Alianta Veteranilor

DeletedUser8715

Raspuns acid din partea vedetei....of of ...

rares123
Puncte: 1.031.468
Rang: 49
Inamici învinşi: 2.794.106 (470.)
Trib: 300


Raspuns de la pomangiu de mine :(

setzel
Puncte: 889.033
Rang: 84
Inamici învinşi: 2.859.553 (438.)
Trib: WaRooM



chiar ca pomanagiu...
si ce treaba ai tu cu alianta veteranilor?un topic cu "alianta pomanagiilor" nu e? acolo e de tine...
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare simpla..de ce toata lumea se cearta pe forum?
Topicu`e despre alianta veteranilor..eventual niste rapoarte..o harta..statistici..razboaie..etc..
Parerea mea d noob..
 

DeletedUser

de azi tribul 300 s-a alaturat aliantei veteranilor.

in acest moment alianta veteranilor e formata din: 300, CmL, Die., STING, nebunu si O.S.

sa fie intr-un ceas bun!
 

DeletedUser

Eu unul sunt foarte curios cum arata o harta cu ``veteranii`..care sunt dusmanii lor..
:rolleyes:
 

DeletedUser

arata foarte bine harta. asezati strategic... detinem zona de nord in mare parte.

nici inamicii nu stau rau :)
 

DeletedUser

Am sa te rog sa zici ce inamici aveti..fac eu o harta..insa spre rusinea mea nu pot sa o fac stilizata..este un lucru pe care inca nu l`am invatat..:confused:
 

DeletedUser

Am sa te rog sa zici ce inamici aveti..fac eu o harta..insa spre rusinea mea nu pot sa o fac stilizata..este un lucru pe care inca nu l`am invatat..:confused:

sunt inamici comuni si inamici pesonali.

pot sa-ti zic doar ca M.T. a ramas singurul inamic oficial al O.S. si de acum ei o sa beneficieze de toata atentia noastra. pana acum a fost si IMMO si ONE dar se pare ca lucrurile s-au aranjat destul de bine pt noi din pct asta de vedere.

M.T. e singurul trib inamic O.S. de la inceputul L5 care se tine extrem de bine. restul (lista e lunga) au disparut sau au fost distruse.
 

DeletedUser

Imi cer scuze daca gresesc..dar IMMO parca nu a disparut..doar si`a redus din membri..a ramas intemeietorul si vecinii lui apropiati..parca..:rolleyes:
 

DeletedUser8906

Da....Ma bucur ca pana la urma am intrat in alianta veteranilor.Imi pare bine ca nu am fost judecati dupa declaratiile altor membri care incercau sa ne bage bete in roate.Si am fost "judecati" dupa realizarile noastre.

Cat despre rares si inamici invinsi...Nu cred ca ar trebui sa ** voi de asta.El stie prea bine pe cati a ajutat si cei ajutati de el NU IL VOR UITA.
Iar innobilarile interne sunt de multe "tipuri" ... Asa ca sa lasam subiectul asta pe mai tarziu :p

Va urez un joc cat mai placut tuturor si succes in razboaie :D
 

DeletedUser

:))

setzel mama draga hai sa nu ne comparam la atacatori....nu e vina mea ca nu ma ataca nimeni asa ca te las sa vezi cine e mai pomanagiu ca altu....



CA AGRESOR
506 setzel 1,46 Mio.
104 rares123 2,79 Mio.

deci ai putea sa nu mai ** dea lela:D
 

DeletedUser

Eu unul sunt foarte curios cum arata o harta cu ``veteranii`..care sunt dusmanii lor..
:rolleyes:

chiar ar fi frumos o harta cu dusmani si alaintza veteranilor :)....sau cred ca nu va cunoasteti dusmani...oricum.....sa fie intr-un ceas bun :):D
 

DeletedUser

ii cunoastem.

dusmanul oficial al aliantei veteranilor e M.T. :)

asta ca sa nu se mai planga alexutzu ca e atacat de membri aliantei fara sa declare razboi... desi din moment ce fac parte din alianta veteranilor si triburi membre sunt in razboi cu M.T., e normal sa fie si ei! :D

spor!

ps: toti aveti acces la ro.twstats.com asa ca puneti mana si generati o harta daca vreti sa vedeti cum arata! ;)
 

DeletedUser12789

Lizard..

esti visator .. te rog . trezeste`te ... te stiam om matur,de fapt observ ca stiam gresit!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ooopsss sa dus 300 din alianta veteranilor....sa dus si Sting
O.S., CmL, Die., 300, nebunu si STING

Cam atatia au mai ramas

O.S., CmL, Die., nebunu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rainn21 a spus:
Ooopsss sa dus 300 din alianta veteranilor....sa dus si Sting
O.S., CmL, Die., 300, nebunu si STING

Cam atatia au mai ramas

O.S., CmL, Die., nebunu
Da, o sa-ti dau un premiu!:)
 

DeletedUser3633

Ooopsss sa dus 300 din alianta veteranilor....sa dus si Sting
O.S., CmL, Die., 300, nebunu si STING

Cam atatia au mai ramas

O.S., CmL, Die., nebunu

Frumos era de asteptat si acest lucru il anticipam ba chiar am cerut explicati ce cauta 300 aliati cu O.S.;)A doua mare postie a lu Pizard dupa Pna cu Immo:D
 

DeletedUser

eu le-am zis mai intai sa faca un warstats, inainte sa ii primeasca in alianta dar....deh ei nu au vrut.

Oricum chestia asta cu Alianta veteranilor....se va sfarsi prin a se aduna toti in O.S.
 

DeletedUser2821

eu le-am zis mai intai sa faca un warstats, inainte sa ii primeasca in alianta dar....deh ei nu au vrut.

Oricum chestia asta cu Alianta veteranilor....se va sfarsi prin a se aduna toti in O.S.

Nu se stie .
Si de ce sa dispara CML ?
Setzel?
 

DeletedUser

ce a disparut ma ........... am intrat multi in o.s. pentru a putea actiona impreuna mai bine .......... war stats rain ? noi am avut razboi cu 4 triburi in acelasi timp , asa ca se mai intampla sa nu fi prea pregatit pe un front atunci cand nu ti se declara razboi oficial , de pilda asa cum a facut T.T. !!! oricum alianta veteranilor este singura care a existat inca de la inceputul l5 , ceea ce este un lucru de respectat !
 
Sus