Anunt NewAge!

  • Autor subiect DeletedUser12762
  • Data de început

DeletedUser

...important este ca nu cred ca veti realiza nimic cu cei din CIRC...decat sa trimiteti sprijinul pe care nul aveti celor din SOF...

..chiar acum se fac liste, se strang „fonduri” pentru colegii nostri din SOF...;)))
Moralul il ridicam putin,mai umblam si pe la diplomatie si sa vezi tu cum isi revine SOF-ul din propria cenusa !!!

noi nu ne-am ascuns dupa fustele mamicilor..;)))).

Au nevoie de noi...Suntem alaturi de SoF pentru ca avem prieteni si colegi pe-acolo.
Simplu !..fara „jocuri de culise”.
 

DeletedUser

Mai daca aveti atata sprijin si sunteti siguri pe voi...bravo voua, chiar cu aplauze...dar jucati la doua mese si nu stiu cum o sa va descurcati.
 

DeletedUser8343

Side 1:
Tribes: NewAge
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 13
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77,418
Tabăra 2: 110,509
Diferență: 33,091

image.php



haha nici la statistica dintotdeauna nu sunteti pe plus....
 

DeletedUser

asta e tot ce sa intamplat de cand a intrat in razboi cu CIRC? imi imaginez ce este acolo :)
 

DeletedUser3061

..chiar acum se fac liste, se strang „fonduri” pentru colegii nostri din SOF...;)))
Moralul il ridicam putin,mai umblam si pe la diplomatie si sa vezi tu cum isi revine SOF-ul din propria cenusa !!!

noi nu ne-am ascuns dupa fustele mamicilor..;)))).

Au nevoie de noi...Suntem alaturi de SoF pentru ca avem prieteni si colegi pe-acolo.
Simplu !..fara „jocuri de culise”.



prietene eu cred ca tie iti place sa visezi foarte mult nu as vrea sa te trezesc insa ma vad nevoit...tu chiar crezi in ceea ce spui... sper ca nu crezi si in mos craciun?

fratilor reveniti-va ca v-a luat prea tare flama acestui joc... parerea mea este ca ar fi mai bine sa ganditi un pic.......
 

DeletedUser

prietene eu cred ca tie iti place sa visezi foarte mult nu as vrea sa te trezesc insa ma vad nevoit...tu chiar crezi in ceea ce spui... sper ca nu crezi si in mos craciun?

fratilor reveniti-va ca v-a luat prea tare flama acestui joc... parerea mea este ca ar fi mai bine sa ganditi un pic.......

baghe, lasa-i frate...ca fabuleaza de nici ei nu mai stiu ce vorbesc...ieri se facea ca RoD e complet izolat pe harta, ca nu ne mai recunoaste nimeni, ca suntem un fel de paria ai jocului...astazi ei se cred Zorro care salveaza omenirea, desi mai degraba dupa chipul liderului lor sunt Don Quijote...maine vor spune ca ei au creat Universul... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12762

si va este ciuda ca noi facem si dregem?

imi place ca vad pe unii care se zmulg parul de undeva...
am fost suntem si vom fi superiori voua, astora care numai dati din cioc...
 

DeletedUser

....cate sate si conturi intregi a pierdut RoD-ul in razboiul hormonal pe care l-au declarat contra NewAge........s-au pierdut numarul !!!!
Daca as fi in RoD mi-ar fi rusine sa postez pe forumul extern.
Macar o minima decenta.
 

DeletedUser

uimestene si pe noi...ati luat unde erau 2 sau 3 jucatori pe un k si si voi 100...si asta pana a ajuns sprijinul ca pe urma vam cam tras clapa...urmareste si tu granita
 

DeletedUser

Privesc harta de fiecare data cand ma apuc de joc...
Si observ cum punctele rosii de pe harta se albastresc continuu..;))..
Acum o sa gasesti motive...„da frate,dar am avut probleme”..„e continentul cutare ,ca altfel vedeati voi !”sau mai stiu eu ce.........
Numai un „orb” nu ar putea sa vada;
-Circul - buni jucatori..
-RY-la fel
-HD-a dovedit multe lucruri bune dealungul timpului
SoF-un trib mare in revenire de forma
NewAge-rupe oasele RoD-ului,pe toate fronturile.

Dintre toate triburile..numai ROD-ul a pierdut razboaiele pe care le-a avut,pe toata linia..;
cum bine zicea gabi..nici cand luptati contra voastra nu o sa castigati-dovada stau sutele de inactivi din RoD
Va doriti multe..dar nu aveti forta,pentru ca aveti cei mai multi inactivi .

Cantati pe la toate mesele,dar nu ati fost in stare sa va pastrati familia unita....

Ramane de vazut daca ne-am saturat de „manele” invechite sau va trebui sa schimbati placa !!!.........
 

DeletedUser

Bai frate nu sunt viteaz si nici nu am fost dar cand vad unii oameni ca debea se chinuie sa vorbeasca si se leaga de unu si de altu aiurea ca isi spun parerile ti se urca tensiunea...asa se intampla cand creste unu din asa care a vanat numai sate de barbar si a stat in spate...pe urma se ridica cu pretentii...nu am absolut nimic cu tribu, e un joc, asta se crede deja in realitate...credca se plimba pin casa imbracat in Zorro si viseaza numai caluti....
 

DeletedUser

Multumiri celui care a sters postarile anterioare ale colegilor din NewAge, a lasat postarea celui din RoD..pentru a se intelege altceva.
Face buna treaba! S-o tina ...........tot asa !!!Noi suntem alaturi de el..;))

miki.toni, te poti pe privat semnaland anumite neconcordante in urma editarilor sau stergerilor de mesaje de pe forum de catre utilizatori sau moderatori, nu trebuie sa fii ironic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12762

Side 1:
Tribes:
Players: narcis sti

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 470
Tabăra 2: 57,132
Diferență: 56,662

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 183
Diferență: 170

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,900,654
Tabăra 2: 484,817,325
Diferență: 479,916,671

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 134,878
Tabăra 2: 1,859,623
Diferență: 1,724,745

image.php





priviti profilul acestui jucator care e frustat ca pierde sate:)))
Nus probleme.. noi nu ne oprim la ceva sate de la un cont inactiv care statea pe sitter...

sa jucat cineva putin cu voi cit era posibil si va rupt bine nobilii... acum nu ne mai intereseaza ...

O sa vorbim cind se termina aici cu nordul conflictele si sa vezi tu degustatii din zidurile si truele voastre sarte... apoi ajungem usurel si linga satele voastre;)

sper sa va tineti tot asa si sa nu va distramati caci tare miar placea sa ajung linga cineva:p ...mai luati si voi ce puteti caci asa si rodul a facut...a inobilat inactivii si incepatorii care au putut si acum au dat in paretele de o latime incredibila...


Distractie placuta
 

DeletedUser

oare nu se gaseste niciun moderator care sa ne scuteasca pe toti de la asemenea aberatii debitate intr-o pasareasca de nedescris...pe toate topicurile vedem cu litere ingrosate cuvinte care nu exista de fapt, fraze fara nicio noima...eu inteleg ca nu facem aici scoala...nu avem cum sa invatam toti analfabetii sa scrie, dar totusi, cred eu, se pot lua masuri impotriva primatelor care nu se pot exprima corect in limba romana
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5673

oare nu se gaseste niciun moderator care sa ne scuteasca pe toti de la asemenea aberatii debitate intr-o pasareasca de nedescris...pe toate topicurile vedem cu litere ingrosate cuvinte care nu exista de fapt, fraze fara nicio noima...eu inteleg ca nu facem aici scoala...nu avem cum sa invatam toti analfabetii sa scrie, dar totusi, cred eu, se pot lua masuri impotriva primatelor care nu se pot exprima corect in limba romana

care e treaba se joaca triburile nu gramatica limbi romane :)))
 
Sus