ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

DeletedUser

Inamici învinşi (Triburi)

4 ANCIENTS 30,88 Mio.
15 Menthor 9,95 Mio.

si o sa imi zici ca nu conteaza statisticile!!!

sunt pe langa spa... vezi twstats!! dar atat timp cat sunt contactat de spa cu propuneri de pna verbal... oameni nu vor sa ma atace!!! [vezi twstats daca vrei sa vezi cate sate am luat din spa!!]

am sate aproape de scitii.. dar nici un atac!! nu am avut cum sa ma ocup de atacuri pe ei pentru ca am avut tot sprijinul in granita!! curand am sa imi permit luxul sa dau atacuri si in mt si in scitii!!!


M.t are putine pct la inamici invinshi....pt putini isi permit sa'i atace...absolut normal...
dar alea putine pct s'au facut la inceput....:)...knd toti erau cu 1 sat ...doua...

in aceste statistici la inamiic invinshi reiese...k ANTS doar se apara....si nu ataca...si daca ataca...uita sa trimita nobili....sau trimite nobilii cu spioni:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ahhh si am informatii k voi aia mari si tari din ANTS vreti PNA cu SPA>...
da ai luat sate de la SPA....dar ANA 2 s'a lasat...si a golit satele...si ai sarit si tuh....sa iei o bucatica....k doar te'ai saturat de satele de la margine...
 

DeletedUser7458

ana2 a renuntat dar nu a golit satele!!! vrei rapoarte de atac pe satele ei ??... si am luat doar 4 sate de la ea!! in fine nu are rost sa discutam despre asta!!! pna cu spa nu am cerut eu!!! pna verbal ei au cerut!!!
 

DeletedUser7458

Side 1: ANTS

Side 2: SPA

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 154
Tabăra 2: 6
Diferență: 148

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 3
Diferență: 22

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 960,650
Tabăra 2: 63,943
Diferență: 896,707

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219,504
Tabăra 2: 32,186
Diferență: 187,318

image.php
 

DeletedUser7458

Side 1: ANTS LS-AX

Side 2: SPA

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 289
Tabăra 2: 6
Diferență: 283

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 6
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,592,032
Tabăra 2: 63,943
Diferență: 1,528,089

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 329,067
Tabăra 2: 63,943
Diferență: 265,124

image.php
 

DeletedUser

pai normal ca doar la granitza cu noi ei pierd...e lojic sa ia sate de la cei mici decat sa lupte cu cei mari :D :D stai ca aveam eu un cuv pt cei ca ei...aaa...hmmm....LASI!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser

Agresor: c4d4vru
Sat: Imperiul lui Cadavru 4 (383|743) K73

Număr: 3982 3129 0 3778 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 3982 3129 0 3778 0 0 0 0 0 0 0 1

marfa...marfa atac :rolleyes:
 

DeletedUser7458

probabil ar trebui sa fie ultimul nobil!!!

c4d4vru - LS-AX - 62.115 puncte - 6 sate

daca nu stiai.. cate odata este indicat ca ultimul nobil sa il tirmiti cu trupe defensive.. ai fi invatat daca aveai de aface cu scitii .. stii cum este sa te trezesti cu doi nobili imediat dupa nobili tai ?? la diferenta de secunda ??
 

DeletedUser9213

chop astia au dreptate suntem asa de fraieri incat pe mine ma ataca aliatii si nu facem nimic ....intelegi>>????:confused:
 

DeletedUser7458

cred ca esti in putere sa faci tu ceva!!! te ataca ceri motiv.. nu ai motiv vorbesti cu conducerea.. conducerea te ignora... tu iti faci dreptate singur!! e simplu... am patit si eu asa exact cum am zis mai sus .. ma ignora faptasul si conducerea.. i-am lasat 2 zile.. poate poate primesc vrun raspuns... nu am primit nimic... si am dat drumu la 20 de atacuri pe om... a inceput sa tipe la mine, pe forum si la conducere!! evident iti faci singur dreptate doar atunci cand esti 100% sigur ca ai dreptate!!!
 

DeletedUser9213

ma, eu sunt fair play si recunosc suntem de ras.....pai eu ar trebui sa fac ceva?? sa faca intai conducerea apoi imi voi face si eu dreptate.......deocamdata am contul incuiat si apoi .....Razbunare pe tot tribu nu numai pe ala
 

DeletedUser7458

nu inteleg de ce trebuie conducerea sa va rezolve fiecaruia problemele ... sunteti toti in masura de a va rezolva problemele... multi cand intampina o problema mai intai tipa si dupa iau legatura cu atacatorul sau cu cel ce este in conflict(sau asteapta la conducere sau la prieteni sa ia legatura cu cel ce ii face probleme..) parca ati fi copii " mamiiiii ma batut cutarita"!!!


eu unu vorbesc si cu dusmanii ... ma ataca il atac si vorbim prin pm!!
 

DeletedUser7458

cine te-a atacat... sa vorbesc si eu cu ala ...


si curiozitate de ce ai contul incuiat ??
 
Sus