Am trait s-o vad si pe asta....

  • Autor subiect mirceaberzovan
  • Data de început

DeletedUser

da mersi domnu' cu arcu' aka Lego-las ...:D
bine ca ne omuri tu cu chestiile inteligente pe care nu le scrii...un fel de lup moralist nu?

Da mircea,ai dreptate,raspundem doar la posturile inteligente si cu bun simt...de restul sa aibe grija moderatorii si gata..:rolleyes:
 

DeletedUser

Mirceabarzoan, daca tot te dai asa de destept si inteligent, tu stii care e etimologia cuvantului etimologie sau semantica acestui cuvant.
Daca o stii incearca sa regandesti tot ce ai spus pana acum pe forum. Citeste-ti raspunsurile si vei ramane surprins de cate greseli de sintaxa, morfologie, ortografie si exprimare ai, asta daca intelegi sematica acestor cuvinte si daca stii care este etimologia lor. As fi surprins placut daca ai arata in toate mesajele de pe forum un aer distins si neutru.

Intelepti sunt cei care spun lucuri simple cu voce tare si gandesc complex si in termeni snobi. Un om inteligent nu ar scrie ceea ce scrii tu pe forum. Sunt si altii ca tine, gen hades1234, s.a

cum spui tuh...posteaza numai tu de acum in colo oricum oamenii inteligenti simplifica lucruirle si nu le complica...eu scriu 3 cuvinte su un roman.....si iti dau unhint poate asa te abtii sa te mai iei de greselile ortografice samd, nu sunt roman de origine:Dsi daca vrei ne intalnim sa iti arat si buletinul:D
sau mai bine zis vb lb. romana mai bine ca tine la orice ora si inca 4 limbi straine legolas frunza verde....eu si hades scriem cu un scop...acela sa afle jucatorii de pe harta ipocrizia unora ca tine nimik mai mult....in rest toate cele bune ti-am raspuns ca merita postul un raspuns:cool:
 

DeletedUser764

cum spui tuh...posteaza numai tu de acum in colo oricum oamenii inteligenti simplifica lucruirle si nu le complica...eu scriu 3 cuvinte su un roman.....si iti dau unhint poate asa te abtii sa te mai iei de greselile ortografice samd, nu sunt roman de origine:Dsi daca vrei ne intalnim sa iti arat si buletinul:D
sau mai bine zis vb lb. romana mai bine ca tine la orice ora si inca 4 limbi straine legolas frunza verde....eu si hades scriem cu un scop...acela sa afle jucatorii de pe harta ipocrizia unora ca tine nimik mai mult....in rest toate cele bune ti-am raspuns ca merita postul un raspuns:cool:

Originea noastra nu e o scuza pentru a ne arata inteligenta. Si imi e sila sa postez pe forum pentru ca in loc de pareri mature citesc doar puerilitate.

Sa auzim de bine Mircea si sa fii sanatos daca nu esti roman.

Raspuns si pentru hades1234.
 

DeletedUser

mda te supara faptul ca avem dreptate stiu
ei bine obisnuieste-te cu asta frate
:D
 

DeletedUser764

mda te supara faptul ca avem dreptate stiu
ei bine obisnuieste-te cu asta frate
:D

Dreptatea nu ti-o acorzi tu hades1234, aceasta o iei de la ceilalti, daca ti-o acorzi tu e egala cu zero barat. Si n-am cu ce sa ma obisnuiesc, poate doar cu prezenta ta aici.
 

DeletedUser

mah eu nu am zis ca fac dreptate am zis ca am dreptate,ca zic adevarul gezzz.....
nici makar sa citesti atent posturile?...:eek:
bad,very bad

sunt 2 lucruri diferite
 

DeletedUser764

mah eu nu am zis ca fac dreptate am zis ca am dreptate,ca zic adevarul gezzz.....
nici makar sa citesti atent posturile?...:eek:
bad,very bad

sunt 2 lucruri diferite

citeste-ti postul bine si apoi mai vorbim, eu l-am cititi destul de bine. Posibil ca nu vezi padurea din cauza copacilor.
 

DeletedUser

man daca nu intelegi ceva iti pot desena...daca e mai simplu pentru tine
si nici nu trebuie sa ma rogi.
:D
 

DeletedUser764

man daca nu intelegi ceva iti pot desena...daca e mai simplu pentru tine
si nici nu trebuie sa ma rogi.
:D

deci, tot nu ai inteles, daca tot te pricepi la desen, incearca sa-ti desenzi si poate dezlegi puzzle-ul. Pentru mine e tot clar, "te supara faptul ca avem dreptate", daca tu intelegi altceva de aici esti extraterestru.

Cine spune ca aveti dreptate sau cine va acorda acest lucru. Acum chiar vreau sa-mi desenezi, ca probabil nu stiu sa interpretez o propozitie, in fine.
 

DeletedUser

cine zice ca am/avem dreptate?...dovezile vorbesc pentru noi...te rog citeste atent foprumul asta...foarte atent..
s-ar putea sa si observi acele dovezi
:)
 

DeletedUser764

cine zice ca am/avem dreptate?...dovezile vorbesc pentru noi...te rog citeste atent foprumul asta...foarte atent..
s-ar putea sa si observi acele dovezi
:)

spuse de cei din TLD, valoarea lor este zero barat.

Ti-am spus lasa-i pe altii sa spuna asta, nu o spuneti voi. Daca am sa vad un singur om care e din alta familie decat cea a lorzilor ca va da dreptate imi retrag tot ce am scris, pana atunci imi relatez parerea.

Sigur nu voi gasi acel om.
 

DeletedUser508

Eu nu inteleg un lucru: de ce voi din gd, considerati aceste posturi ca fiind fara dovezi si puierile! Dar inteleg ce-i mai important: adevarul doare, dar doare si mai tare atunci cand nu il recunosti! Nu am postat nimic fara dovezi, si cum ii spuneam colegului tau tic2000, faptul ca aparati astfel de oameni doar pentru simplu fapt ca sunteti din acelasi trib...asta e puieril, in plus daca ii aparati cu asa putere nu ne ramane decat sa va bagam in aceiasi oala, cum spune flamer! Poti spune, da domne a gresit, nu sunt de acord cu el....asta e se mai intampla dar...limita orgoliului tinde la infinit!
 

DeletedUser

hades..daca te mai iei de Legolas..ne certam..ai inteles?e un baiat(vb vine ca e mult mai mare ca tine cred)..si e de super bun simt...nu te`a jignit cred
 

DeletedUser

deci dovezile sunt zero barat nu?..ok deci e clar baieti..
next?
:D

si lordkani,nu te mai baga aiurea in discutie...de unde stii tu ca e mai mare ca mine?
 

DeletedUser764

deci dovezile sunt zero barat nu?..ok deci e clar baieti..
next?
:D

si lordkani,nu te mai baga aiurea in discutie...de unde stii tu ca e mai mare ca mine?

Fratilor, lasati adevarul sa vorbeasca despre voi nu voi despre el. Lauda de sine nu miroase a bine, asa ca incercati si altceva, ca nu tine cu mine.

Merci Kani, dar ma descurc si eu cu copii astia cum pot.
 

DeletedUser508

Merci Kani, dar ma descurc si eu cu copii astia cum pot.

Respectul nu tine cont de varsta! Daca sunt copil trebuie sa fiu respectat, asa cum te respect eu pe tine, si nu cred ca am adus personal jigniri vreodata unuii membru GD, asa cum fac adevaratii copii din tribul GD! In plus, daca sunt copil nu trebuie sa fiu luat de prost de conducatorii GD, cum s-a incercat! Asta a vrut sa scoata Mircea in evidenta, nu sa deschida inca un topic contra GD, cum spuneti de fiecare data!
 

DeletedUser

Respectul nu tine cont de varsta! Daca sunt copil trebuie sa fiu respectat, asa cum te respect eu pe tine, si nu cred ca am adus personal jigniri vreodata unuii membru GD, asa cum fac adevaratii copii din tribul GD! In plus, daca sunt copil nu trebuie sa fiu luat de prost de conducatorii GD, cum s-a incercat! Asta a vrut sa scoata Mircea in evidenta, nu sa deschida inca un topic contra GD, cum spuneti de fiecare data!

cu acelasi respect de care dai si tu dovada..te anunt ca nu era vorba despre tine..

sa ai o seara frumoasa
 

DeletedUser764

Respectul nu tine cont de varsta! Daca sunt copil trebuie sa fiu respectat, asa cum te respect eu pe tine, si nu cred ca am adus personal jigniri vreodata unuii membru GD, asa cum fac adevaratii copii din tribul GD! In plus, daca sunt copil nu trebuie sa fiu luat de prost de conducatorii GD, cum s-a incercat! Asta a vrut sa scoata Mircea in evidenta, nu sa deschida inca un topic contra GD, cum spuneti de fiecare data!

De ce vorbesti fara sa citesti, sau mai rau fara sa intelegi. Eu nu vad nicio jignire in ce am scris.

Imi pare rau pentru tine copilasule, se vede ca esti copilas (la minte).
 

DeletedUser508

De ce vorbesti fara sa citesti, sau mai rau fara sa intelegi. Eu nu vad nicio jignire in ce am scris.

Imi pare rau pentru tine copilasule, se vede ca esti copilas (la minte).

Amice, nu stiu care dintre noi nu intelege discutia! Am spus cumva ca m-ai jignit? Se pare ca o parte din partiile mele imature, sunt in inferioritate fata de incapacitatea ta de a intelege discutia! Am scos in evidenta fraza ta legata de copii, pentru ca tot ai adus vorba, si te-am atentionat ca probabil asa m-au considerat si cei doi lideri ai tai cand au incercat sa ma ia de prost! Deci, in ciuda diferentei de varsta dintre noi doi, se pare ca eu am inteles mai bine discutia si nu-s copil la minte cum ma consideri tu :mad: Oare cum ar trebuii sa te numesc eu, cand defapt tu nu ai inteles ce am vrut sa spun? :eek: Si totusi daca te uiti atent, nu ma bag aiurea, caci eu si cu h3ro am fost protagonistii postului lui Mircea!
 
Sus