Anunt NewAge!

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser12762

Astazi 24.01.2010 NewAge declara razboi tribului Circ.

Ruperea aliantei si trecerea la dusmani a tribului circ sunt urmatoarele:

1. Alianta exista doar datorita tribului SOF cu care eram familie pe timpuri si am acceptato pentru diplomatie comuna...
2. odata ce au mers inpotriva sof cu care noi avem relatii bune si am zis mereu ca vom merge inpreuna la bine si la rau...
3. relatiile cu tribul RY si Nippon sunt foarte bune in momentul de fata... ceea ce explica ca noi nu vom lasa sa se lupte de unii singuri inpotriva jocurilor din Circ.

Bafta la distractie!
 

DeletedUser

Sa aveti si voi ce face pe k54 si k-urile vecine, oricum mai mult cu morile de vant va veti bate=)))....
 

DeletedUser8343

dar aveti macar granita cu CIRC daca tot sunteti asa zmei?:D:D:D
 

DeletedUser12762

o sa luam sate unde o sa putem...o sa sutinem pe celelalte triburi la atac sprijin... si in acest timp o sa ajungem si la granita cu ei...

daca tot te framinta asta...
 

DeletedUser

ingerasa tu ca diplomat al academiei Ry ar trebui sa te bati cu circ si sa faceti pace intre Rod si New Age dar cum esti un "cavaler al mesei rotunde de la dristor" faci jocurile lui baghera Oare nu e clar ptr toata lumea? pentru mine e :) Pacat de cei manipulati ca joaca degeaba si se trezesc dimineata ca dupa ce unu a visat noaptea ceva ,ei trebuie sa urmeze chiar daca nu sunt de acord :) Spor la cat mai multe sate circare celor din New Age :)
 

DeletedUser2154

ingerasa tu ca diplomat al academiei Ry ar trebui sa te bati cu circ si sa faceti pace intre Rod si New Age dar cum esti un "cavaler al mesei rotunde de la dristor" faci jocurile lui baghera Oare nu e clar ptr toata lumea? pentru mine e :) Pacat de cei manipulati ca joaca degeaba si se trezesc dimineata ca dupa ce unu a visat noaptea ceva ,ei trebuie sa urmeze chiar daca nu sunt de acord :) Spor la cat mai multe sate circare celor din New Age :)

m-ai innebunit cu tampeniile tale...vino ma la dristor sa vei ce e...ca vad ca vorbesti mult si prost!
 

DeletedUser

=)) observ ca cineva e stresat...lucrurile se intorc impotriva circ urat de tot o sa fiti foarte nervosi in urmatoarea perioada cand conturile unora vor fii bubuite de atacuri si alti vor primi ban permanent(stiu ei de ce) se apropie momentul adevarului vine vestile de la nemti ;)) da-i cu redbull ca e de rau spor la "farmat"...:))
 

DeletedUser

dar aveti macar granita cu CIRC daca tot sunteti asa zmei?:D:D:D

Exista si de asta.
ingerasa tu ca diplomat al academiei Ry ar trebui sa te bati cu circ si sa faceti pace intre Rod si New Age dar cum esti un "cavaler al mesei rotunde de la dristor" faci jocurile lui baghera Oare nu e clar ptr toata lumea? pentru mine e :) Pacat de cei manipulati ca joaca degeaba si se trezesc dimineata ca dupa ce unu a visat noaptea ceva ,ei trebuie sa urmeze chiar daca nu sunt de acord :) Spor la cat mai multe sate circare celor din New Age :)

RoD nu mai sunt academia tribului RY.



Felicitari NewAge pentru decizie, mult succes.
 

DeletedUser

Nici nu a fost academia tribului RY ca oricum faceau ce se hotara seara la sedinta :)) nu au tinut niciodata cont de ce le-a zis Ry ;)
 

DeletedUser2154

=)) observ ca cineva e stresat...lucrurile se intorc impotriva circ urat de tot o sa fiti foarte nervosi in urmatoarea perioada cand conturile unora vor fii bubuite de atacuri si alti vor primi ban permanent(stiu ei de ce) se apropie momentul adevarului vine vestile de la nemti ;)) da-i cu redbull ca e de rau spor la "farmat"...:))

nu e nimeni stresat...dar m-ai innebunit de cap cu dristorul tau...
vezi tu ca daca vin nemtii s-ar putea sa lovesti in amicii tai...
parma...ingerasa...blaziu...rechinii...etc...care stiu ei ce fac nu tre sa le spun eu...
 

DeletedUser

Odata cu intrarea NewAge in razboi cu CIRC alaturi de SOF, RY si NIPPON, tot NORD-ul [ mai putin RoD ] are dusman comun.
Vom vedea cine este mai activ si ataca mai bine in echipa !
Succes NORD-ului :D
 

DeletedUser

ce te face sa crezi ca ingeresa si parma sunt amici mei? :) ia vezi nu cumva sunt si ei prin poze ;))
 

DeletedUser

ce te face sa crezi ca ingeresa si parma sunt amici mei? :) ia vezi nu cumva sunt si ei prin poze ;))

Asa ma gandesc si eu ca n-ai nici un amic, esti invidios ca noi ne distram si un pacalici ca tine moare de ciuda in casa.
 

DeletedUser

ingerasa tu ca diplomat al academiei Ry ar trebui sa te bati cu circ si sa faceti pace intre Rod si New Age dar cum esti un "cavaler al mesei rotunde de la dristor" faci jocurile lui baghera Oare nu e clar ptr toata lumea? pentru mine e :) Pacat de cei manipulati ca joaca degeaba si se trezesc dimineata ca dupa ce unu a visat noaptea ceva ,ei trebuie sa urmeze chiar daca nu sunt de acord :) Spor la cat mai multe sate circare celor din New Age :)


Iar iti dai cu parerea aiurea!!!!

RoD nu a facut niciodata jocul nimanui...nici al CIRC, nici al SOF, nici al RY...si acest lucru cred ca poate fi confirmat de liderii tuturor acestor triburi.

RoD a dus o politica constanta si a fost unul dintre putinele triburi de pe harta care niciodata nu si-a incalcat cuvantul dat, care niciodata nu a sarit la beregata cuiva pe la spate, care a respectat intotdeauna aliantele si PNA urile incheiate!

Razboiaiele pe care le-am dus nu au fost din vina noastra. Am jucat intotdeauna cu demnitate, am preferat stergerea de pe harta in loc sa lovim niste vechi prieteni.

Razboiul pe care l-am avut la un momentdat cu CIRC s-a datorat primirii in trib a unor fosti membri SH...dusmanii nostri traditionali!

Cum acestia practic nu mai exista orice motiv al unui eventual conflict cu CIRC a disparut.

Prin urmare RoD va mentine PNA-ul cu CIRC, si va continua razboiul cu NewAge!
 

DeletedUser1065

care e treaba puiut de esti in SOF iar,incepusera atacurile si pe tine?si stai linistit frate ca poate sa ma verifice admini aia ai tai pe care ii ai si elite baga mare omule in germania sa verifice pe toata lumea eu nu ma feresc daca ma prinde cu ceva voi plati dar toti investim timp si bani in jocul asta si ne-am cam saturat,pe uni sa ii sanctioneze drastic si pe uni asa de ochii lumi.ia zi puiut acum o sa ataci de pe contul leob RY-ul asa cum ai facut la mine?intradevar daca erai in CIRC era mai greu sa ataci si sa te si aperi in acelasi timp pe cele 2 conturi.nu am nimic cu nimeni e doar un joc dar manevrele astea care sau facut de granite rupte in locuri sigure si peste noapte nu au picat prea bine la multi dar ma bucur ca ati trezit la lupta si ultimul jucator inactiv din tribul asta puiut prietene sti cum se zice in proverbul ala romanesc CATEII DINTAI TURBEAZA! respect la toata lumea si bafta la joc
 

DeletedUser2154

care e treaba puiut de esti in SOF iar,incepusera atacurile si pe tine?si stai linistit frate ca poate sa ma verifice admini aia ai tai pe care ii ai si elite baga mare omule in germania sa verifice pe toata lumea eu nu ma feresc daca ma prinde cu ceva voi plati dar toti investim timp si bani in jocul asta si ne-am cam saturat,pe uni sa ii sanctioneze drastic si pe uni asa de ochii lumi.ia zi puiut acum o sa ataci de pe contul leob RY-ul asa cum ai facut la mine?intradevar daca erai in CIRC era mai greu sa ataci si sa te si aperi in acelasi timp pe cele 2 conturi.nu am nimic cu nimeni e doar un joc dar manevrele astea care sau facut de granite rupte in locuri sigure si peste noapte nu au picat prea bine la multi dar ma bucur ca ati trezit la lupta si ultimul jucator inactiv din tribul asta puiut prietene sti cum se zice in proverbul ala romanesc CATEII DINTAI TURBEAZA! respect la toata lumea si bafta la joc

rechinii sa nu uitam ultimele tale banari...prietenii stiu de ce...sa zicem ca acolo exista un fel de cerc vicios parma...ingerasa...voi grupul vesel si un anume admin...atacurile pe mine ma faci sa rad rau de tot...pai uita-te si tu cam cate sate am pierdut si cate am luat...

P.S. nu mai stati 13 zile banati ca bate la ochi stati si voi 6-7 zile...
 

DeletedUser

PUYUT ITI SCRIU CU LITERE MARI SI INGROSAT POATE ACUM VEZI PARMA SI INGERASA FAC PARTE TOT DIN GASCA DRISTOR SI NU SUNT IN RY SUNT IN ROD CARE NU MAI E ACADEMIA RY,ADICA TOT IN GASCA VOASTRA CA ADMINU; TOT DE LA DRISTOR E COMBINAT DOAR CA PROBABIL O STA LA ALTA MASA :)) deaia il consideri tu ca nefiind in clica cu tine,vesti bune poate imi iau un cont in Sof si te bubui de-ti sar fulgi :)) fii pregatit nu stii pe care dau pe leob sau pe puyut
 
Sus