A fost frumos ...

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început

DeletedUser

ce mai face valjane? mai intra si tu pe skype-ul ala... poate intri si tu sa joci la mondiale :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Tu esti dovada concreta ca a facut si el ceva .. :D:D:D

Nu recunosc frate! Nu poate fii al meu! :eek: E prea retardat ! :D

Bai putza cu bubite XD , du-te la speed ul tau si lasa-ne pe noi...dupa cum zicea si obsedatul , nu cred ca stii sa numeri cate sate a avut el, sau eu sau oricine....eu n-am nimic impotriva stapanului tau steluta, pentru care latrii atat de vehement aici...doar spuneam ca am trait perioada frumoasa pe aceasta lume si am interactionat cu jucatori la nivelul carora steluta n-are cum sa straluceasca niciodata :D
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Bre Gaby...am jucat si io pe 7 la inceput ( tribul CL )...pe la 100 de sate am dat delete, primesc si eu ceva ? :confused:
 

DeletedUser

stelele e cel care ii era frica de zalast.... :) Eram pe un cont in zona mir din HK si incepuse sa dea el pe el.. si l-am parat la zalast si s-a rastit madam la el.. si a tacut imediat, desi nu era cu ea in trib..si atunci o atacau diablo in draci. Deci lasa-ne man.
Nu mai ti gaby minte? ce dracu ca doar tu imi dadusei pe marius magma pe mana.... si l-ai parat la zalast si s-a calmat instant.

Si ptr ala de se ia de opteron.... ba baiatule ... cand o-i genera tu atata conversatie.... cat a generat asta pe skype din partea dusmanilor....( si ma refer la jucatori de marca oameni de tineau in sittere bommbardate cate 5-6 K-uri din k55 pana in 88 incolo nu la pacalici de astia de au crescut dupa ce s-au lasat toti de joc.... jucatori gen DANI, ionutplj, valicristian, j123 getjar etc etc etc) si daca ti-ai fi luat intr-un an atatea injuraturi admirative cate lua asta pe zi.... atunci sa vi pe aici sa comentezi.

Si ptr stelele... cel cu 4300 de sate de atac... iti garantez ca daca apareai in formatiunea asta de sate pe granita TSL-HK sau HK-DIABLO (cand activau playerii de marca din toate 3 triburile, si te ar fi atacat oricare din echipele astea 3 ) in 2-3 saptamani te zbateai la coada clasamentului... ... Din fundu gradinii unde erai tu isi face orice tufa toate satele atac si ataca la 5 K-uri. Singurele tale merite sunt rabdarea si perseverenta. Pentru astea bravo , pentru restul cauta-ne prin alta parte... Nu esti demn nici sa ii mirosi sosetele lui shau :)))))))
PS: And I hate shau :p
 

DeletedUser

Intre timp eu eram sa imi sterg iar contul de pe .ro , aceeasi poveste, pedepse de pe regulamentele paralele si virtuale.Dar incerc sa ma abtin, am acceptat pedeapsa pt colegi....
Bai nedhule de ce ma injurati bai ? :((
 

DeletedUser

Pai cand unu zice " Ba al dracu specimen de om iar mi-a omorat trenuletul" nu simti asa o mandrie patriotica in splina? :))))
Si asta e ceva ce pot posta... erau si mai urate cand te banuia vreunu ca faci ca ninja sitter pe la vreunu :D
 

DeletedUser

Erati chiar paranoia ca eu stateam siter la toti..
Sebastos statea la toti ;)..
 

DeletedUser

inger sau demon vorbesti ca imi era frica de zalast ? zalast ma ajutat in multe faze cand nimeni nu a putut sa ma ajute si eu unul nu-mi aduc aminte de faza ca o zici tu...... ma luat la ea in trib si ma crescut sub aripa ei ...
eu am terminat aceasta lume si pentru norocul ca nu am prea avut granita si de aceea am avut atatea sate de atac...sti cum se zice 2 se bat al 3 castiga...
Si totusi am terminat si pe locu 1 la agresori...
 

DeletedUser

Ma fara suparare ai jucat bambilici pe langa multi de aici..
Dar ai terminat lumea pe loc 2, felicitari pt asta, dar cam atat , e aiurea sa comentam acuma care dintre tine si cel de pe locul 1 (pe care ma jur ca habar nu am avut ca exista pe lumea asta, atunci cand jucam...). , e mai bun.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Stiu faza cu zalast si cu steluta bai lup :))
De ce crezi ca n-a avut vreodata curajul sa se dea la mine sau la ryland prin k37 pe acolo? :)))
 
Sus