Akatsuki vs. Legend

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39475

Interesant razboi. Cel mai bun PE HARTA sa castige ! Bafta AK !:)
Cum a zis si Nokia, o statistica ceva ? :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Aka, =Ak=, tsuki
Parte 2:
Triburi: ~LG~, ~LG~II, Legend

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 20
Diferență: 0

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 1
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 92,333
Tabăra 2: 77,451
Diferență: 14,882

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,437
Tabăra 2: 5,002
Diferență: 16,435

chart
 

DeletedUser

Numele de Akatsuky e luat dintr-un ANIME , numele asta provine de la o banda de criminali in serie, tradatori si toate prostiile , cum e numele tribului asa is si jucatorii din Aka,, macar in joc aici sa fie altfel daca in desen sunt "malefici" , nu au pic de mandrie si onoare.. Orochimaru copil de 16 ani care nu se duce la scoala si se uita la anime , sa fim seriosi ce conducator e el ..? Ce experienta de viata are el .. ? in fine , hai sanatate!
 

DeletedUser40739

Nu conteaza cati ani are si ce face cu viata lui. Suntem obligati sa ne respectam ( plus ca e chestie de bun simt ).
Eu n-am auzit pana acum jigniri din partea celor din Aka. Aici apare si frustrarea si legend ar trebui sa-si demonstreze valoarea in joc ci nu prin jigniri si tachinari stupide.
 

DeletedUser

nu vad care e problema ca are 16 ani si se uita la Anime-uri... deocamdata isi face treaba mai mult decat bine ca si conducator
 

DeletedUser

daca a pus unu jucator din tribu lui sa faca rost de drepturi .. nu merita titlu ala..
 

DeletedUser

daca cei din tribul tau au fost destul de fraieri sa-i dea intemeietor unuia din tribul inamic au meritat sa le fie dizolvat tribul

nu vad de ce Ak-Orochimaru-Ak nu si-ar bate joc de de dusmanii lui daca i se ofera ocazia :rolleyes:
 

DeletedUser

daca a pus unu jucator din tribu lui sa faca rost de drepturi .. nu merita titlu ala..

In razboi si in dragoste totul este permis. Sau aproape totul. Exceptie fac armele chimice, biologice etc. prevazute in Conventia de la Geneva. Nu e cazul aici :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Aka, tsuki, =Ak=
Parte 2:
Triburi: Legend, ~LG~II, ~LG~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 21
Diferență: 4

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 121,494
Tabăra 2: 79,110
Diferență: 42,384

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,333
Tabăra 2: 0
Diferență: 10,333

chart




O statistica pana cand mai gasesc "aia": din legend sa jigneasca cu ceva ca in joc nu prea pot face nimic
 

DeletedUser

Ultimele 24 ore va laudati cu 2 sate.........razboiul asta e mai mult psihomaidanezic...........nu am treaba cu razboiul dar ma distreaza ce citesc.
 

DeletedUser

desteptule noi in 24h am luat 2 sate, tu ai laut 2 de cand a inceput lumea.
Tu crezi ca ;la nivelul ala al jocului asa de usor imi e sa sparg aparare de 6k din fiecare?
 

DeletedUser

florinel stai calm :) nu e nevoie sa te enervezi, probabil nu si-a dat seama ca e lume noua.. :)
 

DeletedUser

nu am enervez pentru el, sunt putin indipus deoarece pana maine ar trebui sa duc cele 100 de variante la mate,pacat ca nu am facut nimic pana acum..:d

on topic, unde=i legend? sau sunt o legenda=))
 

DeletedUser

desteptule noi in 24h am luat 2 sate, tu ai laut 2 de cand a inceput lumea.
Tu crezi ca ;la nivelul ala al jocului asa de usor imi e sa sparg aparare de 6k din fiecare?


Ma bucur ptr aprecieri si nu vreau sa intru in polemici cu tine,mi-as pierde timpul si as fi off topic....dar,in momentul in care la doua postari una e a ta,ar trebui sa vi cu ceva palpabil.Eu nu postez statistici cu mine,caci vorbesc in numele meu,ar fi pueril.Acum bineinteles ca astept si replica ca deja sunt doua postari si nu apare numele tau.Multa bafta.


PS - Cand a inceput lumea 26 eu dormeam.Si ca idee eu chiar va dau dreptate,dar asta e alta poveste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cand incepe razboiul?
ca pina acum nu e decat foc de paie si atat.....
 

DeletedUser

nu vad care e problema ca are 16 ani si se uita la Anime-uri... deocamdata isi face treaba mai mult decat bine ca si conducator

E o problema cu 16 ani .. multi au o varsta si tocmai un mucos o ajuns sa conduca un trib mare , hai sa fim seriosi .. numai fiti pupincu@@@@@
 

DeletedUser

E o problema cu 16 ani .. multi au o varsta si tocmai un mucos o ajuns sa conduca un trib mare , hai sa fim seriosi .. numai fiti pupincu@@@@@


daca multi au si avem o varsta cum se face a ajuns un "mucos" sa conduca un trib de top si dupa cum am spus sa o faca si bine? sincer mie imi pari penibil, nu inteleg de ce conteaza varsta atata timp cat are respect pentru colegi si dusmani totodata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus