razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stiri din lumea celor care nu cuvanta...

naercis - a ramas fara titlul de (~Friend~). Ce s-o fi intamplat? Nu mai e prieten?
=Master HaDeS= - a trecut la G~E. ???

Ne pregatim pentru o mega fuziune prin absorbtie intre =1= si G~E ?
 

DeletedUser

probabil vor fi cativa care vor merge in G~E iar restul vor fi lasati carne de tun
deci in curand o sa avem granita cu G~E
 

DeletedUser

hmm - nus ce sa zic e posibil...

daca e adevarat ca s-a modificat schimbarea si a revenit master la carma - si el s-a dus in G~E - e clar ca se va fae fuziune - poate de data asta vor lua ce e mai bun - ca nu cred ca ia G~E tot cadranul ala cu catal si purcel - si restul raman de caruta.

daca a ramas narcis la carma - nu se va face fuziune cu G~E ci eventual o noua organizare interna.

da nus de ce ma preocupa - ca pana la urma tot atata e - tot aceelasi camp de batalie ramane...
 

DeletedUser

Stiri din lumea celor care nu cuvanta...

naercis - a ramas fara titlul de (~Friend~). Ce s-o fi intamplat? Nu mai e prieten?
=Master HaDeS= - a trecut la G~E. ???

Ne pregatim pentru o mega fuziune prin absorbtie intre =1= si G~E ?

eu mi-am retras si drepturile si titulatura de ~Friend~,v-am spus de ieri ca se vor intampla unele modificari,si veti avea ocazia sa dati la marea ciupeala.Va doresc spor la treaba,incepeti sa deslusiti singuri ce se intampla.Bafta.:)
 

DeletedUser

inseamna ca a ramas master indrumator.

sa vedem acu pe cine ia in G~E. dupe ce criterii...
 

DeletedUser

inseamna ca a ramas master indrumator.

sa vedem acu pe cine ia in G~E. dupe ce criterii...

este un criteriu regretabil.:)
dupa nume,asta spune cam tot.mi-am incetat munca pentru trib,sper sa ma primiti ca simplu jucator pe acest forum.Dexteriade,bravo,felicitarile mele pentru efortul depus,si intradevar meriti laude,atat tu cat si tribul tau.Poate daca aveam cu cine erai terminat acum,dar s-a vazut ca nu se poate.Felicitari.;)

Stiu sa va zic si pe cine vor lua la ei,si pe cine puteti lua la voi,ca si cunostinte de joc,activitate,intelegerea termenului de echipa,si spun asta pentru ca gandesc la echipa,la membri,printre putinii cei care au inteles cum se joaca acest joc,cei care vor alege un alt drum,decat cel favorabil lor,sigur nu vor fi cei pe care ii consider inocenti.E pacat pentru ce se intampla,insa nu ma voi opune absolut deloc,va sfatuiesc sa recrutati cat puteti,tribul oricum se duce naiba,nu am fost invinsi de voi,am fost invinsi de lupta interna,invidie,putere,lipsa (foarte mare) de comunicare,individualitati,independenti,etc.Nu imi pot atribui aceste greseli,am facut si eu unele,dar pe acestea nu mi le asum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se pare ca asa s'a dus " Maretul Imperiu " :)
i'a ajuns blestemele lui " numai stiu cine a spus ca vrea granita cu G~E " parca Gykanes " pe saraci G~E .
acum ii acum , sa vedem care pe care



L.E : naercis tot respectul , pacat ca te-ai alaturat acelui trib ( pe cand eram eu in wrath erai incordat cu mine ) insa acum vad ca te-ai impacat cu gandul ca te-au invins :p
 

DeletedUser

se pare ca asa s'a dus " Maretul Imperiu " :)
i'a ajuns blestemele lui " numai stiu cine a spus ca vrea granita cu G~E " parca Gykanes " pe saraci G~E .
acum ii acum , sa vedem care pe care



L.E : naercis tot respectul , pacat ca te-ai alaturat acelui trib ( pe cand eram eu in wrath erai incordat cu mine ) insa acum vad ca te-ai impacat cu gandul ca te-au invins :p

pana acum cum a fost?

care pe unde?! :))

Nu-ti fa tu griji de noi...fa-ti de tine :)
 

DeletedUser

L.E : naercis tot respectul , pacat ca te-ai alaturat acelui trib ( pe cand eram eu in wrath erai incordat cu mine ) insa acum vad ca te-ai impacat cu gandul ca te-au invins :p


nu stiu cu cine am onoarea.:) nu cred ca am facut pe incordatul cu nimeni.poate a fost o prima impresie.
 

DeletedUser

vezi naercis " nu crezi " dar nu esti sigur , daca ne intalnim la " sucul de hamei " am sa-ti zic cu cine ai avut onoarea :)
 

DeletedUser

vezi naercis " nu crezi " dar nu esti sigur , daca ne intalnim la " sucul de hamei " am sa-ti zic cu cine ai avut onoarea :)

:D nu pot sa zic ca sunt sigur cat timp nu stiu cu cine vorbesc,incerc sa imi dau seama cu cine vorbesc,si nu reusesc,am cautat in MIB,ziceai undeva ca ai un coleg in MIB.:) Nu stiu cine esti,sunt sigur ca nu am fost incordat cu nimeni,poate am avut opinii diferite,dar nu am facut pe incordatul cu nimeni,nu imi sta in caracter.astept mesaj privat pe joc,daca nu vrei sa imi dezvalui identitatea aici,si la suc "de hamei" ne intalnim oricand doriti,chiar ar fi de asteptat sa facem asa ceva.:D
 

DeletedUser

se pare ca asa s'a dus " Maretul Imperiu " :)
i'a ajuns blestemele lui " numai stiu cine a spus ca vrea granita cu G~E " parca Gykanes " pe saraci G~E .
acum ii acum , sa vedem care pe care

:p

Blestem ... dupa tine ..probabil..asa crezi tu daca ai fi in locul nostru..

Dupa noi ... o noua aventura... pe care o asteptam chiar bucurosi. :D
 

DeletedUser

nu stiu de ce am impresia ca G~E va avea aceeasi soarta ca si maretul imperiu
poate ca mai are un pic si se transforma in aceeasi chestie
deja primii pasi ii urmeaza
fuziune cu zarg acum cu =1= deci pasii sunt buni
mai au de luat la ei INP daca mai au ce si cate ceva de prin Gemina si gata
 

DeletedUser

nu stiu de ce am impresia ca G~E va avea aceeasi soarta ca si maretul imperiu
poate ca mai are un pic si se transforma in aceeasi chestie
deja primii pasi ii urmeaza
fuziune cu zarg acum cu =1= deci pasii sunt buni
mai au de luat la ei INP daca mai au ce si cate ceva de prin Gemina si gata


multe impresii cand nici nu se stie viitorul si nici nu cunosti multe :) ...sunt lucruri pe care le stim doar noi...si le veti afla mai tarziu si voi(daca e cazul)...asa ca...dati-va in continuare cu impresiile...(ca vad ca ne limitam la subiecte si incepem sa ne credem nostradamus..:p:p)....dar cu grija...poate va loviti intre voi:D:D:D


Cu INP...este un razboi pur...fara recrutari...(uita-te pe twstats si vezi daca avem membri de acolo)..aceeasi chestie...vorba fara informare...inutila..



cate ceva de prin Gemina si gata

gata ce?? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poda , te rog din inima nu te cobarI la nivelul lui Marlboro ! este doar un pusti frustrat , plictisit de viata ( poate EMO ) care incearca sa face pe smecheru , insa pica de prost pe forum , si se afunda in prostie cu fiecare replay care'l da la orice post , nu ai observat ca urmareste sa devina " super senior member " .
rog intelegere si mila pentru acesta " Born'a to Be Hiena :)) :)) :)) "
 

DeletedUser

gata fuziuni ca dupa nu mai aveti ce lua si va iau altii satele :D

sau le luam altora :D:D:D

poda , 1. te rog din inima nu te cobarI la nivelul lui Marlboro ! 2.este doar un pusti frustrat , plictisit de viata ( poate EMO ) care incearca sa face pe smecheru , 3.insa pica de prost pe forum , 4si se afunda in prostie cu fiecare replay care'l da la orice post , nu ai observat ca urmareste sa devina " super senior member " .
rog intelegere si mila pentru acesta " Born'a to Be Hiena ) ) ) "


1.Totusi tu se pare ca te cobori....postand cand nu esti bagat in seama.
2. Esti detectiv sau lucrezi la SRI??(pss...nu eu am 15 ani...ci tu :) ). Se pare ca stii totul de mine...:))))))))))))
3.Cam tu faci parte din categoria asta...:rolleyes:
4.Tu ai observat ca am dat raspuns la o intrebare?!



dute frate si incearca sa te intelegi singur...apoi intra in discutii...
 

DeletedUser

:D nu pot sa zic ca sunt sigur cat timp nu stiu cu cine vorbesc,incerc sa imi dau seama cu cine vorbesc,si nu reusesc,am cautat in MIB,ziceai undeva ca ai un coleg in MIB.:) Nu stiu cine esti,sunt sigur ca nu am fost incordat cu nimeni,poate am avut opinii diferite,dar nu am facut pe incordatul cu nimeni,nu imi sta in caracter.astept mesaj privat pe joc,daca nu vrei sa imi dezvalui identitatea aici,si la suc "de hamei" ne intalnim oricand doriti,chiar ar fi de asteptat sa facem asa ceva.:D

... pe mine numai ma cheama Gio19ro
deci ... numai vorbii prostii !

mi-am dat seama intr-o conversatie despre paladin, acum am gasit si postul :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus