Alianta Veteranilor

DeletedUser

florut vrei sa postez si pe forum un raport de spionaj din partea voastra care a fost facut cu 3-4 zile inainte de a incepe razboiul...? Si iti mai amintesc ceva viata personala e mai importanta decat un pna sau o alianta asta e motivul pentru care nu v-am raspuns.

Am preferat sa stau cu prietena decat sa ma incurc in promisiuni de aliante cu voi....

Legat de distanta asteptati putin si ajungem si la voi..
 

DeletedUser8906

Normal ca viata reala e mai importanta ca jocul...Dar se putea da un raspuns foarte usor... :p
Pai mai frate...daca din cauza uni amarat de spionaj sau atac ati declarat razboi...e ceva "cam ciudat"...nu?!?Eu asa ceva nu mai am vazut pe nici o lume...pt un spionaj sa se declare razboi...Hai ca mai ziceam daca pierdeati un sat sau 2...Atunci DA!

In fine...asta e...Si DACA ve-ti ajunge la noi va va parea rau ca ati ajuns...Te asigur!Si inca ceva,crezi ca daca ati luat sate de la 2-3 jucatori asa e tot tribul =00 ...Te inseli!
"Orice padure are uscaciunile ei"... :p

Da si ai dreptate cu familia...daca chiar suntem asa de "naspa" nu cred ca are rost sa intam intr-o asa famlie...Vom respecta alianta vom lupta impreuna si asta e tot.Daca membri din O.S. se iau dupa ** in vant cum ca noi vrem in M.T. =)) sau ca suntem praf...E decizia(iile) lor... :p

Nu pot sa iti dau exemple ce am realizat noi (nu toti din tribul actual,dar o mare parte).... :p

Oricum,lumea vede ce vrea sa vada,mai ales cand sunt(respectivi) in conflict....Asa ca iti urez mult succes si te astept in fata zidurilor mele...cu ce pot!
 

DeletedUser7039

Pentru prima data, iti dau drepate!


Hai Steaua!



p.s. Apreciez ca nu mi-ati dat atacuri in timpul meciului;)
 

DeletedUser

pentru florut :p

Eu ti-am citit ultimele doua posturi si ai spus multe aberatii...


Si daca te uiti si tu putin pe harta cati membri avem noi in zona voastra ?!?2-3 nu?
Pai asta-i vina recrutorului din tribul vostru corect !?

E si normal ca sa pierdem sate...
E greu sa se trimita sprijin la 15-20 ore...pt ca majoritatea din 300 se afla in zona L.O.D. si WANTED...

Asa si daca se afla in zona Wanted ce daca !? :eek:
In ultima saptamana nu s-a cucerit nici macar un sat, deci numai razboi nu aveti acolo...

Alti au scos ** pt a baga bete in roate cum ca noi am dori sa mergem in M.T. :|

Sincer nu stiu daca-i adevarat sau nu...dar mi-e greu sa cred ca nu ati dus tratative cu M.T. si pe langa asta... cum ar putea vr-un trib pe lumea asta sa aibe incredere in 300 !? Dupa "Episodul L.O.D." !? Nu are rost sa mai rascolesc trecutul, dar sunteti un trib care pe fata sunteti baieti care ajuta si pe la spate...prin mesaje private puneti la cale tot felul de prostii...

Eu asa ceva nu mai am vazut pe nici o lume...pt un spionaj sa se declare razboi...
Uite ca vezi acum...totusi... un trib va poate declara si pentru simplul fapt ca vrea... WTF !? Iti trebuie un motiv bine`ntemeiat !? Un motiv putea fi Extinderea in zona voastra...so !?

In fine...asta e...Si DACA ve-ti ajunge la noi va va parea rau ca ati ajuns...Te asigur!Si inca ceva,crezi ca daca ati luat sate de la 2-3 jucatori asa e tot tribul =00 ...Te inseli!
"Orice padure are uscaciunile ei"... :p
Pai 300 nu ar trebui sa aibe uscaciuni, cel putin asa se declara...voi nu erati aia super activi...care colaborati mult intre voi(toti!!) care au plecat din L.O.D.(vorb`aia "Spuma LOD-ului", nu !?)


In final, o mare rugaminte am si eu .... Te rog mult de tot.. nu mai poza in victima ca deobicei... nu te prinde deloc... si incearca sa joci mereu deschis...fara ganduri ascunse.

Santate tuturor Veterenilor :D
 

DeletedUser

florut nu ii mai raspunde unui asemenea specimen ca rain ............ aici discutam despre alianta veteranilor ........ si cred ca problemele tribului 300 nu privesc pe nimeni altcineva decat pe membrii tribului 300 :p ...........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
Reinnoiesc rugamintea de a ramane on topic si de a pastra discutiile intre 2 jucatori in privat. In caz contrar, topicul va fi inchis.
 

DeletedUser8906

Da...in fine...
Vrem in M.T =))) Sa fiti bucurosi si sa zicem ce doriti sa auziti...Am discutat cu cine doriti dvs din M.T. ca mergem acolo si am intrat pana la urma... =))
E ceva incredibil ce se intampla...pffoo...Da-ti mai baieti argumente ca am discutat sau ca ne-au prospus...sau eu stiu de unde va venit ideea asta... :|
Si apoi vorbiti....
Ce razboi cu WANTED :| Nu am zis ca avem razboi ci ca ei sunt in zona noastra...Am zis eu ca am luat sat de la ei acum :| pffooo...
Si sa fim sinceri asta e un pretext "ca voi ati atacat primii" si tot felu de prosti.Ce nu ati zis pe fata mai frate ca vreti sa avem razboi asa din senin... ?!? :|

Crezi ca ma sperie T.T. Pt ca au luat ceva sate(numai ei stiu cum)....Nu.Abia astept sa intru eu in zona lor si cei din sud,abia asteptam.Si nu mai tot ridicati in slavi tribul T.T. ca numai el stie ce a facut pt satele cucerite...dar nu are rost...Daca ei asa stiu sa lupte e avantajul lor...Nu avem ce face...

Nu pot da detalii si explicati...doresc sa zic doar : Sa intamplat ceva cam dubios... :p

In fine..scz pt off-topic...

Nu cred ca mai e nevoie de alte tampeni in legatura cu asta...vom vedea pe harta cine sunt mai buni... :p

Din T.T. doar un singur membru merita respect si stie sa joace frumos....In dintre cei "mari" pe restu din mijlocul clasamentului(din tribul lor nu am reusit sa ii cunosc)....

Va urez mult succes...si bafta la "inflorit" si bagat "bete in roate"...Asta se intampla pe svr-le .ro
Nu e prima lume si nici ultima unde sa intamplat ce se intampla acum...asa ca...Nu e sfarsitul lumii...Luptam cum putem,daca nu suntem apreciati...asta e.Noi stim ce-am realizat si ce e adevarat din ce se **....
 

DeletedUser4920

Atat vreau sa postez aici florut nu suntem pe Irc sau messenger mai lasa semnele .....ca nu intelegem nimic din ce zici ...lipseste coerenta in exprimare fapt pt care folosesti smile-uri din messenger .
 

DeletedUser

:))

a revenit setzel alias academia romana de limba romana + ocrotitorul limbii romane!!
 

DeletedUser8906

Daca te stradui putin o sa intelegi...Si nu prea cred ca e asa greu de citit,dar na...tre sa fie si cineva care sa te ia peste picior nu?!?
Asta imi place in joc, e ca in viata reala.. :p

Scz-le mele... :eek:
 

DeletedUser4920

a revenit setzel alias academia romana de limba romana + ocrotitorul limbii romane!!



Raspuns acid din partea vedetei....of of ...

rares123
Puncte: 1.031.468
Rang: 49
Inamici învinşi: 2.794.106 (470.)
Trib: 300


Raspuns de la pomangiu de mine :(

setzel
Puncte: 889.033
Rang: 84
Inamici învinşi: 2.859.553 (438.)
Trib: WaRooM
 

DeletedUser

Raspuns acid din partea vedetei....of of ...

rares123
Puncte: 1.031.468
Rang: 49
Inamici învinşi: 2.794.106 (470.)
Trib: 300


Raspuns de la pomangiu de mine :(

setzel
Puncte: 889.033
Rang: 84
Inamici învinşi: 2.859.553 (438.)
Trib: WaRooM

No offense... dar rating-ul vostru la inamici învinşi vă arată cam de înnobilatori interni. Pe ambii.
 

DeletedUser

:))

da am o intrebare...prin ce gresesc eu sau setzel de ex daca cineva ne lasa sate sau le primim?
 

DeletedUser7039

Gresiti ca le primitit..

Asa gresesc si eu..:D Dar sunt situatii si situatii in care pur si simplu trebuie sa innobilezi intern.. Esti obligat de imprejurari.. Eu din cauza innobilarilor interne nu am mai jucat timp de 2 luni.. Pur si simplu mi-era scarba de contul meu..

Si acum am revenit in forta, cu mai multe innobilari interne..:D
 

DeletedUser

da am o intrebare...prin ce gresesc eu sau setzel de ex daca cineva ne lasa sate sau le primim?

Nu greşiţi cu nimic, nici nu am spus asta...) Pur şi simplu... Într-o luptă între un tip care înnobilează intern şi altul care se află într-o mare roşie... I wouldn't put my money on you...;)

:rolleyes:
 

DeletedUser4920

Charlie cum tu ai fost intre ONE asa am fost si eu intre EMPIRE tot ce am luat intern a fost pe granita si a trebuit sa apar...asa ca macar eu daca am luat nu am luat in mijlocul tribului ;)
 

DeletedUser

Charlie cum tu ai fost intre ONE asa am fost si eu intre EMPIRE tot ce am luat intern a fost pe granita si a trebuit sa apar...asa ca macar eu daca am luat nu am luat in mijlocul tribului ;)

OK, mă simt nevoit să reformulez...))

Într-o luptă între un tip care are 75% înnobilări interne şi sate de barbari (Hint, hint! :D) şi unul care are doar 20% înnobilări interne... my money is on the second one...))

PS: Tu nu ai fost ÎNTRE Empire, ci ÎN Empire, dacă memoria mea nu mă înşeală cu nimeni...))
 

DeletedUser4920

OK, mă simt nevoit să reformulez...))

Într-o luptă între un tip care are 75% înnobilări interne şi sate de barbari (Hint, hint! :D) şi unul care are doar 20% înnobilări interne... my money is on the second one...))

PS: Tu nu ai fost ÎNTRE Empire, ci ÎN Empire, dacă memoria mea nu mă înşeală cu nimeni...))

WRONG :) am fost intre ei dupa ce am plecat ...am plecat intr-un trib ce au fost declarati inamici de empire deci eram punct rosu ;)


Si apropo la inamici invinsi la agresori esti putin deasupra mea nu te mai lauda atat ;)
 
Sus