Aka ! & SELECT vs. SPAM!

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29130

cat despre felicitari , e cam devreme pt asa ceva , sa nu ne comportam ca niste copii . Vad ca la voi e ziua si duiumul de postari . Externul nu mai conteaza pt majoritatea ..
 

DeletedUser

Daca e baiat rau..a luat bataie cu "facaletu" :))

Ii ia ceva timp sa isi puna dintii la loc dupa ce a ramas cu ei infipti in zidul nostru

Off, off..sa dai cu tot atacul tau si sa nu reusesti sa duci zidul in 0...mare rusine :D
 

DeletedUser37645

Capric0rn o sa ne auzim incurand dinnou pe L35... abera astept sa vad cum ti-ai mai instruit oamenii...
Sunt cat de cat in zona ta...
 

DeletedUser2821

Look who-s talking ...
de ce nu zici unde au disparut triburile Black , MILF si altele , apoi recrutari de prin LGF ? :)) off ,ce memorie scurta ai ..

cat despre faptul ca noi crestem , dupa parerea ta , din recrutari , hai sa vedem clasamentul la razboaiele tribului ..

1 SPAM! 191.865 60 8 7.5 937.116 272.988
2 SELECT 132.610 47 8 5.9 686.610 575.657
3 Ganja 106.214 43 0 43 584.646 112.586
4 Aka ! 79.557 31 1 31 425.120 184.822
5 SPAM!! 36.155 13 15 0.9 343.906 296.538
...............................................................................................
16 kk 9.421 3 8 0.4 65.580 172.532
17 WoC 7.996 5 0 5 158.797 14.550

deci da ...

Le-am distrus, e simplu, noi preferam sa distrugem tribul, dupa recrutam 5-10 playeri ( daca sunt atatia care merita ) si gata tribul respectiv. Nu recrutam un trib intreg.

Iti bat scorul ala intr-un singur razboi, 55 de sate o sa fie nimic in 2 luni, doar ca noi momentan nu avem niciun razboi, batem pe toti cei cu care nu avem diplomatie. Totul are o logica in capul meu, nu e nevoie sa ti-o expun tie.Diferenta se vede la sate luate, noi avem 500 voi 400.Acum sper ca ai inteles de ce avem doar 5 sate. Am avut un singur razboi declarat ( si nu de catre noi ). Noi suntem pasnici, vrem sa innobilam satele de barbari, sa le crestem, sa fie totul frumos...
 

DeletedUser43196

Iti bat scorul ala intr-un singur razboi, 55 de sate o sa fie nimic in 2 luni, doar ca noi momentan nu avem niciun razboi, batem pe toti cei cu care nu avem diplomatie.


Hm..:) pe care toti?
 

DeletedUser2821

Pai toti cei care sunt in zona noastra de influenta si nu se afla in diplomatia noastra.
 

DeletedUser

Degeaba va dati voi mari ca sunteti pe primul loc la clasamentul razboaiele tribului cand noi conducem detasat la inamici invinsi in atac. Si stai linistiti ptr ca daca continua tot asa baietii din SELECT o sa fiti pe 2 si acolo.
 

DeletedUser2821

Pai nu am zis ca e obligatoriu am zis ca dam in toti, oricum voi sunteti de putina vreme in zona noastra si mi-am facut clare intenetiile nu cred ca e cazul sa dezbatem pe forum asta. Mai ales ca topicul nu are legatura.
 

DeletedUser43196

Nu eu am fost cel care a refuzat primul ci voi .. :).
Si da..nu are topicul legatura ;)
 

DeletedUser43206

Hai sa spun cum s-a intamplat pe o lume ( nu dau nume )!

La inceputul lumii pe toti ii auzeai, "vai tribul meu e cel mai tare, e cel mai bun, va rupe, bla bla bla" dupa maxim 2 luni nu mai exista tribul si nici jucatori laudarosi. Bun sa trec la ceva mai bun de data asta.
A existat un trib si din a 2/3 zi a fost loc 1, si loc 1 a ramas vreo 5 luni, ( cum a rezistat ei timp de 5 luni? )... ei bine doar din recrutari si innobilari interne, tin minte ca primi 40 jucatori din trib avea 60 milioane iar tribul dupa loc 2 avea doar 20 milioane, nici macar pe jumatate. Cum a fost treaba, cei dupa loc 1 nu era obisnuiti cu razboaie, ei se dezvoltau din recrutari si interne. (aici erau numai jucatori de top). Tribul dupa loc 2 erau ei mici dar numai in razboaie era mereu si mereu. Dupa ceva timp tribul loc 1 si loc 2 si-au facut granita puternica si hop astia dupa loc 1 le-au declarat razboi tribului din loc 2, nimic nou pentru ei. Experienta si-a spus cuvantul intre cele 2 triburi, ( cine a spus ca esenta tare se tin in sticlute mici n-a mintit )! Si intr-un final, tribul dupa loc 2 ia rupt in mai putin de 5 luni fara sa RECRUTEZE NICIUN JUCATOR DE ACOLO! Intr-un final tribul dupa loc 2 a avut indeajuns experienta sa-i desfiinteze pe

Asa si aici, toti acum se dau tari si mari, stiu ca va dati ca sunteti la caldurica si in mijlocul tribului. Daca erati in granita cu un trib neutru/dusman mai erati zei pe forum? Eu zic sa nu ne mai dam in vant aici ci sa aratam pe harta. ( Stati linistiti ca boala vine singura ). Oricum SPAM! va rupe :D
 

DeletedUser44617

In0c3nt Child

Bv, frumos zis .

In concluzie : Tribul Spam, citez " recrutari si innobilari interne" iar aka sunt aia care va umileste! :D

Awww urat!:))
 

DeletedUser43206

In0c3nt Child

Bv, frumos zis .

In concluzie : Tribul Spam, citez " recrutari si innobilari interne" iar aka sunt aia care va umileste! :D

Awww urat!:))

Daca crezi ca SPAM e tribul dupa loc 2 te inseli. ( Hai ca deja o dam in desene animate )!
Nu uita ca a inchis o lume oameni pe cand voi a-ti intrat pe fiecare lume si nimic na-ti facut. Hai copilu dute la somn, e tarziu!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Daca crezi ca SPAM e tribul dupa loc 2 te inseli. ( Hai ca deja o dam in desene animate )!
Nu uita ca a inchis o lume oameni pe cand voi a-ti intrat pe fiecare lume si nimic na-ti facut. Hai copilu dute la somn, e tarziu!

Nu stiu ce a facut sau ce nu a facut tribul SPAM pe alte lumi, dar stiu ca tu nu prea ai trecut pe la scoala..
Si mai stiu si ca esti cam traseist, asa faci cu fiecare trib in care te duci, ii devii brusc fan? Poate, poate te remarca conducerea tribului respectiv si iti mai da si tie ceva drepturi, interne, sprijin sau ce mai doresti tu ? Ia-o mai usor, ca te agiti cam tare si nu e nevoie de bold pentru a te remarca, daca chiar ai ceva de zis, sunt convins ca o sa observam si fara bold.
 

DeletedUser29130

Nu stiu ce a facut sau ce nu a facut tribul SPAM pe alte lumi, dar stiu ca tu nu prea ai trecut pe la scoala..
Si mai stiu si ca esti cam traseist, asa faci cu fiecare trib in care te duci, ii devii brusc fan? Poate, poate te remarca conducerea tribului respectiv si iti mai da si tie ceva drepturi, interne, sprijin sau ce mai doresti tu ? Ia-o mai usor, ca te agiti cam tare si nu e nevoie de bold pentru a te remarca, daca chiar ai ceva de zis, sunt convins ca o sa observam si fara bold.

si imi mai amintesc mesajele de la tine , michelle2007 , cand ziceai ca voi sunteti un trib serios si vroiati diplomatie cu noi , ceva de durata , cu respect reciproc . Iar voi n-ati fost in stare sa dati 2 refugiati afara din trib , a trebuit sa le luam noi satele de la voi . Nu mai vorbi de corectitudine , ca esti repetent la asa ceva . Si ce triburi ziceai ca ati distrus ? Black ? parca erau undeva , peste voi in momentul cand ati facut recrutarile .. Ca sunteti oportunisti , e cu totul altceva .
 

DeletedUser13947

Am si eu 1 intrebare: cum e posbil ca de la inceputul razboiului sa nu luati mai mult de 1 sat de la Aka? ...serios

Parte 1:
Triburi: Aka !
Parte 2:
Triburi: PRI, PRI 1, PRI 2, PRI 3, SPAM!, SPAM!!

Timeframe: 09/09/2013 00:00:00la07/10/2013 01:49:37

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 755
Diferență: 676

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 1
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 216,953
Tabăra 2: 1,724,067
Diferență: 1,507,114

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57,084
Tabăra 2: 4,320
Diferență: 52,764

chart

Hai serios ca mie una chiar mi-ar fi asa putina rusine..bine ca vad ca voi va laudati cu ce lumi ati inchis sau nu ati inchis si alte paralele de genu'...oamenii "smecheri" de se ascund dupa degete si nu pot lua mai mult de 1 amarat de sat de la un trib de 28 de jucatori...shame!
Trebuie sa fii extraordinar de bun ca sa se intample lucruri din astea mirifice si grandioase...bunilor!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus