Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser27667
  • Data de început

DeletedUser

Nu are de ce sa iti para rau, nu aveti nevoie de unu fara puncte ca mine. Nu sunt de ajutor sa iau rank 1. Nu am fata de top 40-ul vostru :eek:
 

DeletedUser12439

tu te-ai uitat sa vezi ce medie la puncte au oamenii astia.

2 Spor 96.951 96.951 33 2.938 34 2.852
 

DeletedUser

Sa`mi dau si eu cu parerea la triburile din top 20 de care am auzit sau le stiu



2 Spor - o sa joace bine ca de obicei dar pe termen limitat
3 SFR - o sa joace si ei foarte bine si spre deosebire de spor cred ca e posibil sa prinda radacini aici
11 Gemina - baietii astia au deja prea multe vendete personale pe lumea asta ca sa le pot da o speranta de viata mai mare de 2 luni
13 cLm - recunosc cativa jucatori din skin pe aici, sa vedem ce o sa iasa
15 Avatar - un trib nou care aparent stie sa se acomodeze cu situatia
16 R.S - baietii astia au ceva experienta in spate, acuma ramane de vazut cum or sa joace aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari MOD pentru locul 1

Felicitarile, masa si dansul mai tarziu, dupa tortul miresei:)
Se pare ca am luat avant.
Ca triburi de viitor:
1 - SFR
2- SPOR
3- CLM
nu neaparat in ordinea asta si nu stiu pina cand....pina cand vor avea chef de joc sau pina va aparea o lume mai bune.
PS- oricare din ele sunt de temut, aviz amatorilor
 

DeletedUser

eu zic k Armata damuL ESTE DE VIITOR este infiintat recent si poate face minuni!!
 

DeletedUser24374

Eu vad un viitor frumos pe langa SPOR :)
@Adex.......daca poti sa faci o miscare de placa tectonica in zona la toltec si illidan,au lac langa ei si le prinde bine
mai bea si caluti lor putina apa :D
 

DeletedUser

fara "placi" nu s-ar descurca?:(
ON:
ce insemna viitor? o zi/o sapt./o luna/un an/10 ani?


daca e o zi atunci mod este de viitor, poate si pt o sapt :p nu stiu...vom vedea
 

DeletedUser13059

tot vipera ai ramas mai ,,, dale si lor acolo ceva zile ca ii demoralizezi asa
 

DeletedUser

Tribul Spor o sa fie acum la inceput in top.. dupaia se vor lasa unu cate unu, pun pariu..
 

DeletedUser39347

Wall!! - Trib de viitor, dupa 2 zile de absenta am fost dat afara! Deci exista disciplina.
El mexicano semiparaseste lumea asta!
 

DeletedUser8106

Din cauza unei mici neintelegiri a luat fiinta un nou trib....Numele tribului: AS-IIl
Prescurtare: NewAs

numele tribului spune orientarea si dorinta de a fi academie....momentan nu trebuie anuntat mai mult...decat ca va fi un bun echilibru in zona .doresc dialog ptr stabilirea Diplomatiei in zona
 

DeletedUser30856

Slaba miscare cu triburile astea...nu inteleg de ce inca se mai face topic-ul asta la inceput de lume...ca nu are rost...in top sunt baietii veseli cu metode nu prea cinstite care se plictisesc la un moment dat de atata 'miscare' si pleaca pe alta lume si fac la fel....dupa 2 luni (in cazul nostru dupa o luna am mai putea vorbi despre asa ceva) o sa fie altfel si putem sa remarcam un clasament...momentan diferenta e prea mica si deschiderea unei lumi noi va face sa cada 24 foarte repede...Vine vara, primavara deja a venit...asa ca o sa scada mult l24
 

DeletedUser

Ce ziceti de tribul PhooTay ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus