Anunt NewAge!

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser8343

gabi23, aminteste-ti cati membri a putut avea ROD la un moment dat. era logic ca multi vor disparea prin inobilari interne.
 

DeletedUser

Hmmm, si cine v-a pus sa recrutati toata harta?
De aici rezulta ca pentru RoD nu conteaza toti membrii, majoritatea fiind acolo doar pentru a putea fi innobilati intern de o anumita parte din jucatori.Deci cei care se mai gandesc sa intre in RoD, ar trebui sa se gandeasca mai bine.
Asta referitor la ce a spus cineva la adresa NewAge: hm...ce sa intelegem de aici ca de fapt pentru voi importanti sunt doar generalii si "Elite Members", in rest jucatorii ceilalti nu conteaza...sunt curios ce parere ar avea oamenii vostri "simpli" daca ar vedea asta...intr-adevar...halal trib.
Cu mentiunea ca RoD nu e trib, ci o stare de spirit :D.



Bubujupanu a spus ca innobilati intern.
Antananaric a infirmat.
Eu am aratat cum sta defapt situatia :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14558

au fost peste 1000 jucatori in rod !!!
eu consider ca innobilarile interne sunt un "rau necesar" !!!
pana la urma ... nu se pierd trupe ... ramane marfa pentru taleri ... deci e ok ! nu e rusine sa iei sate intern! cine sa ia ? dusmanul?
nu exista nici un trib care sa nu innobileze intern ... aaaaa ... ca sunt jucatori care doar asta fac ... aici vorbim de altceva !!!


acum am verificat :) si eu am luat 150 sate prin innobilari interne :) ... cam 37% din sate ... dac mai pun si barbarele/parasitele ... sunt un canibal :)))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23476

iar deviati de la subiect aici este vorba despre newage contra circ ,nu despre newage contra rod ,si singurul fel prin care NA acapareaza sate e prin atragerea la jucatori slabi ,care dupa un timp sunt innobilati intern
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: NewAge
Players:

Timeframe: 24/01/2010 00:00:00la22/02/2010 18:58:20

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,395
Tabăra 2: 2,961
Diferență: 1,434

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 82
Tabăra 2: 6
Diferență: 76

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 46,166,070
Tabăra 2: 30,656,486
Diferență: 15,509,584

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 817,397
Tabăra 2: 61,047
Diferență: 756,350

image.php
 

DeletedUser2147

lasa-i ca acum vor spune ca satele alea de fapt nu le-am luat de la ei, ca le-am luat de la un inactiv. ca sa raspund anticipat daca vor spune asta.
blablabla
 

DeletedUser12762

si sa dus planetica ,sau poate este pe alt cont ???

Tu si cu brigada ta atinetiva, caci pamintul este rotund. restul ginditiva si voi ce vor insemna aceste cuvinte.

crezi ca esti mare smecher? stai asa ca stiu prea multe chestii si de aceea o sa stiu unde sa palesc.

si daca te intereseaza daca mai joc sau nu, acum cred ca va trebui sa stai ku frica sa nuti devin cumva vecin;)
 

DeletedUser1136

Tu si cu brigada ta atinetiva, caci pamintul este rotund. restul ginditiva si voi ce vor insemna aceste cuvinte.

crezi ca esti mare smecher? stai asa ca stiu prea multe chestii si de aceea o sa stiu unde sa palesc.

si daca te intereseaza daca mai joc sau nu, acum cred ca va trebui sa stai ku frica sa nuti devin cumva vecin;)

eu vreau sa fiu vecin cu tine:) pe ce cont sa te caut?:D
 

DeletedUser

Tu si cu brigada ta atinetiva, caci pamintul este rotund. restul ginditiva si voi ce vor insemna aceste cuvinte.

crezi ca esti mare smecher? stai asa ca stiu prea multe chestii si de aceea o sa stiu unde sa palesc.

si daca te intereseaza daca mai joc sau nu, acum cred ca va trebui sa stai ku frica sa nuti devin cumva vecin;)

nu cred ca mai are rost sa folosesti forumul :D
nu mai ai legarura cu jocul !!!
multumesc
 

DeletedUser

Planetica, daca te dai mare om, mare caracter, de ce nu spui de ce ti s-a inchis contul??
 

DeletedUser3061

Tu si cu brigada ta atinetiva, caci pamintul este rotund. restul ginditiva si voi ce vor insemna aceste cuvinte.

crezi ca esti mare smecher? stai asa ca stiu prea multe chestii si de aceea o sa stiu unde sa palesc.

si daca te intereseaza daca mai joc sau nu, acum cred ca va trebui sa stai ku frica sa nuti devin cumva vecin;)



eu cred ca baiatu asta are grave probleme mentale ma jur, mai baietica mia trezestete mai la realitate, ca parca te vad la stirile de la ora 17:00
 

DeletedUser3061

pai cum adica noul lui cont...? sa intelegem ca plantetica a plecat dintre noi deja?
 

DeletedUser12672

PAi cum sa-ti spun oamenii care merita cu adevarat sa joace in aceasta lume sunt nemuritori ...
Cind se face o nedreptate , un om de mare caracter va gasi mereu forta sa se reintoarca si sa-si continue lupta!:cool:
 
Sus