Akatsuki vs. Legend

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca ne luam dupa clasament ar fi primul razboi important de pe harta,declarat.

Tinanad cont ca de ceva timp ne au la dusmani dar noua nu ne-au spus nimic, am zis ca ar fi frumos sa-l facem oficial.



Parte 1:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=
Parte 2:
Triburi: Legend, ~LG~, ~LG~II

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 411
Tabăra 2: 425
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 6
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,418,639
Tabăra 2: 1,505,765
Diferență: 87,126

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50,020
Tabăra 2: 22,906
Diferență: 27,114

chart


Acestea sunt statisticile de inceput.
 

DeletedUser

un pariu inteleigent, tinand cont ca ei ne-au avut la dusmani si noi nu stiam, i-am atacat si nu am vazut o organizare deloc frumoasa.
Acum urmeaza sa vedem cum evolueaza lucrurile:D
 

DeletedUser

:) da.. Un necaz nu vine niciodata singur. Sunt sigur ca o sa va descurcati cu bine. Pana la urma asta-i farmecul jocului.
 

DeletedUser

Necaz pentru noi? in afara sa pierdem niste amarate de sate, alceva nu avem ce sa pierdem

Oricum nu se schimba nimic pe harta pentru ca oricum tot rosul aveam si atunci si acum pe harta

Atata timp cat sunteti voi, ma pot baza in sfarsit ca am niste aliati de incredere

Triburile mari fac istorie cu razboaie tari!

Sa speram ca va fi unul tare si sa nu se desfiinteze dupa 2 saptamani - 1 luna tribul advers
 

DeletedUser

o sa ai parte de lucruri mai putin frumoase decat daca nu te astepti la ele. :D

strict la nivelul satelor nu cred ca am sa fiu afectat:D, dar la nivelul vorbelor si al tradarilor se poate orce, deja au inceput legend ne aveau trecuti la dusmani iar noi nu stiam nimik.

O fii uitat sa ne anunte si pe noi
 

DeletedUser32745

Din moment ce nu ai trecut un trib la Aliati/ PNA, este logic ca-ti e "dusman". Asa ca nimeni nu e obligat sa anunte pe X, ca-l are la favoriti... ce-ar mai fi sa treci la dusmani toate triburile si tribuletele si sa-i anunti si pe ei... sau tu, inainte de a ataca orice jucator/ trib ii trimiti o scrisoare de intentie mai intai?
Razboiul e abia la inceput, degeaba ne dam cu parerea.
 

DeletedUser

Din moment ce nu ai trecut un trib la Aliati/ PNA, este logic ca-ti e "dusman". Asa ca nimeni nu e obligat sa anunte pe X, ca-l are la favoriti... ce-ar mai fi sa treci la dusmani toate triburile si tribuletele si sa-i anunti si pe ei... sau tu, inainte de a ataca orice jucator/ trib ii trimiti o scrisoare de intentie mai intai?
Razboiul e abia la inceput, degeaba ne dam cu parerea.

tu nu faci nicio deosebire intre neutru si dusman?
 

DeletedUser

chiar, care e diferenta intre neutru si dusman? o nuanta de rosu :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus