88 vs C.I.R.

  • Autor subiect DeletedUser36141
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

Vrei sa spui ca 88 e trib mamut? In conditiile in care 90% din jucatori ne stim intre noi de pe alte lumi?:p

Trib este AltF4, voi sunteti o adunatura de jucatori mai mult sau mai putin experimentati care joaca fiecare pentru el. faptul ca sunteti pe cont 20/24 nu va face mari jucatori de triburile. La voi nu exista un sincron adevarat, nu exista tactica de pozitionare jucatori in albastru si pe granita. Fiecare e 'zeu' si se descurca. Nu erati nici in top 40 daca nu era AltF4. Cu ce te ajuta pe tine faptul ca iti cunosti majoritatea jucatorilor de pe alte lumi ? Daca pe alte lumi tot prin acelasi sistem de fiecare zeu pentru el a-ti jucat.
 

DeletedUser24244

Trib este AltF4, voi sunteti o adunatura de jucatori mai mult sau mai putin experimentati care joaca fiecare pentru el. faptul ca sunteti pe cont 20/24 nu va face mari jucatori de triburile. La voi nu exista un sincron adevarat, nu exista tactica de pozitionare jucatori in albastru si pe granita. Fiecare e 'zeu' si se descurca. Nu erati nici in top 40 daca nu era AltF4. Cu ce te ajuta pe tine faptul ca iti cunosti majoritatea jucatorilor de pe alte lumi ? Daca pe alte lumi tot prin acelasi sistem de fiecare zeu pentru el a-ti jucat.

N stiu de unde ai aflat u ca in 88 nu ar fi organizare si fiecare face ce vrea dar in fine...ramane de vazut pe harta daca este sau nu asa...
 

DeletedUser

Lasă că eşti tu mare jucător..
Orice noob ştie comenta pe forum , dar când îl pui la fapte nu ştie nimic !
Gen tu ! Aşa că nu mai comenta aiurea pe forum .

Ps. Tu vorbeşti pe speed că eşti jucător omule ? Când eşti fermă ? Ţi-au pus copii rapoartele la profil cum ţi-o prins astacu tu eşti jucător de speed ? şi vi şi comentezi aici de speed ? şti ce eşti ? eşti praf.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Lasă că eşti tu mare jucător..
Orice noob ştie comenta pe forum , dar când îl pui la fapte nu ştie nimic !
Gen tu ! Aşa că nu mai comenta aiurea pe forum .

Ps. Tu vorbeşti pe speed că eşti jucător omule ? Când eşti fermă ? Ţi-au pus copii rapoartele la profil cum ţi-o prins astacu tu eşti jucător de speed ? şi vi şi comentezi aici de speed ? şti ce eşti ? eşti praf.

Cu vally vorbesti aici nu ?

@vally

AltF4 va castiga aceast razboi.
 

DeletedUser37151

Aceleasi discutii plictisitoare pe extern...Bai sarmutilo,aratati-ne taticu pe harta ca suntem prosti,dezorganizati,nubi,fraieri,etc...ce atatea comentarii pe forum?

pana una alta,statistica arata altceva...
 

DeletedUser11867

N stiu de unde ai aflat u ca in 88 nu ar fi organizare si fiecare face ce vrea dar in fine...ramane de vazut pe harta daca este sau nu asa...


sa vazut pe harta...si stiu cam ce se petrece in trib crede-ma...
cum sa va cunoasteti 90% daca ati facut pana acum vreo 3 absortii de care stiu eu poate mai sunt si altele...
despre altf4 nu stiu prea multe...dar la prima vedere e un trib pe gustul meu maxim 50 membrii si alte caracteristici

dunhil daca sunteti asa de organizati ces cu plecarile si revenirile in trib pe k53 parca...plus amenintari de genul daca nu vii la noi te atacam...mam rugat de vreo 5 jucatori de la voi sa atace si numai unul a atacat...asta e organizare?
sau cum sa faci pna zonal cu un trib cu care esti in razboi...
si cu asta am terminat polemica cine a jucat in primele lumi stie ce inseamna un trib adevarat nu unul din fuziuni, absortii....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

sa vazut pe harta...si stiu cam ce se petrece in trib crede-ma...
cum sa va cunoasteti 90% daca ati facut pana acum vreo 3 absortii de care stiu eu poate mai sunt si altele...
despre altf4 nu stiu prea multe...dar la prima vedere e un trib pe gustul meu maxim 50 membrii si alte caracteristici

dunhil daca sunteti asa de organizati ces cu plecarile si revenirile in trib pe k53 parca...plus amenintari de genul daca nu vii la noi te atacam...

tu joci pe 21? pe unde?
 

DeletedUser36141

Trib este AltF4, voi sunteti o adunatura de jucatori mai mult sau mai putin experimentati care joaca fiecare pentru el. faptul ca sunteti pe cont 20/24 nu va face mari jucatori de triburile. La voi nu exista un sincron adevarat, nu exista tactica de pozitionare jucatori in albastru si pe granita. Fiecare e 'zeu' si se descurca. Nu erati nici in top 40 daca nu era AltF4. Cu ce te ajuta pe tine faptul ca iti cunosti majoritatea jucatorilor de pe alte lumi ? Daca pe alte lumi tot prin acelasi sistem de fiecare zeu pentru el a-ti jucat.


Ai spus o vorba magica tu :) ,le multumesc celor din Alt+F4 ca ne-au mentinut pe primul loc pana acum :p .. intradevar,tribul(se poate sa ii zic asa :confused:) 88 este o adunatura de jucatori ,o adunatura de "vedete" ,fiecare joaca pentru el ,pentru faima personala .. un trib de 2 lei ,sau hai sa zic de 2 lei jumate :D ,saracii de ei ..le prevad un viitor nefericit ...vor ajunge la margine :( ..in sud majoritatea :cool:

Mai sunteti multi fani :confused:


LE: Domnule dumieu ,vorbesti cam mult si fara rost ,parerea mea ..


Semnat:un nub din 88 ;)
 

DeletedUser11867

-Mr.B- de asta ati facut topicul acesta sa isi spuna lumea parerea...voi cred ca vreti sa va ridice lumea in slavi si daca spune unul ceva contra voastra e noob sau ** prea mult...oricum stai linistit am criticat amandoua triburile...

superpandev joc cu alt nume dar de plictiseala:)
 

DeletedUser29146

Din cate am citit eu pana acum kenji o sa va bata pe toti....Cu prostia lui binenteles.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36141

-Mr.B- de asta ati facut topicul acesta sa isi spuna lumea parerea...voi cred ca vreti sa va ridice lumea in slavi si daca spune unul ceva contra voastra e noob sau ** prea mult...oricum stai linistit am criticat amandoua triburile...


Nu am zis ca nu iti poti da cu parerea ,si nu am zis sa ne ridicati in slavi .. ,dar totusi nu ti se pare ca aduci prea multe reprosuri a unei situatii pe care nu o cunosti :confused: ,daca tot ti-au placut lumile anterioare ca erau triburi super talent ,de ce nu mergi acolo si ne scutesti si pe noi de replici mai piperate? lasa-ne pe noi sa fim o "adunatura" de oameni ,un trib mamut ..sau mai stiu eu ce alte denumiri mai apar pe aici :)
 

DeletedUser

Va rog sa nu uitati , chiar si in razboi , cel mai important e respectul pentru ceilalti...

Si nu-mi puneti va rog placa cu "n-ai pe cine/n-ai de ce" pentru ca nu o agreez.


Cei vizati , se simt.
 

DeletedUser36141

Side 1:
Tribes: 88
Side 2:
Tribes: C.I.R., CIR2

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart



Totusi,sa revenim la titlul topicului .. felicitarile mele pentru "tribul mamut" :p ,cu toate ca ma asteptam la mai bine
 

DeletedUser

Incepand din aceasta seara puteti trece si tribul Alt+F4 alaturi de aliatii nostrii din 88 in toate statisticile razboaielor ce le au acestia.Diplomatia lor e si diplomatia noastra.Speram ca razboaiele sa se poarte mai mult pe harta si mai putin pe forumul extern.
 

DeletedUser24374

Hopa
na ca au intrat si alt+f4
illusion ce ai patit bre te suparasi asa tare :D
 

DeletedUser11867

Nu am zis ca nu iti poti da cu parerea ,si nu am zis sa ne ridicati in slavi .. ,dar totusi nu ti se pare ca aduci prea multe reprosuri a unei situatii pe care nu o cunosti :confused: ,daca tot ti-au placut lumile anterioare ca erau triburi super talent ,de ce nu mergi acolo si ne scutesti si pe noi de replici mai piperate? lasa-ne pe noi sa fim o "adunatura" de oameni ,un trib mamut ..sau mai stiu eu ce alte denumiri mai apar pe aici :)

ce te face sa crezi ca nu sunt in 88??:))
am jucat in celelalte lumi stai linistit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus