!
 

DeletedUser

[Shamp;629734]eu credeam ca Wrath in vai de ei

Nu ti-e rusine papagalule sa vorbesti despre un trib din care ai plecat pe usa din dos??? Sunt multi dintre fostii si actualii membri ai rf care te-ar face la orice vrei tu in orice moment!!

Deja depasesti orice limita, ai cumparat un cont sau ce draq ai facut, prin nu stiu ce trib si acum vii sa te bati cu pumnul in piept ca esti mare jucator....ma mir ca nu ti-e greata de tine!!!!. Pune mana pe un Cleasil, scapa de cosurile alea de pe fata si dupa aia vii si stai de vorba cu fosti si actuali membri ai RF!!!

nu stiu de ce iti tot bati capul aiurea...nu are rost osteneala...nu suntem singurii care ii vedem capacitatile si limitele sale mintale...numai ca...stii tu...nu e frumos sa jignesti un aliat:D:D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: G~A
Players:

Side 2:
Tribes: MIB
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 6
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71,470
Tabăra 2: 47,808
Diferență: 23,662

image.php



:D:D:D:D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: gio19ro

Side 2:
Tribes: Gemina
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 165,966
Tabăra 2: 9,532
Diferență: 156,434

image.php


mai da si tu un sprijin pe la aliati :p

daca eram langa G~E , G~A poate era si mai rusinoasa statistica :p
 

DeletedUser

va rog o parere

vip80 astăzi la ora 21:03
intrebarea mea este urmatoarea si anume cum poti ataca cind exista un pact de neatacare ?????????????

syle byle astăzi la ora 21:08
raspunsul meu este urmatorul..uitate de cand sunt la ei..te am atacat cand eram in inp...am rapoartele...solutia cu koa am luato doar pt ca era pacat ca inp sa se dizolve asa pur si simplu, si nicidecum dupa un razboi "eroic" cu zarg/ge...a fost doar o coincidenta ca invitatiile au venit in timp ce te atacam...de fapt mai aveam un atac pe satul luat si cel mai lung, de pe araf..stau oricui la disp, inclusiv prin sitter, de a controla daca am atacat din koa...so, sorry, asta e jocul..tu m ai atacat si mi ai rupt aparare in draci...you win some, you lose some

vip80 astăzi la ora 21:11
deci esti refugiat mai pe romineste oricum timp de 24 de ore esti refugiat asa ca pregatestete sa ptr lupta ori eliberezi satul ori iti rup toata armata de tine depinde astept raspunsul tau

syle byle astăzi la ora 21:14
mai pe romaneste prietene drag, pune pe cineva din tribul tau sitter la mine, si s vedem daca sunt refugiat!!!vezi ca pe forum sunt dezbateri pe tema asta...just a reminder..nu tu ma atacai pe mine ci eu pe tine...:)))deci duc si pe forum discutia asta daca doresti, sa vedem cati o sa spuna ca sunt refugiat:)) cat despre amenintarile astea, sunt o chestie demodata...eu nu ti am scris nici macar un mesaj in timp ce ma atacai:)

vip80 astăzi la ora 21:16
nu amice nu sint amenintari incercam sa gasesc o cale amiabila daca nu se poate asta este o sa incep atacurile sa imi iau ce este al meu asa ca stai linistit satul meu nu va ramine la tine ptr mine esti refugiat si apropo nu mai ** in engleza siuntem romini

vip80 astăzi la ora 21:18
astept rasp tau amice ?????ori eliberezi satul ,ori dau drumul la atacuri nu este amenintare si nu te amenint te intreb atita tot

syle byle astăzi la ora 21:20
decat romneasca ta..dar hai sa nu fim rai, nu asta e subiectul...o sa export pe forum discutia si o sa decida ei daca sunt refugiat..si dupa aceea n ai decat sa faci tu ce vrei, ok? nu ma supar

vip80 astăzi la ora 21:22
cum vrei tu eu am incercat o cale amiabila cu tine vad ca nu se poate dar asta este viata fara nici o suparare nu cred ca regulamentul imi interzice sa imi iau satul inapoi sincer
stau la disp cu rapoartele atacurilor mele ..mi se pare ciudat sa fiu refugiat cand eu atacam..
 

DeletedUser

si cu atacuri lansate de tine in desfasurare ...fugi vitejeste in tribul cu PNA ca sa te pui la cladurica si adapost. :(:mad:
 

DeletedUser

mda

pai atacurile mele erau date toate inainte de invitatia in koa..si cand am primit inv mai ramasesera doar 2 atacuri in curs..nu mi spune ca astea 2 atacuri reprezinta nu stiu ce ...i a fost doar ciuda pentru ca m a atacat mult si nu a luat un singur sat si eu din 6 atacuri i am distrus unul si i am luat altul...a fost o coincidenta temporala trecerea in koa, pe care o urmaream demult, dar din motive de organizare interna nu s a putut..in fine, de atunci am primit mai mult de 80 de atacuri de la el sau aliati ai lui si nu am cerut nici macar o lance sprijin de la tribul nou..asta asa, pentru "refugierea" mea...
 

DeletedUser

si ce ne intereseaza pe noi de voi 2 ?
2 nubi care se ataca si care nu rezolva nimic

puteti sa va rezolvati problemele in familie nu sa va afisati pe extern si sa aratati lumii ca minunata familie e plina de probleme :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus