Am trait s-o vad si pe asta....

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

Tot nu mi-ai raspuns hades ce "dovezi" vrei sa-ti aduc?:rolleyes: :rolleyes:
Imi zici tu ca nu sta sa trucheze nimic, daca el a stat sa dea bold la partile importante, a subliniat anumite chestii. Eu cred ca a avut grija sa aranjeze discutiile pe mess destul de bine:mad:

mah vrei dovezi?
iti dau un exemplu de ceea ce ar putea fii considerat "dovada" intr-o discutie:
una ar fii pe profilul meu din joc,cu albastru
:D
inca o dovada in 3 ore
 

DeletedUser

neatza..iar va certati? nu va`ti plictisit?numai certuri pe forumul asta...
 

DeletedUser

...

Profilul meu personal e treaba mea mircea scriu ce vreau inventez. Daca vrei sa razi uitate la poza de mascarici care o ai tu la profil ;)
Poate realizezi ce saunteti cu adevarat, niste circari:mad:
 

DeletedUser

Certuri

bine ca nu dau astia si arme, ca la cat va certati, in fiecare zi ar muri cate 4-5 jucatori. :)
 

DeletedUser

Profilul meu personal e treaba mea mircea scriu ce vreau inventez. Daca vrei sa razi uitate la poza de mascarici care o ai tu la profil ;)
Poate realizezi ce saunteti cu adevarat, niste circari:mad:

:D intradevar suntem circari dar suntem mult mai mult decat atat:D stim sa ne distram chiar si in interiorul tribului, poza de la profilul meu arata ca nu incurca viata persoana cu cea virtuala...adica este doar un joc si acela este un personaj

Nidofu:salutare si respect pentru un mare lider, toate cele bune
 

DeletedUser

Profilul meu personal e treaba mea mircea scriu ce vreau inventez. Daca vrei sa razi uitate la poza de mascarici care o ai tu la profil ;)
Poate realizezi ce saunteti cu adevarat, niste circari:mad:

e na...da profilul tau nepersonal cum arata?
:D
 

DeletedUser

rog un moderator sa stearga postul si sa ii dea ban acestui mic impertinent :mad: :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser

rog un moderator sa stearga postul si sa ii dea ban acestui mic impertinent

Daca am ajuns sa cerem ban pentru o parere, inseamna ca incercati intr-adevar sa scapati de membrii GD-ului ...:p
Daca vreti ban pentru unii, incercati sa-i provocati mai mult, ...poate injura unul :D
Fratilor, eu cunosc doar doua tipuri de contradictii: constructive si distructive.
Asta ma depaseste, este una degeaba.
Jocul, chiar daca in traducere este Triburile, este de fapt Tribal Wars, deci incercati sa purtati un razboi cu mai mult respect fata de dusman si fara sa trebuiasca sa va plangeti atat, ca unul sau altul a folosit nu stiu ce mijloace, "orice este permis in dragoste si in razboi". (asta nu am spus-o eu, a spus-o unul cu mult mai destept,... poate).
Si inca ceva,... va legati de varsta aiurea, am vazut oameni cu par alb in cap mult mai varza decat multi tineri,... voi nu ?
 

DeletedUser

din punctul tau de vedere nici un membru GD nu are argumente... sau cumva le faci la fel si colegilor din tribul tau ???
 

DeletedUser

din punctul tau de vedere nici un membru GD nu are argumente... sau cumva le faci la fel si colegilor din tribul tau ???

argumentele sut definite prin realiatatea celor expuse, logica lor si corectitudinea in care sunt exprimate nu doar comentarii sterile...hais a raspundem ca nu avem ce face decat sa scvriem ceva....aduceti dovezi clare. nu doar posturi ca citatul de mai sus sau altele gen zuper care incepe ca un copil plangacois sa vb aiurea. cei care au adus argumente corecte am zis jos palaria si chiar mai vb cu ei pe mess( exemplu lordkani-tot respectul meu este intr-adevar un om integru)dar poate cei integrii ii acuzati de spionaj si ii farmati sau le luati satele...ca vad ca in ultimele zile s-a accentuat aceasta practica in GD....exact cum eu aduc un sg exemplu qawsed, altcev nu mai zic...dar adevarul doare si numai oamenii cu caracter pot sa-l recunoasca restul fac pe prostii si comenteaza fara a avea o directie anume...( cred ca directia mea este clara-vreau un joc curat si purtat de oameni care stiu sa fie parolisti nu d
e smecherqashi de cartier care mint din obisnuinta su incearca sa duca un server intreg de nas)
sa va zic si ce s-a postat pe froumul vostru??
familia lorzilor din invidie pe Gd si ciuda ca sunteti mai buni a intrat cu viclenie in razboi contra GD ???, voi care va laudati ca sunteti un trib mare a-ti fugit dupa la sciti sa cereti ajutorul??? sa amintesc si de intriga din 11 iunie??? in care voi va "faceati datoria de aliati" si ii anuntati pe sciti in mod eronat de dorinta CL de a intra in razboi contra lor??? sau sa pomenesc si de jucatorul din GD care a fruat chier de la sciti 2 sate? chiar daca a fost anuntat ca satele vor fi inobilate???vrei dovezi si in acest sens???ca pana acum tot ce am postat a venit insotit de dovezi.....si nu sunt doar un alt agitator pe forum:)
asadar pana la urma nu o sa mai raspund acestor tipuri de raspunsuri la posturile mele ci doar acelor raspunsuri inteligente care merita atentia mea...pentru genul aceste de (cum am mai zis) " ba tu/ba tu/" nu merita atentia mea si am dat deja prea multe explicatii chiar si o baba surda ar intelege ce am zis...si daca ar exista demnitate s-ar recunoaste...asta este adevaratul caracter..ca de negat este usor.
va urez o seara cat mai placuta


Poate ne intalnim si cand o sa fi cu situatia in gura o sa-ti schimbi parerea
poftim hal de educatie- cum as putea sa dau unui astfel de om alt calificativ decat....sa nu mai zic dar pot sa-l compar cu o mahalagioak...unul care azi sice una maine alta si tot asa.....si se pune sa mai si vb aiurea...nu am ce sa mai zic....zice el destule eu ii urez multe sednite la psiholog este clar ca desi este un rasfatat si un razgaiat are foarte multe complexe
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

la urmatorul off topic sau jgnire indiferent de cine va fi facut acest topic va fi inchis.
 

algernon

member
Scor reacție
0
nu este mai bun un ban pe o luna?
eu zic ca nu trebuie sa patimeasca cei care vforbesc decent din cauza catorva care nu stiu sa pastreze o atitudine potrivita...
 

DeletedUser

la urmatorul off topic sau jgnire indiferent de cine va fi facut acest topic va fi inchis.

totusi pe zuper de ce l-ai mai lasat sa posteze???mai ales dupa isprava aia cu TLD si etc???
eu am primit un warn din partea ta marite vrajitor ca am postat de mai multe ori consecutiv...asta injura si iar se vede impartialitatea:rolleyes: sau cum se scuza h3r0" chestia aia poate fi orice" nu este nimic concret iar toti sunt niste fraieri care nu inteleg.....
 

DeletedUser

ntz ntz ntz

Pai am pile mircea nu stiai =))

Vreau sa rezolv cu vrajitoru sa imi bage vreo 10000 de trupe in fiecare sat acum, dar vad ca se lasa greu =))
 

DeletedUser

Pai am pile mircea nu stiai =))

Vreau sa rezolv cu vrajitoru sa imi bage vreo 10000 de trupe in fiecare sat acum, dar vad ca se lasa greu =))

daca taceai filozof ramaneai pacat ca nu aplici asta direct pe persoana ta :rolleyes:
 

DeletedUser

moderatorii de pe forum nu au puteri in joc zuper...se vede cate cunosti...:rolleyes:
 

DeletedUser

hades ...lasa-i mah sa comenteze ca altceva ce le mai ramane...raspundem doar posturilor inteligente si care au veridicitate( pentru zuper care sunt credibile si contin adevar:D ...ca sa inteleaga si el etimologia cuvantului)
in rest oricum vin cu abureli:)
 

DeletedUser

si mircea iar te iei de orice greseala a unei persoane...:rolleyes: trist... si spre binele tuturor ar trebui sters topicul...
 

DeletedUser764

Mirceabarzoan, daca tot te dai asa de destept si inteligent, tu stii care e etimologia cuvantului etimologie sau semantica acestui cuvant.
Daca o stii incearca sa regandesti tot ce ai spus pana acum pe forum. Citeste-ti raspunsurile si vei ramane surprins de cate greseli de sintaxa, morfologie, ortografie si exprimare ai, asta daca intelegi sematica acestor cuvinte si daca stii care este etimologia lor. As fi surprins placut daca ai arata in toate mesajele de pe forum un aer distins si neutru.

Intelepti sunt cei care spun lucuri simple cu voce tare si gandesc complex si in termeni snobi. Un om inteligent nu ar scrie ceea ce scrii tu pe forum. Sunt si altii ca tine, gen hades1234, s.a
 
Sus