Akatsuki vs. Legend

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai a fost prins cu multicont..si i s-a luat 2 sate..deci..concluziile le trageti voi :):D
 

DeletedUser

Pai a fost prins cu multicont..si i s-a luat 2 sate..deci..concluziile le trageti voi :):D

Interesant este de unde stii tu exact motivul banarii. Sa presupun ca tu esti cel care ai pile si ai aflat?:D
Si mai interesant ar fi sa ne spui ce concluzii ar trebui sa tragem noi. Macar asa, nu o sa ne mai doara capul sa mai gandim singuri. O faci tu pentru noi.:p
 

DeletedUser

legend, legend....cam multa gura fara fapte..lasatima pe mine cu valoarea voastra ca atac sa iau un sat il cuceresc si minune vine sprijin de la o ora cu 100 lanci si 100 spade ce sa zic unitate frate:d
 

DeletedUser

cszone se vede ca esti dinamovist:D


in primul rand nici chiar eu nu stiu motivul banarii lui aragorn
in al 2-lea rand de unde ma rog stii tu motivul?
in al 3-lea rand daca avea pile nu se supara atat de tare incat sa nu mai joace la nivelul care juca
in al 4-lea rand eu chiar va rog sa mai vorbiti despre el, poate se supara si revine in forta sa va arate cum se joaca:D

In al 5-lea rand ar trebui sa va vedeti de tribul vostru care nu e in stare sa dea o amarata de recuperare

Presimt ca va fi cel mai naspa razboi care l-am intalnit vreodata pentu ca pana acum ne aratati cat de dezorganizati sunteti

Si daca tu conduci tribul, cred ca ar trebui sa lasi pe alcineva la butoane. nu am nimic cu tine dar cred ca ar trebui sa lasi pe cineva cu mai multa experienta, asta daca ai la cine sa lasi.


App chiar daca va plangeti la toti pe langa voi sa ne declare razboi sa stiti ca nu ne intereseaza. Atata timp cat e Clasic in spatele nostru si ZEN pe partea cealalta si Styx in partea aceea nu aveti nici o sansa sa va iasa maretul vostru plan

*Soul collector sper sa nu te superi ca am pus tribul vostru in aceasta discutie dar stiu de ce il pun, chiar daca nu avem diplomatie
 

DeletedUser

pai daca aka zice ca, Legend sunt slabi, si Legend spun ca Aka sunt slabi noi ce am facut? :)) si cu o inspiratie asteptata la ora asta: e clar, eu sunt cel mai bun :)) nu are voie apropae nimeni din aka sau Legend sa ma atace :)) sunt imun :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vlad stii cum e multora le place sa spuna aia sunt slabi, cum sa recunoasca ma da sunt mai buni ca noi, e un joc pana la urma in care nu conteaza numai stiinta, conteaza oamenii din jurul tau mai mult.
Cum sa spun eu am jucat o perioada cu cei din legend, am vazut cum sunt, sunt niste persoane care la greu fug, o sa vezi ca in curand multi o sa iasa diin legend sa le mai luam niste sate!
 

DeletedUser

Da orochimaru asa e pana acuma ne-ati dovedit ca sunteti mai buni dar pe mine m-a deranjat doar implicarea adminilor inca nu stiu sigur daca a fost din partea voastra sau din partea lui ZEN..
Si apropo din ce am scris eu de ce tragi tu concluzia ca sunt dinamovist intr-adevar sunt dar de ce implici echipele de fotbal in discutia asta :)
 

DeletedUser

cszone, prietene cum o duceti se pare ca iar mai pierdeti sate aztazi am si eu o peratiune acum la voi deci mai ma aleg cu ceva nu:D:)
 

DeletedUser

Da orochimaru asa e pana acuma ne-ati dovedit ca sunteti mai buni dar pe mine m-a deranjat doar implicarea adminilor inca nu stiu sigur daca a fost din partea voastra sau din partea lui ZEN..
Si apropo din ce am scris eu de ce tragi tu concluzia ca sunt dinamovist intr-adevar sunt dar de ce implici echipele de fotbal in discutia asta :)

inca nu am dovedit nimic da te rog eu foarte frumos sa ne acuzi ca lucram cu adminii atunci cand o sa ai dovezi

cred ca ma cunosti destul de bine si poate stii sau nu vrei sa stii , ca eu nu fac asa ceva. in plus nu cunosc nici un admin si inca ceva...adminii cand va sanctioneaza, va sanctioneaza pe buna dreptate ca daca nu ati calca stramb, nu ar avea de ce sa se ia de voi.
Asa ca nu mai aruncati voi cu noroi in altii si vedetiva de gunoiul din usa voastra
 

DeletedUser38581

Da orochimaru asa e pana acuma ne-ati dovedit ca sunteti mai buni dar pe mine m-a deranjat doar implicarea adminilor inca nu stiu sigur daca a fost din partea voastra sau din partea lui ZEN..
Si apropo din ce am scris eu de ce tragi tu concluzia ca sunt dinamovist intr-adevar sunt dar de ce implici echipele de fotbal in discutia asta :)

implicarea adminilor nu a fost nici din partea celor din zen nici din partea celor din ak :D a fost strict hfg si atat;) dar adminii s-au implicat doar ca sa faca dreptate ca,colegii tai nu stiu sa joace legal:mad:
 

DeletedUser

Da orochimaru asa e pana acuma ne-ati dovedit ca sunteti mai buni dar pe mine m-a deranjat doar implicarea adminilor inca nu stiu sigur daca a fost din partea voastra sau din partea lui ZEN..
Si apropo din ce am scris eu de ce tragi tu concluzia ca sunt dinamovist intr-adevar sunt dar de ce implici echipele de fotbal in discutia asta :)


Arunca un ochi pe forumul cu Lumea Speed si intreaba jucatorii de acolo cat de drastic este pedepsit Auto-Farm-ul :) Nu poti compara o infractiune de Multi-Cont cu una de Auto-Farm in niciun caz :)
 

DeletedUser

Bafta ambelor triburi. Sper ca legend sa ofere o replica pe masura.
 

DeletedUser

Va garantez eu ca va oferi.! Asta daca ne va fi permisa de catre.........

Extraction point: Ai 21 de sate,esti prins cu multicont si primeste pedeapsa doar 2? Este corect..iar pentru un script are 14 sate primeste pedeapsa 7..deci e corect? acuma e clar nu toti putem fi obiectivi dar nu cred ca s-a procedat corect :)

Orochimarule te stiu foarte bine cum joci nu trebuie sa imi aduci aminte nimic te stiu de pe 20 in caz ca ai uitat..:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus