Akatsuki vs. Legend

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Aka, =Ak=, tsuki
Parte 2:
Triburi: Legend, ~LG~II, ~LG~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 22
Diferență: 5

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 2
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 138,911
Tabăra 2: 104,125
Diferență: 34,786

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,604
Tabăra 2: 10,920
Diferență: 23,684

chart
 

DeletedUser

cszone am si eu o intrebare:
De ce daca tineva pierde caeva sate, si nu le mai poate apara pe urmatoarele este concediat sa nu dea rau la staitisca.
 

DeletedUser37265

vad ca in general numai AK e prezent aici hai sa ne mutam la noi pe forum :)
 

DeletedUser

Orochimaru nu te mai da atat de mielusel te rog ca sti foarte bine ca nu esti ;)
 

DeletedUser40739

Deja s-a trecut la razboi psihologic .. interesant .. continuati, ptr. ca altii se amuza rau. :D
 

DeletedUser17004

Un om este un simplu soldat; doi oameni, o pereche, trei, un trio. O pereche plus un trio formează o grupă de cinci, adică căprărie; două căprării formează o secţie; cinci secţii fac un pluton; două plutoane, o companie; două companii un batalion; două batalioane, un regiment; două regimente, un grup de luptă, două grupuri de luptă o brigadă, două brigade o armată. Fiecare dintre aceste elemente este subordonat celui ce-l precede în ierarhie şi are autoritate asupra celui care-i este imediat inferior. Fiecare dintre ele este instruit cum se cuvine. De aici Norok si Legend au ajuns la concluzia ca este posibil să conduci o armată de un milion de oameni exact ca şi cum ar fi vorba de câţiva inşi.

De aici eu am ajuns la concluzia ca e posibil sa ai un trib mare si daca esti prost de bubui si habar n-ai sa joci.
...
 

DeletedUser

Daca nu doriti sa intrati intr-o scurta vacanta de 2 saptamani, va rog sa terminati cu aluziile referitoare la echipa de admini.
Daca va vad ca vorbiti asta nu inseamna ca nu pot lua masuri.


6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe această temă pe forum se va considera infracţiune şi va fi pedepsită cu sancţiune, iar tema va fi închisă/ştearsă.
Excepţie de la regulă este discuţia la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiune primită. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
6.4. În cazuri extreme, ne rezervăm dreptul de a închide conturi chiar dacă nu se aplică niciuna din regulile de mai sus.
 

DeletedUser

cat noroc pe baietii din legend trimit si eu nobili si cand sa dau sapregrea mia cazut netu...se pare ca norocul e cu voi...sau oare aveti pile pe altundeva=))
 

DeletedUser

Linistea totala din partea Ak-ului se datoreaza acestor statistici:




Parte 1:
Triburi: Legend, ~LG~, ~LG~II
Parte 2:
Triburi: Aka, =Ak=, tsuki

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 37
Diferență: 26

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 2
Diferență: 5

Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 312,120
Tabăra 2: 178,346
Diferență: 133,774

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39,268
Tabăra 2: 13,028
Diferență: 26,240
 

DeletedUser

ce liniste totala de la aka ma? Eu nu am nici o treaba cu razboiul asta dar asta a fost amuzant rau :)) pai din legend numai tu vorbesti si zici de linistea celor din aka?:)
 

DeletedUser

da un refers la statistica am luat un sat,pana diseara poate mai iau unu:d
 

DeletedUser

Pana acuma va laudati cu statistica..si cu proasta noastra organizare..acuma va cam pierit graiul
 

DeletedUser

mare branza

mare lucru se castiga un sat se pierde un sat ce conteaza important e sa fie fun
ne scoatem ochii pentru un joc care e mai bun
haideti la o bere sa vedem care bea mai mult sau care cade primul sub masa mai radem si noi un pic mai spunem un banc ne mai amuzam si noi
ok azi esti mai bun ca adversarul tau
maine nu se mai stie
 

DeletedUser

pentru 9 sate pierdute/cucerite intr-un razboi a trebuit sa deschideti topic...:))
 

DeletedUser

da pai daca le-am luat un sat si la noapte inca unuc e vor sa moara...

Bravi luptatori=))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus