ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

DeletedUser7458

Side 1: LS-AX

Side 2: SPA

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 3
Diferență: 11

image.php
 

DeletedUser

...

Side 1: SPA

Side 2: LS-AX

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 218
Diferență: 193

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 16
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 256,877
Tabăra 2: 1,064,082
Diferență: 807,205

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148,958
Tabăra 2: 154,842
Diferență: 5,884

image.php
 

DeletedUser7458

oopa... bravo bravo!!! am vazut ca ati mai luat cateva sate si din ants!! bravo!!!
 

DeletedUser7458

ants vs spa se numeste topicul nu regele thomas vs ants!!! si ai grije cu limbajul!!!
 

DeletedUser

ants vs spa se numeste topicul nu regele thomas vs ants!!! si ai grije cu limbajul!!!


§4) Comunicare
...
Este permisă numirea unui jucător începător ca (Noob).
...

deci tu nici nu stii regulamentul acestui joc si ameninti in stanga si in dreapta!!! sfatul meu personal este sa te apuci de alt joc care cere mai putin IQ, NOOBULE!!!!
 

DeletedUser7458

:))... ok hai ca dau acum inchidere cont!!! imi cer scuze ca m-am apucat de triburile!!!


am spus sa aiba grija cum vorbeste, (tie nu iti mai zic ca esti crescut la stana), pentru ca ar trebui totusi sa ne purtam un oarecare respect!!

voi nu stiti sa discutati .. in toate posturile voastre atacati pe cineva, jigniti lumea, jigniti oameni pe care nici nu ii cunoasteti.. catalogati un tot trib pentru necunoasterea unuia!!! si sa nu uit.. in toate posturile voastre va laudati pe voi insiva!!!


citez:>> dar vai ce se intampla prieteni mei care au facut misto de mine.. dar vai ce audi a6 incredibil... incredibi... dar vai masina este deschisa... vai are si clima bizonica... 6 trepte.. audi concert.. a cui o putea sa fie aceasta masina ??<< etc...

faci parte din categoria asta de oameni:

http://www.youtube.com/watch?v=SZWTR_WSCtg
 

DeletedUser3357

:))... ok hai ca dau acum inchidere cont!!! imi cer scuze ca m-am apucat de triburile!!!


am spus sa aiba grija cum vorbeste, (tie nu iti mai zic ca esti crescut la stana), pentru ca ar trebui totusi sa ne purtam un oarecare respect!!

voi nu stiti sa discutati .. in toate posturile voastre atacati pe cineva, jigniti lumea, jigniti oameni pe care nici nu ii cunoasteti.. catalogati un tot trib pentru necunoasterea unuia!!! si sa nu uit.. in toate posturile voastre va laudati pe voi insiva!!!


citez:>> dar vai ce se intampla prieteni mei care au facut misto de mine.. dar vai ce audi a6 incredibil... incredibi... dar vai masina este deschisa... vai are si clima bizonica... 6 trepte.. audi concert.. a cui o putea sa fie aceasta masina ??<< etc...

faci parte din categoria asta de oameni:

http://www.youtube.com/watch?v=SZWTR_WSCtg


Foarte tare frate ! ( vorba aceasta o sti rege ? )

Frumos exemplu, se aplica la multi .
 

DeletedUser

chob...nu am de unde sa stiu pt ca la mine aici nu e ca la tine cu adunatu` capshunilor si a maslinelor.

p.s. sa-mi trimiti o vedere te rog!!!
 

DeletedUser6681

Titlu DENIKU retrage sprijinul său din k75 019 Si Eu Vin PesTe Voi
Expediat 28.05.08 23:43
De la: DENIKU
Sat: DENIKU 18 (391|731) K73
La: vis3z
Sat: k75 019 Si Eu Vin PesTe Voi (511|720) K75


Trupe:

1000 1000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

dar asta cum este.. uitati-va la ora
 

DeletedUser7458

Side 1: ANTS

Side 2: SPA

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 128
Tabăra 2: 3
Diferență: 125

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

image.php
 

DeletedUser

in afara faptului ca dati dovada de un mare noobism afisand de nu stiu cate ori pe zi statistici ,aratati si doar ce va place voua...postati si rezultatele cu scitii si mt-ul si o sa vedeti altceva ;)
 

DeletedUser7272

ehhh :-j am vazut :)) da treb sa postezi aklo :D

cu SCITII stam rau intr-adevar...dar cu voi..nu pot spune k sunteti peste noi..dar nici noi peste voi.. deci e 0-0, :D
 
Sus