88 & Alt+F4 & Cent vs MoH & TB & REV & Viking

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bafta va doresc tuturor o sa imi spui si eu parerea desi e doar la prima vedere fara sa vad statistici / jucatori etc.


Sincer imi pare rau pentru cei din 88 & ALT+F4 or fi ei "buni" insa am vazut multe lumi unde buturuga mica rastoarna carul mare si ca sa fiu direct 1 jucator "experimentat" mancat de 3-4 care sunt la prima lume de joc iar aici sunt cam in dezavantaj :)


In jurul acestor triburi se invart "alte aliante" care pun din nou in dezavantaj 88 & ALT+F4 . Nu prea cunosc situatia VIKING / CRL in acest razboi pt ca se pot intampla multe acolo :)


Oricum pana mai cresc eu va las sa castigati dupa sper sa inceapa un razboi calumea in care sa ma aflu si eu :D
 

DeletedUser

Cavalery,daca "buturuga mica rastoara carul mare" s-a intamplat pe mai mult lumi nu e obligatoriu sa se intample si aici.
 

DeletedUser

Cavalery,daca "buturuga mica rastoara carul mare" s-a intamplat pe mai mult lumi nu e obligatoriu sa se intample si aici.

Niciodata sa nu spui niciodata... :D sincer nu stiu din ce trib faci parte dar o sa ma interesez.... insa multi membri din triburile care se bat "au simtit-o" pe propria piele :D
 

DeletedUser30628

Side 1:
Tribes: 88, CENT, Alt+F4
Side 2:
Tribes: VIKING, MoH, MoH-A, Vick-A, REV, ~TB~, -TB-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 268
Tabăra 2: 656
Diferență: 388

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 11
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,625,650
Tabăra 2: 3,319,683
Diferență: 1,694,033

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 285,578
Tabăra 2: 86,295
Diferență: 199,283

chart



Gecko...tu nu stii sa te uiti pe twstats????sa vezi cum sta treaba? :))
 

DeletedUser

stiu, dar vreau sa postati voi singuri, sa va vad cum va spargeti in figuri :D
 

DeletedUser30628

cel mai bine ii sa se puna la sfarsit de saptamana statici....atunci se vede ce treaba sa facut...dupa o saptamana de batalii :D
 

DeletedUser35286

maximdan 03 (419|588) K54 8,678 maximdan Zammolxe [88] 2010-10-26 02:51:19
-09a (432|591) K54 9,737 maximdan [UE PDL] wakizashi [88] 2010-10-25 22:21:17
maximdan 7 (419|590) K54 7,739 maximdan [UE PDL] Zammolxe [88] 2010-10-25 21:59:57
98 Cafe D/Anvers (430|589) K54 8,820 maximdan [UE PDL] Zammolxe [88] 2010-10-25 21:28:15
-12y (432|589) K54 7,596 maximdan [UE PDL] wakizashi [88] 2010-10-25 18:45:51
-12a (431|586) K54 8,819 maximdan [UE PDL] wakizashi [88] 2010-10-25 18:29:24
97 WHQ (432|585) K54 7,877 maximdan [UE PDL] Zammolxe [88] 2010-10-25 18:20:33
-12x (433|588) K54 6,935 maximdan [UE PDL] wakizashi [88] 2010-10-25 18:08:41
96 Porat (424|586) K54 9,640 maximdan [UE PDL] Zammolxe [88] 2010-10-25 17:48:21
95 The Stiff Kitten (428|589) K54 8,432 maximdan [UE PDL] Zammolxe [88] 2010-10-25 17:17:13
92 Metro City (428|587) K54 7,789 maximdan Zammolxe [88] 2010-10-25 11:42:47
89 Plan B (430|587) K54 5,321 maximdan Zammolxe [88] 2010-10-25 11:04:58
91 Villa Mercedes (429|588) K54 8,162 maximdan [MoH] Zammolxe [88] 2010-10-25 07:56:21
90 Club Silo (427|585) K54 8,089 maximdan [MoH] Zammolxe [88] 2010-10-25 05:08:53

Ufff...abia 2 sate am apucat sa-i iau pana sa il concedieze :(
 

DeletedUser30628

pai am observat si asta :)) in loc sa ii ajute sa continue...ii dau afara....sa nu dea pe minus la statistici :))) bv MoH...asa va vreau :)))))))
 

DeletedUser29671

Sincer imi pare rau pentru cei din 88 & ALT+F4 or fi ei "buni" insa am vazut multe lumi unde buturuga mica rastoarna carul mare si ca sa fiu direct 1 jucator "experimentat" mancat de 3-4 care sunt la prima lume de joc iar aici sunt cam in dezavantaj

Nu e chiar asa cum crezi tu. Cei care joaca prima, sau chiar a doua lume nu au cum sa stie tot ce a acumulat un jucator vechi de cativa ani care a vazut razboaie multe si situati diferite si uiti ca nu se joaca individual sa spui ca 1 se bate singur cu 3 sau 4.
 

DeletedUser33975

pai am observat si asta :)) in loc sa ii ajute sa continue...ii dau afara....sa nu dea pe minus la statistici :))) bv MoH...asa va vreau :)))))))

De ce incerci sa ma copiezi?:( doar unul e "mik si rau":p

Nimeni MoH 13th October 2010 - 23:47:28 90,327
MoH Nimeni 25th October 2010 - 14:46:25 85,407

nu cred ca tu dai mare ajutor nubilor care au 2 sapt. de cand sunt in trib,nu mai incerca sa ma copiezi :D ca nu iti iese...:))

Si nu uitati,faceti parte dintr-un trib sa il ajutati voi pe el(tribul) nu el pe voi...cel putin asa gandesc eu...asa se ajunge la performanta,daca nu sunt jucatori care pot ajuta tribul sa se mentina sus degeaba mai ai pretentii.

Daca in acest razbel nu vor exista schimbari de diplomatie intre triburile din tabara 1,sau sa existe certuri care pot duce la dizolvarea unui trib (88 sau Alt+F4,cam asa vad eu incheierea acestui razboi,mondial cum il numesc unii),e clar ca tabara 1 va castiga,dar nu pot da un pronostic acum deoarece nu pot sti cat timp vor juca jucatorii din 88 si Alt+F4 pe aceasta lume

Tribul Cent e umplutura in tabara 1,oricare dintre celelalte triburi din tabara 2 daca ar fi fost in locul celor din Cent(in tabara 1) ar fi facut ceea ce fac si ei acum

Succes tuturor!!! cu un + catorva din 88. :p

P.S. Toate acestea sunt niste pareri personale,daca nu va plac nu le bagati in seama,nu imi dati reply-uri ca nu voi intra in polemici.
O seara buna tuturor!


Si inca ceva...

Celelalte triburi sunt aliate de i-ati bagat pe toti in aceasta tema? mi se par cam multe pt o alianta.
Din cate stiu eu o tema cu titlu de razboi se face cu partile implicate in razboiul respectiv,sau le-ati bagat pe toate in aceeasi oala sa va puteti fali mai usor in fata unor triburi (care poate nu sunt aliate cu "tabara 2")?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

hahaha :)) cum sa te copiez mey?????nu copiez pe nimeni eu...dar asa ar fii normal nu????ei nu se gandesc ca granita le pica tot mai mult...si in loc sa se ocupe de acei jucatori sau sa ii sprijine....dupa ce pierd sate ii dau afara sa nu pice pe minus la statistica.....nu se face asa sincer....daca esti un trib faci in asa fel sa rezisti oricat de noobi ar fii cei de pe granita :)

Plus de asta nu vad dizolvarea tribului 88 sau alt f4.....nu as vedea de ce s-ar dizolva....daca pe fiecare granita se castiga destul de bine.....

PS: misule daca esti tu :))....stai jos 1 ca nu stii cum sta treaba :)))))))
 

DeletedUser33975

hahaha :)) cum sa te copiez mey?????nu copiez pe nimeni eu...dar asa ar fii normal nu????ei nu se gandesc ca granita le pica tot mai mult...si in loc sa se ocupe de acei jucatori sau sa ii sprijine....dupa ce pierd sate ii dau afara sa nu pice pe minus la statistica.....nu se face asa sincer....daca esti un trib faci in asa fel sa rezisti oricat de noobi ar fii cei de pe granita :)

Plus de asta nu vad dizolvarea tribului 88 sau alt f4.....nu as vedea de ce s-ar dizolva....daca pe fiecare granita se castiga destul de bine.....

PS: misule daca esti tu :))....stai jos 1 ca nu stii cum sta treaba :)))))))
Poate omul ala a renuntat la aceasta lume,sau poate a parasit tribul,de ce va place intotdeauna sa bagati "vorbe bune",fiti fair :p
vorbeam de viitor in legatura cu dizolvarea... ;) nu de viitorul apropiat,altfel acest razboi nu cred ca se va incheia vreodata,sper sa mai fii si peste 1 an pe l21 si vedem atunci cine are dreptate ;)
 

DeletedUser30628

sincer....mai multi jucatori au fost dati afara din trib dupa ce i-am capacit....asa ca..nu a fost doar 1 sau 2...au fost mai multi....

PS...deja am vrut sa renunt...saptamana trecuta,dar mai raman sa ma distrez putin pe aici ca mi-s tare dragi unii pe 21 :))))
 

DeletedUser20252

De ce incerci sa ma copiezi?:( doar unul e "mik si rau":p

Nimeni MoH 13th October 2010 - 23:47:28 90,327
MoH Nimeni 25th October 2010 - 14:46:25 85,407

nu cred ca tu dai mare ajutor nubilor care au 2 sapt. de cand sunt in trib,nu mai incerca sa ma copiezi :D ca nu iti iese...:))

Si nu uitati,faceti parte dintr-un trib sa il ajutati voi pe el(tribul) nu el pe voi...cel putin asa gandesc eu...asa se ajunge la performanta,daca nu sunt jucatori care pot ajuta tribul sa se mentina sus degeaba mai ai pretentii.

Daca in acest razbel nu vor exista schimbari de diplomatie intre triburile din tabara 1,sau sa existe certuri care pot duce la dizolvarea unui trib (88 sau Alt+F4,cam asa vad eu incheierea acestui razboi,mondial cum il numesc unii),e clar ca tabara 1 va castiga,dar nu pot da un pronostic acum deoarece nu pot sti cat timp vor juca jucatorii din 88 si Alt+F4 pe aceasta lume

Tribul Cent e umplutura in tabara 1,oricare dintre celelalte triburi din tabara 2 daca ar fi fost in locul celor din Cent(in tabara 1) ar fi facut ceea ce fac si ei acum

Succes tuturor!!! cu un + catorva din 88. :p

P.S. Toate acestea sunt niste pareri personale,daca nu va plac nu le bagati in seama,nu imi dati reply-uri ca nu voi intra in polemici.
O seara buna tuturor!


Si inca ceva...

Celelalte triburi sunt aliate de i-ati bagat pe toti in aceasta tema? mi se par cam multe pt o alianta.
Din cate stiu eu o tema cu titlu de razboi se face cu partile implicate in razboiul respectiv,sau le-ati bagat pe toate in aceeasi oala sa va puteti fali mai usor in fata unor triburi (care poate nu sunt aliate cu "tabara 2")?



In CENT sunt jucatori cu mult peste nivelul tau baitanul sau fetiscana ce esti tu.
Daca nu cunosti si habar nu ai atunci nu te da cu parerea,nu cred ca ne vezi pe noi sa ne dam cu presupusul despre tine,cu toate ca pot sa o fac si sa spun ca esti un copil care si-a pus toata familia sa joace pe contul lui ca sa ajunga rang 1,ca daca ai juca doar tu singur pe contul tau si nimeni altcineva ai fi si tu unul din jucatorii mediocri pe care tu ii numesti umpluturi si lista poate continua.Daca vreau sa fiu si eu rang 1 il pun si eu pe fratemiu sa joace,pe mama pe tata,mai am o bunica care traieste si o pun si pe ea,dar atunci care mai e satisfactia?Poate vreau sa ma mandresc cu ce am facut cu contul,nu pot sa o fac pentru ca e si munca altora inclusa acolo.

Fii baiat destept si inainte sa afirmi ceva intereseaza-te de unele chestii ca e foarte probabil sa dai cu mucii'n fasole.

Hai pa.
 

DeletedUser33975

nu sari bre muscat de...(mamaliga), nu aveti valoarea celor din 88/Alt+F4,daca sunteti asa buni de ce nu luptati impotriva lor? e mai bine sa stai sa cresti langa cei buni,si sa lupti impotriva celor mai putini buni,ca nah...altfel v-ati lua-o si voi peste cocoasa...si nu ati mai avea cu ce sa va dati mari vedete...:))

am zis eu vreodata ca sunt jucator bun?
toti care ma cunosc stiu cat de mediocru sunt,mai mare noob decat mine pe acest joc nu vei gasi :p

asa ca nu te baga in seama cu nubii,vezi-ti de "asii" tai :D

ma mir cum de "asii" ajung la nubi sa se roage sa puna o vorba buna conducerii(escape,sper sa iti aduci aminte) pt. o alianta impotriva NOFA,ce jucator esti? sper ca nu ai uitat istoria ta pe l20,ASULE

Daca un "as" isi permite sa vorbeasca cu un jucator mediocru(ajutat de mama si de bunica,pe strabunica ai uitat-o:) ) sper ca are si nubul dreptul la vorba ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Tinere babarez,eu nu am spus ca eu sunt jucator bun,eu am spus ca in CENT sunt jucatori mai buni ca tine si mai buni si ca mine,de asta nu merita sa fie facuti umpluturi de vedete ca tine.
Pe 20 nu s-a rugat nimeni,daca imi aduc bine aminte voi ati fost cei care au venit cu propunerea de a vorbi cu NOFA pentru a ne lasa in pace pe noi ca sa dam in enemy?.Noi nu am spus nu,insa asta nu inseamna ca ne-am rugat,deci si aici ai dat cu mucii in fasole ca nu mai stii ce ai zis.


Cat despre faptul ca noi suntem aliati cu 88,intreaba-l pe ungur ca el o sa fie mai explicit.

Oricum,imi place ca tot comentezi dar habar nu ai ce s-a intamplat cu adevarat.Si avand in vedere statisticile noastre contra MoH,se vede clar ca alianta cu 88 nu s-a facut doar ca sa alegem noi una din parti si sa stam cuminti,luam si noi sate la fel cum iau si cei din 88,numai ca intr-un numar mai mic pentru ca si noi suntem un trib mai mic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus