ANTS vs SPA

  • Autor subiect DeletedUser7458
  • Data de început

DeletedUser9213

contul incuiaat? dein cauza numelor satelor..........:|;) devine hartuitaor sqterror si de aia voi pleca si din trib ca sa il mut odata pt totdeauna la margine
 

DeletedUser8987

contul incuiaat? dein cauza numelor satelor..........:|;) devine hartuitaor sqterror si de aia voi pleca si din trib ca sa il mut odata pt totdeauna la margine

din cauza numelor satelor adrianni ... nu stiu de ce dar am o vaga banuiala ca ai fost sitter la domnu bobyyyy si ai cam facut matale magarii cu trupele ...numai minti ca numele satelor ;)
 

DeletedUser8987

cred ca varianta mea este mai viabila ;)) nu sunt foarte sigur de acest lucru da am un filling :p .. dar stiu sigur ca ii trimiteai sprijin ;) cand noi ls-ax il atacam ;) asa ca :-$
 

DeletedUser

topic ants - spa

ls-ax jet prin alte threaduri


chop, fiecare e cu tactica lui

daca trimiti ultimul nobil cu aparare (in cazul de fata nu era ultimul nobil ;) ), tre' sa ai bulan...ca sa iei satul

daca ar fi creier in capu' tuturor care joaca triburile, ar sti cum sa rezolve foarte frumos o chestie d-asta
din pacate suntem inamici, iar tips & tricks primesti de la altcineva nu de la mine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

topic ants - spa

ls-ax jet prin alte threaduri


chop, fiecare e cu tactica lui

daca trimiti ultimul nobil cu aparare (in cazul de fata nu era ultimul nobil ;) ), tre' sa ai bulan...ca sa iei satul

daca ar fi creier in capu' tuturor care joaca triburile, ar sti cum sa rezolve foarte frumos o chestie d-asta
din pacate suntem inamici, iar tips & tricks primesti de la altcineva nu de la mine :)



De pe satul de unde dai cu nobil, il faci jumatate cu atac ( care il imparti la 4 nobili cand ii trimiti ) si jumatate cu aparare ( care o trimiti cu ultimul noibl, desigur insotita si de 1/4 de atacul din sat normal).
 

DeletedUser3357

Side 1: ANTS LS-AX

Side 2: SPA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 565
Tabăra 2: 13
Diferență: 552

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 13
Diferență: 77

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,090,734
Tabăra 2: 137,060
Diferență: 2,953,674

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 754,292
Tabăra 2: 137,060
Diferență: 617,232

image.php
 

DeletedUser9213

daca faceam ce zici tu cu bobyyyy era incuiat si el smart guy.......sa nu folosesc altele
 

DeletedUser6681

De pe satul de unde dai cu nobil, il faci jumatate cu atac ( care il imparti la 4 nobili cand ii trimiti ) si jumatate cu aparare ( care o trimiti cu ultimul noibl, desigur insotita si de 1/4 de atacul din sat normal).

:))))))))))) ai sa cuceresti tu sate asa .. cand le las eu goale :)))))...doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeee cum i=ai lasat sa sara gardul :)))))))))))))))))))))))))))000000000000 1/4 din atacul din sat :))))))))))))))))))))))))))

PS : ahahahhhahahahahahahahahahahhahahahahah

PS : ajajjajajajajajajajajajajajajajjaj 1/4 din atacul :))))) din sat
 

DeletedUser7272

da si u edit la postul asta k arata urat :) adik pune paranteza in lok de 0 pune ahahaha nu ajajajaj :D
 

DeletedUser7458

Side 1: LS-AX ANTS

Side 2: SPA Scitii M.T.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 311
Tabăra 2: 200
Diferență: 111

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51
Tabăra 2: 19
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,715,422
Tabăra 2: 1,952,905
Diferență: 237,483

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 459,520
Tabăra 2: 201,164
Diferență: 258,356

image.php
 

DeletedUser7458

noroc cu scitii ca altfel spa si mt... slabi rau!!!

scorul ANTS vs SCITII = 0-7 - la 24 ore!!!
 

DeletedUser6681

chop daca toti faci o statistica.. ale una .. per trib..:) si daca vrei sa dati bine pune si LX acolo ca tot sunteti in paguba ;))
 

DeletedUser7458

aveti castig de cauza am postat mai sus!! sunteti singurul trib care are castig de cauza 0 la 7 in favoarea scitiilor!!!
 

DeletedUser

De pe satul de unde dai cu nobil, il faci jumatate cu atac ( care il imparti la 4 nobili cand ii trimiti ) si jumatate cu aparare ( care o trimiti cu ultimul noibl, desigur insotita si de 1/4 de atacul din sat normal).


Dupa cum v-am zis domnul Sarmulitza, va rog inca o data sa nu mai postati pentru ca sunteti deja un subiect de ras, batjocura, lucru care va strica imaginea atat dvs. cat si tribului dvs.

In urma postului de mai sus va sfatuiesc sa "rasfoiti" atat regulamentul cat si tutorialele jocului triburile.ro

Daca nu sunteti de acord va rog sa va jucati Solitaire, FreeCell, Hearts sau Minesweeper. Cred ca depasesc putin nivelul dvs, dar toti am plecat de undeva!
 

DeletedUser7458

Side 1: ANTS

Side 2: SPA

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

image.php
 
Ultima editare de un moderator:
Sus