A fost frumos ...

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

A fost o lume frumoasă, cu suişuri şi coborâşuri...plină de duşmănie pentru unii şi de oftică (oftica e mare şi acum, nu mai zic că după aia radeţi).
Felicitări pentru câştigarea lumii 7 :p
 

DeletedUser15222

railor ... nici acum nu lasati deoparte micile rautati

eu i-as felicita pe toti cei care au jucat pe lumea 7 .. din punctul meu de vedere toti playerii au avut un rol bine definit atita timp cit au jucat pe aceasta lume ...

da au fost razboaie frumoase poate ca ar trebuii amintite citeva :
SFERA+TDL+RSQ contra EOG
VIKING- SFERA
VIKING - TDL
VIKING - DIE
VIKING - DIABLO
DIABLO - HK
TSL - HK+HAITA
TSL+HAITA - HK

va rog sa completati si voi ce mai stiti .. poate asa ne vor ramane intiparite in minte
 

DeletedUser

RA+TSL vs Knight
Ra+TSL vs H.K.
TSL vs H.K + TNT
tot felul de variatiuni
 

DeletedUser

HK vs SW - 1k intr-o luna
HK vs HS
HK vs GVL
HK vs RAI
DIABLO vs TFO
GVL vs JAR
L-alb vs SW, SW-ac,HS, HSA

restul sa mai zica si ceilalti.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Au fost multe razboaie , unele cunoscute, altele mai putin...raman in amintire triburile care le-au purtat : Diablo, HK , TSL , MIR , FotR, HAITA , Narf! , Viking , -dark- , TDL ...plus multi altii... toti si-au lasat o mica amprenta pe acea harta :)
 

DeletedUser

Pentru unii dintre noi nu v-a mai fii nicio lume de joc cum a fost l7:). Felicitari tuturor
 

DeletedUser8914

Felicitari adevaratilor jucatori care au jucat aceasta lume si felicitari acelor jucatori care nu au facut compromisuri ! si au luptat pana la ultimul sat . Acelor jucatori care au avut puterea sa o ia de la capat si sau ridicat si au triumfat ! Bafta si de ce nu sa speram la o lumea 7 cu aceleasi setari si aceasi jucatori
 

DeletedUser

railor ... nici acum nu lasati deoparte micile rautati

eu i-as felicita pe toti cei care au jucat pe lumea 7 .. din punctul meu de vedere toti playerii au avut un rol bine definit atita timp cit au jucat pe aceasta lume ...

da au fost razboaie frumoase poate ca ar trebuii amintite citeva :
SFERA+TDL+RSQ contra EOG
VIKING- SFERA
VIKING - TDL
VIKING - DIE
VIKING - DIABLO
DIABLO - HK
TSL - HK+HAITA
TSL+HAITA - HK

va rog sa completati si voi ce mai stiti .. poate asa ne vor ramane intiparite in minte

1 problema...nu a fost nimic frumos in razboaiele purtate de viking...pt ca mai toate s-au sfarshit prin recrutari masive din partea celor din viking...cand au dat de un trib bun...pac pac...
 

DeletedUser

poate va reintalniti pe lumea 29
aceleasi setari ca pe lumea 7
o mica intrebare,paladinul avea flama?
cu 100% putere la cat?
 

DeletedUser41807

Da avea :D , de abia astept sa se deschida :D , Sincere felicitari lui Bogdan , el merita sa castige lumea , nu anonimul ala :)
 

DeletedUser41807

Chiar vrei explicatii ??
timp de 3 ani a fost in top 10-20 , ala ce a facut ?
 
Sus