Alianta Veteranilor

DeletedUser

ce a disparut ma ........... am intrat multi in o.s. pentru a putea actiona impreuna mai bine .......... war stats rain ? noi am avut razboi cu 4 triburi in acelasi timp , asa ca se mai intampla sa nu fi prea pregatit pe un front atunci cand nu ti se declara razboi oficial , de pilda asa cum a facut T.T. !!! oricum alianta veteranilor este singura care a existat inca de la inceputul l5 , ceea ce este un lucru de respectat !

Asa se numeste mai nou desfiintarea unui trib? am intrat in O.S. ca sa cooperam mai bine? Dar cei care au intrat in L.O.D? sau cei care au cerut disperati invitatii la noi in trib?

rappu în data de 11.09. la ora 13:38
vreau si eu o invitatie la voi ..

smerkeru în data de 11.09. la ora 12:13
pot primi si io o invitatzie?
Am uitat sa specific cei de mai sus sunt acum in O.S.(asta ca sa vedeti ce trib de baza e..)

Si as mai putea continua.... Totusi eu inca vad ca 300 exista...ca ati fugit aia mari....da e altceva...


PS: faptul ca nu ati fost in stare sa va faceti diplomatia calumea nu e o scuza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Na si ce daca suntem putini :)
Suntem putini dar sunt si putini ca noi sau cel putin ca unii din noi :)
Oricum CmL aare toata sustinerea die. :)
Am rupt iMMo cand eram inconjurati de ei nu ne mai e frica cand luptam doar pe un front ... .
 

DeletedUser

Ooopsss sa dus 300 din alianta veteranilor....sa dus si Sting
O.S., CmL, Die., 300, nebunu si STING

Cam atatia au mai ramas

O.S., CmL, Die., nebunu

Se vede ca s-au lasat majoritatea din noobs... :rolleyes:

dracula, parca voi erati niste "Spartani" carora nu le placea sa joace in triburi numerice.. erati putini, activi si super bazati... sau..... NU !?

V-ati schimbat planurile de viitor !?
Cine e interesant de "spuma" celor 300 sa se uite la CeZZzar... "spaima innobilarilor interne" pe vremea cand era L.O.D. -ul.. si ce credeti ?
De la 1000k:eek: puncte, razvansil(pana in 300k) l-a dus singur pana pe la 800k...:rolleyes: si dupa au inceput si altii sa dea usor usor in el... Multi din 300 au fost asa.... nu stau sa dau 1000 de exemple... :eek:


Ziua buna...
 

DeletedUser4920

Na si ce daca suntem putini :)
Suntem putini dar sunt si putini ca noi sau cel putin ca unii din noi :)
Oricum CmL aare toata sustinerea die. :)
Am rupt iMMo cand eram inconjurati de ei nu ne mai e frica cand luptam doar pe un front ... .

+Die. fata de CML
Putini foarte bine organizati asta stiu ;)
Pozitionarea si avantajul de a avea un singur front si unul foarte bine delimitat
Jucatori hiper activi :)
 

DeletedUser

deci toti care am fost in 300 colaboram si acum , dar trebuia produsa o schimbare datorita pozitionarii pe harta , asa cum a fost restructurat immo de exemplu ........ 300 inca exista prin colaborarile noastre ! si oricum 300 va exista vesnic prin spiritul sau , ceea ce nu exista la T.T. de exemplu sau la alte triburi ........ mai mult nu detaliez pentru ca nu cred ca trebuie sa dau cuiva detalii ........
 

DeletedUser

deci toti care am fost in 300 colaboram si acum , dar trebuia produsa o schimbare datorita pozitionarii pe harta , asa cum a fost restructurat immo de exemplu ........ 300 inca exista prin colaborarile noastre ! si oricum 300 va exista vesnic prin spiritul sau , ceea ce nu exista la T.T. de exemplu sau la alte triburi ........ mai mult nu detaliez pentru ca nu cred ca trebuie sa dau cuiva detalii ........

Deja este o lozinca asta cu "spiritul 300 va exista vesnic... bla bla bla..."
Ce naiba ma.... oameni suntem, sa nu`mi spui tu mie ca exista pic spirit in replica asta a adevaratului 300....
 

DeletedUser3633

deci toti care am fost in 300 colaboram si acum , dar trebuia produsa o schimbare datorita pozitionarii pe harta , asa cum a fost restructurat immo de exemplu ........ 300 inca exista prin colaborarile noastre ! si oricum 300 va exista vesnic prin spiritul sau , ceea ce nu exista la T.T. de exemplu sau la alte triburi ........ mai mult nu detaliez pentru ca nu cred ca trebuie sa dau cuiva detalii ........

Esti penibil;)
 

DeletedUser

:=

ma truscaalex tu altceva nai ce sa lucri inafara sa vorbesti dea lela?
antagon tu prezintate inainte si zi ce ai facut tu pe lumea asta si dupa iate de jucatorii 300

rain21 ala nu mai are de zis nica si vorbeste intr'una,dc nu ii iei satele lui DND ca vad ca la asta te pricepi bine si asa ai putea sa ne lasi de vorbele tale alea penibile
 

DeletedUser

Ca agresor
58 rainn21 3,94 Mio.
155 rares123 2,88 Mio.


Ca apărător
588 rainn21 1,89 Mio.
5773 rares123 227.684( ca tot vorbim de razboaie ai cam stat la cutie..)

În total
134 rainn21 5,83 Mio.
616 rares123 3,11 Mio.



Cand ajungi sa ma intreci atunci sa mai ciripesti ceva de mine...
In locul tau as sta si pe forum tot la cutie...


rares123 astăzi la ora 03:01
ai termen pana maine sa te gandesti si daca nu pana luni sa aduci sprijin cat poti,si de marti incep eu!ai 4 zile la dispozitie sa te hotarasti asupra celor 2 sate de pe k44,eu tiam facut o oferta,2 sate contra 2 sate,prima data le iei pe a mele tu si dupa eu pe atale!ceau

rares123 astăzi la ora 02:59
stii ce a zis liderul vostru celor de la noi,azi?k voi sunteti mai presus de noi,si am zis sa va aratam un pic de lucru in echipa si solo!deci daca te hotarasti sa accepti oferta mea e binevenit ,te las sa te gandesti pana maine,daca nu sa aduci sprijin cat poti!

Oppsss cam asa ia rares sate... In topul penibililor ai fii al 2 -lea dupa davidcdd79
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Liniste urmeaza sa vorbeasca rares 890 .....incalcit si fara idee ca intodeauna



Deci va rog shhhht pana nu da reply ....trebuie sa ne amuzam nu ?:))
 

DeletedUser

:)) a ** si marele Trusca Alex :)) ......... se vede unde a ajuns :)) =)) ........ oare de ce ?
 

DeletedUser

mda....aliantza veteranilor.....sunteti siguri ca toti sunteti veterani ??:))....se cam elimina si ea
 

DeletedUser2821

Toxxik renunta te rog ... .
Ce treaba ai tu cu componenta Aliantei Veteranilor???
Si daca o sa ramana doar 1-2 triburi te edranjeaza?
Foarte bine o sa fie mai putini de luptat cu voi :)
Dar nu iti fa griji structura de 4 triburi care sunt acuma in alianta veteranilor este destul de stabia ... ok ?

Prin termenul de veteran se poate intelege si ca triburile din ea au o vechime intelegi :) ???Sau e prea greu :) ?
 

DeletedUser6843

michelle2007 nu ai dreptate aici lasa pe Toxxik in pace.odata am postat si eu aici si m`ai trimis la spalat vase :D.Asta ar inseamna ca pot sa mai postez si eu pe aici din cand in cand ca tribul NOI este si el unul vechi,dar nu face parte din alianta veteranilor(ps nu v-a face fata stiu etc-ca sa nu mai facem off-topic).Pana la urma cine are voie sa posteze aici,ca membru si ca trib-am nevoie de ajutor.
 

DeletedUser2821

NU imi mai audc aminte ce cand ti0am zis tie asta :D
Dar daca am zis probabil ca trebuia :)) ( scuze nu ma pot abtine :p )
Si tribul NOI este vechi.
 
Sus