Anunt NewAge!

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser

mda frumos anunt din parte new age acum vor fi asa HD&Circ vs New Age&Sof(exceptie RY) in rest la dusmani aproape sunt identice HD si CIRC
 

DeletedUser1065

pai puiut prietene banarea mea a fost cam pusa la cale dar nu e bai mi-am acceptat pedeapsa dar ce sa mai zic de voi ca va banati si nu prea primiti pedepse drastice din ce auzisem eu trebuia sa inchida pe leob definitiv ca era multicont dar relatiile sunt relati si asta s-a vazut clar la ultima ta banare cu contul leob dar stai linistit prietene ca sau trimis mailuri mai departe sa vedem ce si cum.pai sate ai luat ca ai profitat de miscarea care s-a facut de ai intrat in CIRC dar acum de ce inapoi in SOF frica cumva?
 

DeletedUser

Da, normal.
Ai putea sa stergi mesajele care nu au legatura directa cu subiectul si cele legate de dristor si admini, ca manevrele deja le cunoastem cu totii, cei care postam pe aici.
Doar au fost exemplificate de Dolores si nu numai.
Spor.
 

DeletedUser2154

PUYUT ITI SCRIU CU LITERE MARI SI INGROSAT POATE ACUM VEZI PARMA SI INGERASA FAC PARTE TOT DIN GASCA DRISTOR SI NU SUNT IN RY SUNT IN ROD CARE NU MAI E ACADEMIA RY,ADICA TOT IN GASCA VOASTRA CA ADMINU; TOT DE LA DRISTOR E COMBINAT DOAR CA PROBABIL O STA LA ALTA MASA :)) deaia il consideri tu ca nefiind in clica cu tine,vesti bune poate imi iau un cont in Sof si te bubui de-ti sar fulgi :)) fii pregatit nu stii pe care dau pe leob sau pe puyut

nu s-a gasit cine sa ma bubuie pe mine...:)))
o singura persoana poate sa faca chestia asta dar din pacate pt tine suntem prea buni prieteni sa faca asa ceva...
eu ma refeream la cei din RY ca tot acolo sunt...ingerasa ajuta foarte mult RY prin toate metodele specifice ei!

pai puiut prietene banarea mea a fost cam pusa la cale dar nu e bai mi-am acceptat pedeapsa dar ce sa mai zic de voi ca va banati si nu prea primiti pedepse drastice din ce auzisem eu trebuia sa inchida pe leob definitiv ca era multicont dar relatiile sunt relati si asta s-a vazut clar la ultima ta banare cu contul leob dar stai linistit prietene ca sau trimis mailuri mai departe sa vedem ce si cum.pai sate ai luat ca ai profitat de miscarea care s-a facut de ai intrat in CIRC dar acum de ce inapoi in SOF frica cumva?


frica...pt un joc nu cunosc asemenea termeni...daca imi ia cineva satele ce mare chestie pierd...vezi tu tocmai aici te inseli ca banarea mea nu avut legatura cu Leob...
 

DeletedUser1136

Astazi 24.01.2010 NewAge declara razboi tribului Circ.

Ruperea aliantei si trecerea la dusmani a tribului circ sunt urmatoarele:

1. Alianta exista doar datorita tribului SOF cu care eram familie pe timpuri si am acceptato pentru diplomatie comuna...
2. odata ce au mers inpotriva sof cu care noi avem relatii bune si am zis mereu ca vom merge inpreuna la bine si la rau...
3. relatiile cu tribul RY si Nippon sunt foarte bune in momentul de fata... ceea ce explica ca noi nu vom lasa sa se lupte de unii singuri inpotriva jocurilor din Circ.

Bafta la distractie!


SOF dc va lasat singuri in fata la ry si academiile? apoi cred ca a intervenit uscatelul si a facut repede un pna sau o alianta cu ry si acum voi a trebuit sa declarati circ razboi, aveti granita cu circ?
 

DeletedUser12672

Nu prea este ...
Dar nu e numai decit sa fie granita ca sa se simta si implicarea NewAge!
 

DeletedUser12762

nu zi hop pina nu ai sarit...

sof era pregatit oricind sa ne ajute... am fost noi care au renuntat la ajutor...
nu conteaza ca voi credeti sau nu...important este ca noi suntem linga ei cind este nevoie si la fel o fac si ei... si este o chestie normala si placuta cind vezi asa atasare de la un trib aliat...o lance sprijin un topor in atac si tot este inainte...
 

DeletedUser8343

planetica n-ai inteles la ce ma refeream eu, da nu-i problema...azzido stie si cred ca si restul au priceput.
oricum amuzanta faza cu razboiul declarat de voi fara sa aveti granite comune si fara sa zici ca va intalniti pe undeva...dar deh! om trai si-om vedea ce va fi :p
 

DeletedUser12762

judecata prosteasca din partea ta... intelege ce vreai si spune ce vreai ca pe tine te framinta multe caci tiai dori si tu asa relatii si asa trib si asa nucleu...

dar na nu au toti acelasi dar....paduchi,paduchi....
 

DeletedUser14558

NewAge poate declara razboi si planeti Marte !!! e o problema? a mai declarat si unei jucatoare (a se intelege tribul rod) ;), acum ceva vreme !!! o sa vina vremea fiecaruia ... timp sa fie !!! bani de CP ... si multe altele.
Fan Metalla!!! Prietenii stiu ce inseamna ;)
 

DeletedUser

judecata prosteasca din partea ta... intelege ce vreai si spune ce vreai ca pe tine te framinta multe caci tiai dori si tu asa relatii si asa trib si asa nucleu...

dar na nu au toti acelasi dar....paduchi,paduchi....


Mai invata sa scri si pe urma sa ** cu noi...;)
 

DeletedUser8678

o sa luam sate unde o sa putem...o sa sutinem pe celelalte triburi la atac sprijin... si in acest timp o sa ajungem si la granita cu ei...

daca tot te framinta asta...

scrie-mi in mesaj privat si am sa va ajut sa ajungeti la granita cu CIRC daca chiar va doriti asta:)
 

DeletedUser2147

care e treaba puiut de esti in SOF iar,incepusera atacurile si pe tine?si stai linistit frate ca poate sa ma verifice admini aia ai tai pe care ii ai si elite baga mare omule in germania sa verifice pe toata lumea eu nu ma feresc daca ma prinde cu ceva voi plati dar toti investim timp si bani in jocul asta si ne-am cam saturat,pe uni sa ii sanctioneze drastic si pe uni asa de ochii lumi.ia zi puiut acum o sa ataci de pe contul leob RY-ul asa cum ai facut la mine?intradevar daca erai in CIRC era mai greu sa ataci si sa te si aperi in acelasi timp pe cele 2 conturi.nu am nimic cu nimeni e doar un joc dar manevrele astea care sau facut de granite rupte in locuri sigure si peste noapte nu au picat prea bine la multi dar ma bucur ca ati trezit la lupta si ultimul jucator inactiv din tribul asta puiut prietene sti cum se zice in proverbul ala romanesc CATEII DINTAI TURBEAZA! respect la toata lumea si bafta la joc

sa amintesc si eu de banarile fara pedepse a multor jucatori din RY? banari la comanda, pentru a scapa de atacuri? de banari de 13 zile, dupa care imediat sunteti deblocati, cu pedepse ridicole de sub 10 sate? Hai sa nu mai vorbim aiurea de banari, spre deosebire de voi, pe noi se pare ca adminii ne sanctioneaza "putin peste limita" pe cand la voi nu stiu daca se sanctioneaza, si in orice caz, de obicei se iau satele aleator cat mai departe de granita, dar aleator, bineinteles
 

DeletedUser3061

=)) observ ca cineva e stresat...lucrurile se intorc impotriva circ urat de tot o sa fiti foarte nervosi in urmatoarea perioada cand conturile unora vor fii bubuite de atacuri si alti vor primi ban permanent(stiu ei de ce) se apropie momentul adevarului vine vestile de la nemti ;)) da-i cu redbull ca e de rau spor la "farmat"...:))

io ti-am mai zis tie ca la tine nu a venit mos craciun anu trecut... vad ca esti din ce in ce mai traumatizat....
 

DeletedUser14558

Guns.n.Rose !!! TU nu mai esti TU!!! acum doua luni ti-am vazut un post ... frumos post ... cam ... cinci greseli gramaticale intr-o fraza!!! probabil ca era altcineva pe cont ca nu prea seamana exprimarea si gramatica. Nu uitati! aici nu e Academia Romana! toti gresim ... eu macar am o scuza ;)
 

DeletedUser

Mada adevarat graiesti...dat nici in halu asta...spui cinci cuvinte si toate sunt gresite...ma intelegi tu...sau poate nu a scris el acolo...in fine nu asta e important....important este ca nu cred ca veti realiza nimic cu cei din CIRC...decat sa trimiteti sprijinul pe care nul aveti celor din SOF...
 
Sus