F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

macar sa spuneti conturile pe care jucati...asa sunteti in centrul atentiei:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mai conteaza pe ce conturi joaca? :D :)))

iti dai seama, zici ca a venit papa pe vreun cont, atata valva se face :)))
 

DeletedUser

Va vin ajutoare, fain, inseamna ca se echilibreaza razboiul. Dar nu cred ca se face primavara cu o floare !

Parte 1:
Triburi: SoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112
Tabăra 2: 26
Diferență: 86

chart


La cum arata statistica, aveti nevoie de un buchet ... desi tot cred ca va fi putin, mai degraba de o florarie intreaga :D
 

DeletedUser

Va vin ajutoare, fain, inseamna ca se echilibreaza razboiul. Dar nu cred ca se face primavara cu o floare !

Parte 1:
Triburi: SoD
Parte 2:
Triburi: What??

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112
Tabăra 2: 26
Diferență: 86

chart


La cum arata statistica, aveti nevoie de un buchet ... desi tot cred ca va fi putin, mai degraba de o florarie intreaga :D


Nici nu a inceput bine razboiul si deja te crezi invingatoare????Cum te-ai exprimat imi dai de inteles ca esti cel putin intemeietoarea lumii24.
 

DeletedUser

Nici nu a inceput bine razboiul si deja te crezi invingatoare????Cum te-ai exprimat imi dai de inteles ca esti cel putin intemeietoarea lumii24.

de unde pana unde ai tras concluzia asta ? :O
se vede treaba ca ai inteles gresit, nu am postat o statistica player malina29 vs What?? ci una SoD vs What?? si la cum arata statistica este evident ca aveti nevoie de un ajutor pt a echilibra scorul de la acest moment.
nu am spus nimic de o victorie sau de un invingator ! reciteste, ti-a scapat "mesajul" la o prima citire ;)
 

DeletedUser41356

Bai arogantilor,am fost atacati de PICI,22pici,=0 si voi..si va laudati cu statistica?! voi chiar nu intelegeti ca daca ne bateam doar cu voi erati cu ciocu mic?
 

DeletedUser

de unde pana unde ai tras concluzia asta ? :O
se vede treaba ca ai inteles gresit, nu am postat o statistica player malina29 vs What?? ci una SoD vs What?? si la cum arata statistica este evident ca aveti nevoie de un ajutor pt a echilibra scorul de la acest moment.
nu am spus nimic de o victorie sau de un invingator ! reciteste, ti-a scapat "mesajul" la o prima citire ;)

Prea multe explicatii domnisoara.....hai totusi sa revenim la flori.....:eek:
 

DeletedUser

Terminati odata cu atata cearta , oricum felicit conducerea fostului what?? pentru ca nu a aparut prin zona ;) au aparut cei din faq care mereu au fost cu gura mare si mereu si-au luat-o....In fine , pana atunci sa lasam trupele sa vorbeasca deoarece este un razboi lung in care nu se stie cine va castiga
 

DeletedUser29985

Hmmmmmmmmmmmmm :rolleyes: 2 saptamani :D

Tribul meu 752 7.314.307 102.232.369 92.882.926
Inamic 252 2.277.959 47.610.792 154.779.569
= = = =
Diferenţă 500 5.036.348 54.621.577 -61.896.643
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

Conducerea what nu a aparut pe aici .. nu din rusine ci doar ca pe moment trebuie sa avem ciocul mic .. - lucru pe care mod-ul nu il facea cand isi lua bataie la fel cum ne luam noi acum . Oricum .. situatia e mult diferita acum .. cand avem vreo 500-600 de sate in mijlocul vostru . Atunci cand granita era defenita si aveam razboi doar cu voi , nu cu toata harta (felicitari pentru modul cum ati manipulat prostimea) , statisticile stateau cu totul altfel . Oricum .. cand o sa dispara satele noastre din mijlocul vostru .. statisticile o sa arate altfel . Ce pot sa va zic ... bafta in continoare in zona aia ..
 
Sus