A fost frumos ...

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser41807

Taci ma ... ala a fost ajutat de tot tribu ca sa castige locul 1 , a luat o gramada de interne ... Si bogdan a fost de unul singur ...
 

DeletedUser

Eu zic ca au fost praf amandoi...Si tu pe langa ei ca il lauzi pe ala :)...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Daca mai juca open, nu mai apucau anonimii aia sa ajunga in top, nu-i asa opteroane? :)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Eu nu sunt genul de jucator sa innobilez atatea sate ;) din simplul motiv ca n-as putea sa strang atatia taleri ...ca sa strang atatia taleri ar trebui sa stau de pomana pe harta...sa nu rup trupe deloc, sa farmez sau pana mea... si nu e stilul meu :D

Oricum luand in comparatie primii 3 jucatori , doar stelele iadului a miscat , doar a iesit locul 1 si la ODA
Ceilalti 2 , au punctaje foarte mici :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Daca esti atent "bogdan merita sa castige lumea"..Mie mi se pare ca omu sugereaza ca cel care castiga lumea, e automat cel mai bun..
Daca zicea ca bogdan merita sa aiva cele mai multe sate, taceam din gura..
Nu de alta , da e pacat de Dumnezeu ^^
 

DeletedUser39591

Va certati sau ce ?
stelele a primit 2000 pp pentru locul II +1200 pp pentru locul II (la inamici) = 3200 pp
Cel de pe locul I (la puncte) are 3000...deci stelele are mai multe PP...deci e mai tare !
(Nu conteaza pp-urile...dar macar ceva il face tare: )))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
:)))

Tu ai juca 4 ani si ceva pe un server pentru 3200 pp? daca faci un calcul, nici macar nu acoperi investitia :))
Cel mai tare jucator? Toti au fost tari, ma refer la cei din trecut, care au dus razboaiele principale, si au fost partasi in momentele cheie, care au au facut ceva decisiv....cei din final, au cules roadele muncii depuse de-a lungul timpului de restul jucatorilor...
 

DeletedUser39591

Da
As juca !
(Joc momentan pe lumea 22 !)
Eu asa ii linistesc pe astia care se plang ca stelele n-a castigat ...
 

DeletedUser

ai juca, iauzi :))
nu pp-ul conteaza ci prietenii de ti' faci si amintirile...etc...
 

DeletedUser

Taci ma ... ala a fost ajutat de tot tribu ca sa castige locul 1 , a luat o gramada de interne ... Si bogdan a fost de unul singur ...

Eu zic ca au fost praf amandoi...Si tu pe langa ei ca il lauzi pe ala :)...

Nu l-am cunoscut niciodata pe stelele , pe bogdan personal sau virtual , sincer sa fiu , nici nu i-am trimis mesaje desi am jucat pe L7 , nu mai stiu exact dar am fost ori in acelasi trib , ori in tribul frate(era un trib impartit in 2 nord si sud) sau la dusmani...inca il mai tin minte
la un moment dat nu am mai jucat pe L7 , dar tot ma uitam pe twstats , si tot timpu l-am vazut in top .... niciodata mai jos de locu 15


Eii na, asta e o gluma... :)) niciodata n-o sa castige cel mai bun..

ca si in cazul de fata
 

DeletedUser

Se vede ca sunt adus in discutie !

Domnu Gabyy89 nu cred ca te-am vazut atat de activ pe lumea 7 cat esti de activ aici.

Eu am fost in diablo... asta a vazut toata lumea .. insa ceea ce nu stiu cei care s-au lasat cu ceva vreme inainte de a sa inchide lumea 7 este ca atunci cand eu am intrat in diablo eram ca singurul prin zona mea ... cu timpul s-au mai adunat cativa si am putut sa fac o granita cu dusmani ... am atacat de unu singur dusmani pentru ca eu eram printre cei din mir ... cei care stiu harta ma pot aproba sau dezaproba .. am atacat de unu singur m-am batut si aparat aproape de unu singur .. de aceea am si terminat pe acele locuri la aparatori si agresori...

Cine este mai bun intre mine si cel care a castigat lumea? Nu se poate spune asta ... el a fost ajutat de mai multi jucatori .. si asta am discutat chiar cu el si mi-a confirmat...

Intr-un timp se spunea ca eu cuceresc cele mai multe barbare de pe lumea 7 ? Oare de ce ? Eu am termiant lumea 3 cu 4300 de sate de atac...din 4700 daca imi aduc bine aminte ... deci am avut mereu foarte mult atac .. ce d-zeu sa faci cand te ataca unu singur cu atatea fuluri de atac ? nu inebunesti ? nu dai stergere cont?

**stelele**iadului** a cucerit 1,622 sate de barari .
drkangel a cucerit 2,828 sate de barbari.... totusi este o difernta destul de mare ...intre mine si el...

Si vad ca se mai discuta cine a luat mai multe pp-uri ... el a luat 3400 iar eu am luat 3600 deci eu am luat mai multe:))

Si toti cei care vorbesc pe aicea vreau sa-i vad daca ei reusesc vreo data ca in 3 ani sa stea tot timpul in top 5 pentru ca asta a fost topul in care am stat foarte mult timp :D .. scuze ca am scris atata :)) ar mai fi multe de zis dar poate voi spune altadata....
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai cand eram eu activ, tu inca te luptai sa iesi din anonimat ..te plimbai de colo colo, cand prin heaven, apoi in MIR , apoi diablo..nah genul de jucatori care se plimba din trib in trib ca sa scape de innobilare ... :) coloana vertebrala 0 :)
 

DeletedUser

Se vede ca sunt adus in discutie !

Domnu Gabyy89 nu cred ca te-am vazut atat de activ pe lumea 7 cat esti de activ aici.

Eu am fost in diablo... asta a vazut toata lumea .. insa ceea ce nu stiu cei care s-au lasat cu ceva vreme inainte de a sa inchide lumea 7 este ca atunci cand eu am intrat in diablo eram ca singurul prin zona mea ... cu timpul s-au mai adunat cativa si am putut sa fac o granita cu dusmani ... am atacat de unu singur dusmani pentru ca eu eram printre cei din mir ... cei care stiu harta ma pot aproba sau dezaproba .. am atacat de unu singur m-am batut si aparat aproape de unu singur .. de aceea am si terminat pe acele locuri la aparatori si agresori...

Cine este mai bun intre mine si cel care a castigat lumea? Nu se poate spune asta ... el a fost ajutat de mai multi jucatori .. si asta am discutat chiar cu el si mi-a confirmat...

Intr-un timp se spunea ca eu cuceresc cele mai multe barbare de pe lumea 7 ? Oare de ce ? Eu am termiant lumea 3 cu 4300 de sate de atac...din 4700 daca imi aduc bine aminte ... deci am avut mereu foarte mult atac .. ce d-zeu sa faci cand te ataca unu singur cu atatea fuluri de atac ? nu inebunesti ? nu dai stergere cont?

**stelele**iadului** a cucerit 1,622 sate de barari .
drkangel a cucerit 2,828 sate de barbari.... totusi este o difernta destul de mare ...intre mine si el...

Si vad ca se mai discuta cine a luat mai multe pp-uri ... el a luat 3400 iar eu am luat 3600 deci eu am luat mai multe:))

Si toti cei care vorbesc pe aicea vreau sa-i vad daca ei reusesc vreo data ca in 3 ani sa stea tot timpul in top 5 pentru ca asta a fost topul in care am stat foarte mult timp :D .. scuze ca am scris atata :)) ar mai fi multe de zis dar poate voi spune altadata....

Bai baiatule tu ai stat in umbra la multi, vorba lu gaby , te-ai plimbat de colo in colo.Pt ce sa te aplaudam ca nu inteleg ?? Ca nu te-ai lasat de joc ?Ca ai batut taleri ? Du-te vere si lasa-ne..
Si ca sa nu ai ce sa mai zici, cunosc cel putin 10 jucatori din diablo ce au terminat lumea odata cu tine, si sunt mai buni ca tine, desi au terminat mai jos ca nr de sate...
 

DeletedUser

obsedati de TSL sa te vad pe tine la satele care le-am avut eu si pe urma sa vorbesti despre mine ... cum am fost bun sau prost am terminat undeva si am cucerit mii de sate de la dusmani...dar na uni stiu doar sa spameze sa vorbeasca fara rost si ei ce au facut ? au dat stergere cont sau au fost innobilati :D
 

DeletedUser

Pai din pacate pt tine exista si altfel de jucatori, cu coloana vertebrala, care nu plang dupa sate virtuale, care isi pot sterge conturile daca asa considera ca e drept, nu se plimba din trib in trib doar ca sa ramana cu ele...
Felicitari ai castigat niste pct premium, si admiratia unor copii de 15-16 ani :)..
Ps, nu mai tin minte cand mi-am sters contul daca aveam mai multe sate ca tine, dar oricum cred ca faceam ceva mai important ca tine pe acolo, si eu si multi altii
 

DeletedUser32269

Gata s-a terminat ce bine:))..poate ne mai vedem la o runda ..salutare tuturor..
p.s 10000cp m-am ales cu ceva:))
 

DeletedUser41807

Pai din pacate pt tine exista si altfel de jucatori, cu coloana vertebrala, care nu plang dupa sate virtuale, care isi pot sterge conturile daca asa considera ca e drept, nu se plimba din trib in trib doar ca sa ramana cu ele...
Felicitari ai castigat niste pct premium, si admiratia unor copii de 15-16 ani :)..
Ps, nu mai tin minte cand mi-am sters contul daca aveam mai multe sate ca tine, dar oricum cred ca faceam ceva mai important ca tine pe acolo, si eu si multi altii

Du-te si lasa-ne , tu nu ai trecut vreodata de 20 de sate si vorbesti doar ca sa te aflii in treaba ;)
 
Sus