Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser2912

poate o sa sune rautacios.... dar va retrageti in plin razboi... dc nu`l il duceti pana la sfarsit? va e frica? :)
 

DeletedUser

Pentru cei care cauta lucruri ascunse acolo unde nu sunt:

decizia este luata de multa vreme, mai exact de cand eram 10 oameni in trib.
momentul a fost tot de atunci ales - era vara acestui an, respectiv in iulie;

am amanat acest lucru tocmai pentru cei care acum scriu si cauta tot felul de lucruri nespuse acolo unde este totul clar.

in razboiul cu SH lucrurile sunt foarte clare.

noi conducem, noi castigam.

atat.

speram ca acest topic sa fie inteles si sa nu se reverse nicio mizerie aici.

ps

ne-a placut jocul, ne-am respectat si ne-am distrat
de ceva vreme, cu parere de rau, jocul este numai fiere si venin; numai acuze si numai lucruri josnice se intampla pe aici.
pe langa toate aceste lucruri sunt si modificarile, in timpul jocului, aduse regulamentului si a conditiilor de joc ce ne-a intarit convingerea ca timpul nostru a trecut.



multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru cei care cauta lucruri ascunse acolo unde nu sunt:

decizia este luata de multa vreme, mai exact de cand eram 10 oameni in trib.
momentul a fost tot de atunci ales - era vara acestui an, respectiv in iulie;

am amanat acest lucru tocmai pentru cei care acum scriu si cauta tot felul de lucruri nespuse acolo unde este totul clar.

in razboiul cu SH lucrurile sunt foarte clare.

noi conducem, noi castigam.

atat.

speram ca acest topic sa fie inteles si sa nu se reverse nicio mizerie aici.

ps

ne-a placut jocul, ne-am respectat si ne-am distrat
de ceva vreme, cu parere de rau, jocul este numai fiere si venin; numai acuze si numai lucruri josnice se intampla pe aici.
pe langa toate aceste lucruri sunt si modificarile, in timpul jocului, aduse regulamentului si a conditiilor de joc ce ne-a intarit convingerea ca timpul nostru a trecut.



multumesc

Hooo,pârrrr,pune frana...sezi tranqill...oprestete!! :eek:

"noi conducem, noi castigam."

Ar trebui reformulat, drastic :rolleyes: a doua parte
 

DeletedUser

Hooo,pârrrr,pune frana...sezi tranqill...oprestete!! :eek:

"noi conducem, noi castigam."

Ar trebui reformulat, drastic :rolleyes: a doua parte

sunteti carcotasi.

cine e pe locul 1? SOF. nu mai comentati aiurea.
ei sunt liderii, ei conduc.

cat despre modificarile de regulament...este o jignire adusa noua si acestui joc.
adminii ar trebui sa faca ceva ca altfel dispar toti jucatorii care chiar conteaza pentru L1 si o sa castige xena L1 innobilandu-se intern ;)
 

DeletedUser

Eu unul sunt convins ca razboiul cu SH e castigat -statistica o confirma-. In rest in ce ma priveste, da sunt satul pana peste cap de imbarligaturile din acest joc. Vorbesti cu cineva si de fapt nu stii cine controleaza acel player... Nu mai e ca la inceput. Ori poate am imbatranit un pik in acest jok? Asta este cine poate merge mai departe. Cat de departe? Asta nimeni nu stie acum. Va vedea fiecare cat poate. BAfta tuturor.
 

DeletedUser2912

cam asa e, dar sincer o retragere in SILENT ar fi fost mai frumoasa dupa castigarea razboiului cu SILENT h :D;)
 

DeletedUser

Pentru cei care cauta lucruri ascunse acolo unde nu sunt:

decizia este luata de multa vreme, mai exact de cand eram 10 oameni in trib.
momentul a fost tot de atunci ales - era vara acestui an, respectiv in iulie;

am amanat acest lucru tocmai pentru cei care acum scriu si cauta tot felul de lucruri nespuse acolo unde este totul clar.

in razboiul cu SH lucrurile sunt foarte clare.

noi conducem, noi castigam.

atat.

speram ca acest topic sa fie inteles si sa nu se reverse nicio mizerie aici.

ps

ne-a placut jocul, ne-am respectat si ne-am distrat
de ceva vreme, cu parere de rau, jocul este numai fiere si venin; numai acuze si numai lucruri josnice se intampla pe aici.
pe langa toate aceste lucruri sunt si modificarile, in timpul jocului, aduse regulamentului si a conditiilor de joc ce ne-a intarit convingerea ca timpul nostru a trecut.



multumesc

Se cam contrazice cu prima parte a anuntului, dar in fine...
E greu sa ajungi pe locul1, dar si mai greu e sa te mentii si sa ai continuitate.
Ca dati acum stergere cont, sau ca dadeati acum 1 an, tot aia e.....Veti ramane nesimnificativi ptr aceasta lume.
Va doresc mult succes in stergerea conturilior, sper sa o faceti cat mai multi:)
 

DeletedUser

prea multe batai de cap...un an jumatate a fost deajuns

+ ca joculului ii sunt adaugate noi reguli pe zi ce trece...ba in ceea ce priveste nobilii, ba siter...

sa-l joace adminii daca tot adauga cate o regula in fiecare zi
 

DeletedUser

sunteti carcotasi.

cine e pe locul 1? SOF. nu mai comentati aiurea.
ei sunt liderii, ei conduc.

cat despre modificarile de regulament...este o jignire adusa noua si acestui joc.
adminii ar trebui sa faca ceva ca altfel dispar toti jucatorii care chiar conteaza pentru L1 si o sa castige xena L1 innobilandu-se intern ;)


Din nou te doare de mine?Mai "curajosule'' te bagi in seama peste tot,chiar nu pricepi ca nu intereseaza pe nimeni parerile tale de copil de gradinita?
 

DeletedUser3461

Va Urez Succes In ReaL Life...Am Avut Parte De NIste COlegi De Mare Caracter...Respect Voua Cat Si Celor Care Raman..Sper Sa Facem O Treaba BUna In COntinuare Si Fara VOi!!!Respect Inca Odata!!:D
 

DeletedUser

prea multe batai de cap...un an jumatate a fost deajuns

+ ca joculului ii sunt adaugate noi reguli pe zi ce trece...ba in ceea ce priveste nobilii, ba siter...

sa-l joace adminii daca tot adauga cate o regula in fiecare zi

idioti adminii astia.
eu cred ca au primit ordine sa inchida L1 si asta fac.
 

DeletedUser

.......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

decizia le apartine in totalitate, eu am intrat mult mai tarziu in SOF si, desi initial am fost circumspect, am ajuns destul de repede sa ii respect! multa bafta in RL indiferent care va fi rezultatul conferintei de diseara!
 

DeletedUser

a fost frumos....... dar toate au un sfarsit.... ma alatur si eu...
 
Sus