Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser

Cat mai multi sa va duceti :D
Asa cum a spus si 3de3, care e rostul sa stergi cand ai ajuns pe locu 1?
Credeti ca veti fi speciali prin asta? :)))
Si da ma incumet sa spun ca nu a fost asa glorioasa urcarea SOF-ului pe locul 1,la urma urmei nu imi aduc aminte ca voi sa fi purtat vreun razboi de uzura si greu cu un trib calumea,eh dar asta e doar parerea mea nu ma bagati in seama :eek:
 

DeletedUser

chiar nu cred ca psihologia inversa merge cu vechea garda draga entech...
 

DeletedUser

Cat mai multi sa va duceti :D
Asa cum a spus si 3de3, care e rostul sa stergi cand ai ajuns pe locu 1?
Credeti ca veti fi speciali prin asta? :)))
Si da ma incumet sa spun ca nu a fost asa glorioasa urcarea SOF-ului pe locul 1,la urma urmei nu imi aduc aminte ca voi sa fi purtat vreun razboi de uzura si greu cu un trib calumea,eh dar asta e doar parerea mea nu ma bagati in seama :eek:

imi permit sa-ti spun draga jucatorule de triburi maret ce esti ca nu putem sa fim toti ca tine;
atat putem si ne duce pe noi mintea si capul;
urcarea noastra a fost mai mult decat semnificativa - a fost constanta si ne-a dus acolo unde multi doar aspira.

dar putem sa discutam mult si degeaba;

va cunosc parerile si includ aici pe 3de3, de am inceput jocul asta.

chiar daca m-am abtinut sa imi fac aparitia pe forum pentru ca "a vorbit harta pentru noi" acum nu mai pot sa nu va raspund.

noi am facut ceea ce toti vreti - prietenii, distractie si mai ales unitate; plus locul 1;

este adevarat ca nu singuri si aici este si meritul colegilor ce ni s-au alaturat;

pentru ei , cei care au intrat mai tarziu, ne-am amanat decizia;

imi permit sa va respect in continuare
 

DeletedUser

Imi permit sa va spun un dulce pa!:D


ps: piovra, se cheama social engineering, wiki it daca nu stii ce inseamna (nu "expresia" care ai spuso tu)
 

DeletedUser

cred ca plecarea lui uscatelul in RIP demonstreaza respectul sau pentru tribul SOF
 

DeletedUser

Felicitari SOF pentru evolutia avuta pe lumea1.
Ati muncit mult pentru a ajunge pe locul 1 si l-ati meritat din plin
Mult succes mai departe ,indiferent daca veti alege sa va stergeti conturile sau nu.
Numai bine.
 

DeletedUser

Citesc de cind joc forumul mare,dar nu am avut de ce sa postez pina astazi.
Acum o fac pentru:marius68,Sir Mariio,manuextrem, higheaven,djugudjugu s.a.
Sa fiti sanatosi si nu plecati urechea la prosti(entech).
Imi pare rau ca nu am apucat sa fiu coleg cu voi,macar o perioada.
Dar se pare ca ma las de joc odata cu cei mai buni.=))
 

DeletedUser

Citesc de cind joc forumul mare,dar nu am avut de ce sa postez pina astazi.
Acum o fac pentru:marius68,Sir Mariio,manuextrem, higheaven,djugudjugu s.a.
Sa fiti sanatosi si nu plecati urechea la prosti(entech).
Imi pare rau ca nu am apucat sa fiu coleg cu voi,macar o perioada.
Dar se pare ca ma las de joc odata cu cei mai buni.=))

Prost moment ai ales sa postezi, sincer ;)
 

DeletedUser

Si urmatorii care vor prelua conducerea in clasament vor da si ei stergere cont dupa un timp nu?Doar trebuie sa respecte traditia :rolleyes:
 

DeletedUser

astia se retrag fara sa aibe vreun razboi adevarat,nu au demonstrat nimic,cred ca unii dintre ei nici nu stiu sa dea comanda atac.....au facut umbra l1 degeaba
 

DeletedUser

astia se retrag fara sa aibe vreun razboi adevarat,nu au demonstrat nimic,cred ca unii dintre ei nici nu stiu sa dea comanda atac.....au facut umbra l1 degeaba

putea oricand sa-i atace oricine.
de ce nu au facut-o? ca au invatat de la TLD ca nu e bine sa te pui cu locul 1 :D

p.s. in scurta rafuiala cu C.D. si-au luat-o. ai uitat?
 

DeletedUser

Tin si eu sa le urez mult succes in RL ! bafta si sa ne auzim de bine ! pacat totusi ca renuntati este la urma urmei un joc care merita jucat !Bft SOF si cu aceasta ocazie le urez si un bun venit noilor colegi care tocmai au venit sau urmeaza sa vina din SOF la noi in RIP !

....flamer tu tine-te bine :D:D:D:D:D :cool: SH la fel :eek::D:D
 

DeletedUser

Tin si eu sa le urez mult succes in RL ! bafta si sa ne auzim de bine ! pacat totusi ca renuntati este la urma urmei un joc care merita jucat !Bft SOF si cu aceasta ocazie le urez si un bun venit noilor colegi care tocmai au venit sau urmeaza sa vina din SOF la noi in RIP !

....flamer tu tine-te bine :D:D:D:D:D :cool: SH la fel :eek::D:D

eu nu joc de ceva timp dar la cat de noob esti cred ca habar n-ai sa urmaresti si u un tw stats;)
 

DeletedUser

Macar ei au facut ceva ... tu ? Cu ce te lauzi ?
Cand ii spui cuiva pe lumea 1 de SOF, stie imediat despre cine vorbesti.
Cand aduci aminte de flamer ... nimic, se aude ecoul ... trist :(

te-am trimis pe tine sa-mi cumperi seminte;)
 

DeletedUser

te-am trimis pe tine sa-mi cumperi seminte;)

Ca sa le spargi in fata blocului cu "tovarasii" pe ritmul melodiei "Pumnii mei minte nu are" ?
Desigur .. :)


Acum serios, de atat esti in stare ?Ai ruginit ... auzi la el ,dinozaur al lumii 1 .. poate privind asupra aspectului ca atat tu cat si dinozaurii ati disparut .. o fosila ,asta esti :)
Doar praful va ramane ... ceea ce nu e mare diferenta intre ceea ce ai fost si ceea ce ai ajuns ... nimic > praf.
 
Sus