ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

DeletedUser7458

Alahubv... nu am apelat la nimeni sa intre in razboi!!! daca nu stiai ls-ax = axan = ants... astea trei triburi sunt infratite..
 

DeletedUser

Alahubv... nu am apelat la nimeni sa intre in razboi!!! daca nu stiai ls-ax = axan = ants... astea trei triburi sunt infratite..

.... egale cu un zero mare de tot!!! Doar anumiti jucatori sunt buni de la voi si imi pare rau ca trebuie sa joace in vreun trib din cele mentionate de tine mai sus, pt ca-si pierd din valoare(jucatorii).
 

DeletedUser

Alahubv... nu am apelat la nimeni sa intre in razboi!!! daca nu stiai ls-ax = axan = ants... astea trei triburi sunt infratite..

3 turme de OI:)
@danezu:
"dimineatzaa pe racoareeee....
imi scot oile la plimbareeee...
si ma uit pe harta mareee....
mai...dimineatza pe racoaree..."

:D
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

se pare ca oile alea au mancat lupul!!!

dap intradevar....
am pierdut 78 de sate ...nu'i secret...
dar oile au fost cam multi....si unul nu a fost printre ei....

de ex tuh:D:D:D....
tuh kre itzi faceai drum spre mine....
cum sa lipseshti tuh de la distractie...?

de aia am pastrat 7 sate....kre vor ramane acolo pana ajungi langa mine....
sa iei si tuh o parte din mine.....:)

bine oitzo?:)
 

DeletedUser

chop, mananci la c##a in ultimu' timp de n-ai vazut d-alea

daca era cum spuneai tu, voi astia mari si tari din ants, nu le spuneati la aia sa rupa alianta cu noi si sa inceapa sa atace...da' ati vazut ca nu suntem doar o pietricica pt voi ci un pietroi si, ca sa nu o luati pe coaja, ati urlat sa intre in razboi

asa ca ciocu' mic cu fazele astea..ca ma dezgusti
 

DeletedUser7458

chop, mananci la c##a in ultimu' timp de n-ai vazut d-alea

daca era cum spuneai tu, voi astia mari si tari din ants, nu le spuneati la aia sa rupa alianta cu noi si sa inceapa sa atace...da' ati vazut ca nu suntem doar o pietricica pt voi ci un pietroi si, ca sa nu o luati pe coaja, ati urlat sa intre in razboi

asa ca ciocu' mic cu fazele astea..ca ma dezgusti

esti slab de minte!!!

ESTE GREU SA INTELEG CA NU S-A CERUT NIMIC CELOR DIN LS-AX??

Nu are rost sa imi bat capu cu oameni lipsiti de respect!!! iti meriti soarta!!!

rege .. stai linistit ca daca nu te-am scos pe tine la margine .. am scos pe altcineva din l3t!!!
 

DeletedUser

esti slab de minte!!!

ESTE GREU SA INTELEG CA NU S-A CERUT NIMIC CELOR DIN LS-AX??

Nu are rost sa imi bat capu cu oameni lipsiti de respect!!! iti meriti soarta!!!

rege .. stai linistit ca daca nu te-am scos pe tine la margine .. am scos pe altcineva din l3t!!!

aoloooooo chopppppppppppp!

aoloooo
vai de capu vostru....cand ma scoateti pe mine la margine...
pe cine bahhh pe cine a'ti scos voi la margine?

pe peak?kre nu juca de 3 sapt?...
sau jimy....kre era plecat in grecia?
chlooe kre a dat shtergere de cont din cauza prostiilor k voi?

pe edil casa....kre de 3 luni nu mai joaca?


pe cine mah?

sau hai mah ...tuh kre eshti mare si tare...cate sate ai luat de la M.T?
sau de la mine personal?.....nici macar atac pe mine nu ai dat....
deci....


mucles:)


:*

bine?:)
 

DeletedUser3547

-jimy- a fost plecat...da la el a avut sitter, pe susumusul. Intradevar edil si peak au fost scosi usor ca nu au jucat...dar la jimy a fost alta treaba.
 

DeletedUser3547

nu conteaza...unde scrie ca nu trebe sa se bage mai multi? asa e jocu. Oricum se observa ce faci tu...orice e legat de ants aduci doar cuvine jignitoare
 

DeletedUser

nu conteaza...unde scrie ca nu trebe sa se bage mai multi? asa e jocu. Oricum se observa ce faci tu...orice e legat de ants aduci doar cuvine jignitoare

nunuuu baiatule....
io bag replici....:)

io incepeti cu statisticile voastre kre is egale zu zero la patrat....
si normal fiind un membru fidel al M.T'ului...imi apar tribul chiar si pe forum:)


as fi recunoscator....si as avea mare respect pt ANTS daca ati da interdictie la Chop si Sarmulitza:)


interdictie de forum extern:)

:*
 

DeletedUser7458

rege.. vorbesti prea mult si foarte aiurea!!! cine a fost nubul ce a stat sitter la peak ???

te dai mare si tare acum cand ai satele full defence din mt... cand noi avem moral pe tine 50... tu cate atacuri ai dat in ants?? ca eu nu am vazut un atac din partea l3t, scitii, mt, spa!!! la 5 sate cate mai ai este normal sa iti faci timp sa debitezi prostii pe forum!!! "prosti"astia din ants (cum ii numesti tu) inca se mai joaca triburile spre deosebire de tine!!!

ti-ai batut joc de l3t!!! cum ai pus mana pe conducerea tribului te-ai asigurat sa destrami tribul!!! bravo mare lider ce esti!!! poate reusesti sa faci treaba asta si cu MT!!!

ti-am spus.. ar fi cazul sa te mai maturizezi!!!
 

DeletedUser

rege.. vorbesti prea mult si foarte aiurea!!! cine a fost nubul ce a stat sitter la peak ???

te dai mare si tare acum cand ai satele full defence din mt... cand noi avem moral pe tine 50... tu cate atacuri ai dat in ants?? ca eu nu am vazut un atac din partea l3t, scitii, mt, spa!!! la 5 sate cate mai ai este normal sa iti faci timp sa debitezi prostii pe forum!!! "prosti"astia din ants (cum ii numesti tu) inca se mai joaca triburile spre deosebire de tine!!!

ti-ai batut joc de l3t!!! cum ai pus mana pe conducerea tribului te-ai asigurat sa destrami tribul!!! bravo mare lider ce esti!!! poate reusesti sa faci treaba asta si cu MT!!!

ti-am spus.. ar fi cazul sa te mai maturizezi!!!

aolooo...
zi sincer...de unde scoti textele astea?huH?
sau cat timp itzi ia sa compui o prostie din asta?;)))

stai...'so luam incet...

io am atacat ANTS ....adik ls-ax....de cand joc...din decemrie 14 mai precis....knd am prins jocul....nu k inainte knd intram din 4 in 5 zile...


ahhh...la peak nu am fost sitter....k i'am luat sate...poti verifica pe twstats....si pt e prieten din viatza reala si il respect...nu am luat satele moka...am dat jos zidul si tot....pt asta am si martori...

de mult eram in conducerea l3T....aproximativ de cand exista L3T....orcine poate confirma k aveam toate drepturile in afara de inemeietor....

nu mi'am batut joc de l3T....nu am permis voua mamutilor sa va bateti joc de ea....invitand tot ce misca pe harta....

tuh eshti ferit pe harta de micutz ce eshti....stai la 2 K'uri de M.T SPA...si la 3-4 de scitii...deci ciocu mic....

M.T. e unul dintre putinele triburi kre exista si vor exista mult timp....
M.t. este un trib kre exista de la inceputul jocului....si a desfiintzat cateva triburi bune....triburi de kre u nici nu ai auzit....

alte dubii?

ahhh si mai am 7 sate nu 5...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

scuze domnu chop....

va rog sa ma iertati...
nu sunteti la 3-4 K'uri de M.T...

iertati'ma

v'am confundat cu Sarmulita...

nush de ce:))))

voi imi sunteti la fel:))))
 

DeletedUser7458

Inamici învinşi (Triburi)

4 ANCIENTS 30,88 Mio.
15 Menthor 9,95 Mio.

si o sa imi zici ca nu conteaza statisticile!!!

sunt pe langa spa... vezi twstats!! dar atat timp cat sunt contactat de spa cu propuneri de pna verbal... oameni nu vor sa ma atace!!! [vezi twstats daca vrei sa vezi cate sate am luat din spa!!]

am sate aproape de scitii.. dar nici un atac!! nu am avut cum sa ma ocup de atacuri pe ei pentru ca am avut tot sprijinul in granita!! curand am sa imi permit luxul sa dau atacuri si in mt si in scitii!!!
 
Sus