Anunt

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

SH declara razboi Familiei CA

Deoarece am constatat ca orice negociere este imposibila, membri SH dorind neaparat razboiul cu tribul Leon, va aducem la cunostinta ca din acest moment toata familia CA va trece tribul SH la inamici.

Un weekend placut tuturor.

--- Rog un moderator sa inchida topicul deoarece este doar un anunt. Va multumesc.
 

DeletedUser

ce titlu ai pus, trebuia sa scri CA se alatura Leon in razboiul cu Sh, ca nu v-am declarat eu razboi la toti, da in fine, tot aia e:))
 

DeletedUser

Probabil s-au ascuns cu trupele si satele sub birou de frica. Acum va prinde culoare lupta
 

DeletedUser

Sa vedem ce iese , imi doresc doar sa nu fie ca in alte zone , pna-uri neoficiale peste pna-uri neoficiale.Lupta sa fie!
 

DeletedUser

Pai titlul este bine pus. Cand declari razboi unui trib care face parte din aceasta alianta, declari razbel la toata alianta. Vezi NATO.... Poate sunteti inca obisnuiti inca cu acele aliante de carpa, cum s-au tot perindat... nu?:D
 

DeletedUser

gabi23 al cui trib e membru. la el faceam referire.

da e ok... iert si accept sucuzele tale :)

cand voi avea vreo functie in tribul CD,atunci poti spune ca postez din partea tribului CD...pana atunci am postat si voi posta doar pt mine,ce gandesc ... aia scriu.

;)
 

DeletedUser

Pai titlul este bine pus. Cand declari razboi unui trib care face parte din aceasta alianta, declari razbel la toata alianta. Vezi NATO.... Poate sunteti inca obisnuiti inca cu acele aliante de carpa, cum s-au tot perindat... nu?:D

aliante de carpa poate sunt prin k66 acolo, dar intre triburi, userii fara trib nu stiu, aliante din hartie ca se rup si mai usor
 

DeletedUser

voi chiar va plictisiti? chiar asa de mult a pus stapanire jocul asta pe voi? :)
 

DeletedUser

asta e! nu stiu de ce lumea se arata surprinsa de faptul ca toate familia CA e alaturi de LEON.
 

DeletedUser

NU noi ne-am bagat in seama cu tine ci tu ai venit cu gura pana la urechi..deci cred ca pe tine a pus stapanire. anuntul trebuia inchis dupa prima postare. A fost cu rol informativ din cate mi-am dat seama nu a fost deschis ca sa faci publicitate la magic.
 

DeletedUser

rog un moderator sa stearga offtopicurile si sa inchida. multumesc.
 

DeletedUser1282

Rog un moderatoor sa stearga tot threadul deoarece mai exista unul la fel .
 

DeletedUser

asta e! nu stiu de ce lumea se arata surprinsa de faptul ca toate familia CA e alaturi de LEON.

lizard , eu cel putin nu sunt surprins, am stiut de prima data ca e politica CA asta, tu inca de la inceput ai incercat sa rezolvi conflicte care nu te privesc
 

DeletedUser

ce oameni :| .... iar numai intra Lizard pe forum pt 2 luni :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dupa ce am citit toate cele zise in topic, m-am gandit sa bag si eu strambe daca am cu ce :

Lizardking a spus:
sunt multe razboaie... depinde de continent.

de ex: RIP vs GD. in K54 TLD si MAGIC vs H.A. si C.D. ... depinde pe ce front te uiti.

Mai sunt doar eu si inca un pushti din GD, 7 sate, pe tot continentul K54 si suntem mushte in nasul TLD :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Incercati sa mentineti discutia la nivel de declaratii si strict la subiect, fara calomnii sau injurii mascate sau nu. Orice posturi de acest gen vor fi considerate offtopic si sterse, urmate de avertizari.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus