Anunt NewAge!

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser

Sa nu aruncam cu pietre...mai ales cei care se stiu ca locuiesc in case de sticla. Postez rar pe aici, insa citesc (in limita timpului liber, desigur) cam tot ce se posteaza. Si pot spune ca daca un profesor de romana ar citi ce e pe aici si-ar smulge tot parul din cap si ar ramane chel. Asta nu caracterizeaza un anumit trib, din pacate ci e o trasatura generala. Anta...pentru ca esti asa radical ti-l dau exemplu doar pe FOSTUL vostru jucator, Guns care transpira pana scria ceva. Prin urmare nu vad de ce Planeta e atat de acuzat, din moment ce el nici macar nu e roman si a facut scoala in limba rusa. Nu acelasi lucru se poate spune si despre ex-ul vostru Guns. Pentru care saracul limba romana era tot straina, desi era din Romania
Prin urmare cred ca puteam lasa ironiile fara rost si sa ne ocupam numai de joc
All the best

P.S. Iar tu Anta, Cavalerul Cruciat al gramaticii limbii romane, esti ciudat de permisiv cu greselile altora de pe aici, explodand in mod ciudat numai la posturile lui Planetahok. Oare are legatura cu faptul ca suntem in razboi cu voi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

cred ca mai bine ati reveni la joc si consider ca ar fi mult mai cinstit din partea voastra sa va asumati anumite raspunderi nu sa va bateti joc... de ex cum ati facut cu narcissti... la voi conteaza doar statisitca atat... sunteti jucatori doar de puncte iar lucrul acesta o sa va coste cat de curand ... va promite patriarhu
 

DeletedUser12762

nu sa batut nimeni joc de conturi...
daca contul era parasit de stapin ce puteam sa facem noi? deja nici pe sitter nu se putea tine mult timp... deci?

si deja treci si tu ca Anta cu promisiuni si surprize?

ea vezi ca surprizele mereu le promitea Anta, dar le faceau NewAge;)

deci shhhhhh sa nu te auzim cu prostioare....

papa minciunica
 

DeletedUser2147

nu sa batut nimeni joc de conturi...
daca contul era parasit de stapin ce puteam sa facem noi? deja nici pe sitter nu se putea tine mult timp... deci?

si deja treci si tu ca Anta cu promisiuni si surprize?

ea vezi ca surprizele mereu le promitea Anta, dar le faceau NewAge;)

deci shhhhhh sa nu te auzim cu prostioare....

papa minciunica

acum suntem la partea "hai sa radem unii de altii?". Sa fim seriosi, de cand l-ati luat in newage era pe sitter, asa ca, daca asa l-ati luat in trib, cum de dintr-o data a inceput sa va deranjeze asta? oare cand ati vazut ca pierdeti in statistici?

Denota lipsa de seriozitate, de fair-play fata de contul respectiv, si te face sa pari a om cu 2 fete. De obicei cand iei conturi de genul asta, le stii situatia dinainte, si iti asumi raspunderea pentru ele ;)
 

DeletedUser

Noi ne gandim strategia militara si politica in Consiliu. Nu trebuie sa explicam niciuna din hotararile luate. Cam atat....
 

DeletedUser3061

nu sa batut nimeni joc de conturi...
daca contul era parasit de stapin ce puteam sa facem noi? deja nici pe sitter nu se putea tine mult timp... deci?

si deja treci si tu ca Anta cu promisiuni si surprize?

ea vezi ca surprizele mereu le promitea Anta, dar le faceau NewAge;)

deci shhhhhh sa nu te auzim cu prostioare....

papa minciunica



mai plantetica mai baiatule mai noi spre deosebire de voi cand un jucator a pierdut 800 de sate ne-am asumat mai baiatule raspunderea... nimeni nu l-a dat afara ca si cum ati facut-o voi ca niste (mai are rost sa iti zic)

in fine una peste alta de la declararea maiestoasa din partea tribului newage a razbiului cu circ o mica situatie pentru paganu's PLANTETICA.....

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: NewAge
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 839
Tabăra 2: 900
Diferență: 61

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 0
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,667,388
Tabăra 2: 9,346,871
Diferență: 679,483

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 341,082
Tabăra 2: 0
Diferență: 341,082

image.php



deci pana una alta mai PLANTETICA joc de glezne si ciocu mic ca speri vantu
 

DeletedUser14558

bine ai revenit printe noi !!!! :))))))))

faina statistica ... rupeti tot :) ! bafta.
 

DeletedUser3061

bine ai revenit printe noi !!!! :))))))))

faina statistica ... rupeti tot :) ! bafta.



pai am zis noi ca rupem ? doar ca pana acuma circ vs sof +newage+ry+nippon, oberv un avantaj maricel pentru cei din CIRC... asa ca pana una alta eu zic sa incercati sa nu va mai bateti joc de oameni care intra la voi in trib si nu au timp... oare cand veti invata si voi ca acest joc se numeste triburile si nu satele LU PLANTETICA
 

DeletedUser

so?.....:confused:
Ce ar trebui sa facem acum? Sa dizolvam tribul? Ati luat cateva zeci de sate....e posibil sa mai luati...e posibil ca astea sa fie ultimele...
Repet....So?...
A fost un episod izolat intr-o zona marginala a tribului. Lipsita de orice importanta strategica. Ati ocupat sate in K-urile noastre de baza...ati distrus vreun general sau vreun Elite Member? Seems not. Cred in final ca dati cam multa importanta acestui episod
Alles gute
 

DeletedUser8343

so?.....:confused:
Ce ar trebui sa facem acum? Sa dizolvam tribul? Ati luat cateva zeci de sate....e posibil sa mai luati...e posibil ca astea sa fie ultimele...
Repet....So?...
A fost un episod izolat intr-o zona marginala a tribului. Lipsita de orice importanta strategica. Ati ocupat sate in K-urile noastre de baza...ati distrus vreun general sau vreun Elite Member? Seems not. Cred in final ca dati cam multa importanta acestui episod
Alles gute

de fapt voi cred ca ati dat importanta acestui episod cand ati iesit pe extern declarand razboi fara sa aveti mari granite :p
 

DeletedUser

so?.....:confused:
Ce ar trebui sa facem acum? Sa dizolvam tribul? Ati luat cateva zeci de sate....e posibil sa mai luati...e posibil ca astea sa fie ultimele...
Repet....So?...
A fost un episod izolat intr-o zona marginala a tribului. Lipsita de orice importanta strategica. Ati ocupat sate in K-urile noastre de baza...ati distrus vreun general sau vreun Elite Member? Seems not. Cred in final ca dati cam multa importanta acestui episod
Alles gute

hm...ce sa intelegem de aici ca de fapt pentru voi importanti sunt doar generalii si "Elite Members", in rest jucatorii ceilalti nu conteaza...sunt curios ce parere ar avea oamenii vostri "simpli" daca ar vedea asta...intr-adevar...halal trib
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12672

Ingerasa evita sa comenteze Razboiul ROD NewAge ....
Bravo sa o duceti si asa mai departe ...:)
 

DeletedUser14558

eu cred ca-i dam prea multa importanta !!!
e un jucator ca oricare altul !!!
totusi ... noroc cu ea ... ce mai papau bajetii cu halate ????????
a vrut Guns'! ... a primit Gunsuri (scuzati cuvintele inventante ... asta pentru membrii Academiei Romane ) !!!

sa nu o transformam in omul negru !!! jucatorul poate ca are carente ... omul poate e chiar deosebit !!!
poate ... poate ... am coborat,toti, stacheta putin cam prea jos !!! eu voi incerca sa-i respect pe toti ... asa cum sunt, pana la urma nu e vina nimanui ca e urat, frumos, prost, destept samd. toti suntem o apa si un pamant. drept ca eu sunt frumos si inteligent :))))))))))
 

DeletedUser

Pentru noi cei din NewAge sunt importanti chiar si cei mai mici jucatori.
Statisticile vorbesc.
Narcissti..nu ne apartine..e prea departe sa il sustinem..a plecat asa cum a venit .
In schimb avem mesaje de la cei din ROD care sunt de cativa ani sub umbrela tribului rod dar nu au primit NICIODATA sprijin.Dar pierd sate continuu.S-au saturat de starea actuala sa piarda satele continuu..dar nu putem primi pe oricine...pentru ca sunt sute de sate goale..iar sprijinul asteapta frumos la o parte a razboinicilor mari din conducerea rod...care au luat 2-3 sate de la inceputul razboiului si le-au pierdut si pe-alea.
Si acei colegi din rod,se mai plang ca numai conducerea rod beneficiaza de sprijin.
De aceea sunt multi cei care vor sa vina in NEWAGE,dar nu sunt primiti..
II VOM PRIMI DOAR PE CEI CARE AU CUNOSTINTA DE JOC.Restul..inactivii... sa ramana la voi sa le luam noi satele...;)))

Ps..Chiar daca le aveti cu „jocurile de culise” veti pierde razboiul pe harta si nu la masa adminilor,cum v-ati facut voi socotelile.
(CANTATI PE LA ALTE MESE PE UNDE SUNTETI ACCEPTATI..aici nu prea e loc)
Intr-un cuvant..2 sau 3...VA RUPEM OASELE..;))))

Daca este cazul va stau la dispozitie cu mesajele celor dezamagiti de „starea de shpritz” din rod...veti fi foarte uimiti de ce ati realizat in ultima vreme.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8678

rod trib de nobilatori interni

te contrazic: TOATE TRIBURILE ACTUALE PE LUMEA 1 SUNT TRIBURI DE INOBILATORI INTERNI. In toate aceste triburi exista conturi de jucatori care s-au lasat de mult, conturi duble, conturi triple, si asa mai departe. Si aceste conturi se pun la inobilare interna. Cred ca mai important insa ar fi o discutie despre situatia razboiului, si chiar imi vine o idee sa propun un topic numit RAZBOAIE. Si sa punem acolo doar situatiile razboaielor intre triburi. Putem pune acolo CIRC-RY, CIRC-SOF, ROD-NEW AGE, SOF-HD, DST-CIRC, si asa mai departe ... dar repet, numai grafice fara discutii aiurea
 

DeletedUser

rod trib de nobilatori interni

bubule, in caz ca nu stii cam asa arata in momentul de fata TOP 5 al triburilor din punct de vedere al inamicilor invinsi in total...este suficient cred pentru a demonstra ca te inseli amarnic in afirmatia ta:

Inamici învinşi (Triburi)
În total
Rang Numele tribului Cucerit
1 CIRC 2.057,38 Mio.
2 Special Operation Forces 1.580,29 Mio.
3 Highest quality expecteD 1.438,63 Mio.
4 Run or Die 1.302,20 Mio.
5 New Age 866,26 Mio.
 

DeletedUser

Iar eu vad asta :

Side 1:
Tribes: RoD
Players:

Side 2:
Tribes: RoD
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,348
Tabăra 2: 24,348
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198,327,210
Tabăra 2: 198,327,210
Diferență: 0

image.php




Cred ca doar CIRC are mai multe ca voi :).
 
Sus