Anunt

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

wldsnk astãzi la ora 19:34
salut, eu nu inteleg de ce tot insistati. Eu cand declar un razboi ma gandesc bine inainte, nu imi tuna in cap si fac declaratii pe forum, poate ai obs prezenta mea destul de rara pe extern. Si nu vad rostul pt care m-as opri, am inceput un razboi cu leon, un razboi ca oricare altul si o sa il continuam. Dc ne-am opri? sa ni se dea in ceasul 10 sate gratis si sa opresc un razboi ca au ajuns ei la o concluzie ca putem face ravagii in zona aia de leon? Nu multumesc, prefer sa ajung la marginea hartii, asa cum am refuzat de multe ori sa intru in CA sau tld sau orice alt trib asa e si acum, nu ma sucesc dupa cum bate vantul, razboiul cu leon continua, nici macar o zi nu are

Este ce i-am raspuns acum lui lizard king pe private in joc.

Eu am spus ce aveam de spus , aici deja presimt ca incep discutiile din episodul petzy-flamer in curand, care nu sunt de mine, asa ca asta este ultimul post pe aceasta tema

poti continua , eu de cateva postari citesc doar nu mai scriu. Si nu nu va incepe petzy-flamer , am pus capat la ultimul post al sau din alta tema in care sar fi laudat ca e pu nuj ce loc si nuj ce sate cand eu aveam 33 de sate cand mam lasat si el vreo 10 sau ma rog..sub mine si acuma e smardoi , stiu ce am de facut si ma abtin , am sa las faptele sa vorbeasca, deci din partea mea va invit in continuare sa aveti o discutie placuta
 

DeletedUser

si cand ma gandesc ca domnul nanel ne canta la ureche doar doar mergem si luptam alaturi de el.

rabufnit? siguuuurrrr... si marmota :)

dar nu am ce sa comentez. ai dreptate. m-ai prins! sunt rauuuuu... :D

fac si eu un anunt in anunt.

@toate triburile exceptie CA: mergeti si luptati de partea lui nanel! oastea domnului e in sedinta extraordinara! :)

nanele, cum se numeste omul ala care vine la tine si iti vorbeste ca la un amic si cand vede ca nu merge socoteala de acasa uita de amicitie si schimba placa? si vorbeam de caragiale! :)
 

DeletedUser

ontopic.....felicitari sh!!!.....am intrat acuma pe niste statistici...25 de sate luate si 1 pierdut in fata leon.....numai azi.....e ceva...ati inceput cu dreptul,,,sper ca veti continua la fel
 

DeletedUser

si cand ma gandesc ca domnul nanel ne canta la ureche doar doar mergem si luptam alaturi de el.

rabufnit? siguuuurrrr... si marmota :)

dar nu am ce sa comentez. ai dreptate. m-ai prins! sunt rauuuuu... :D

fac si eu un anunt in anunt.

@toate triburile exceptie CA: mergeti si luptati de partea lui nanel! oastea domnului e in sedinta extraordinara! :)

nanele, cum se numeste omul ala care vine la tine si iti vorbeste ca la un amic si cand vede ca nu merge socoteala de acasa uita de amicitie si schimba placa? si vorbeam de caragiale! :)

eu chiar nu am nici o treaba cu tine si nu te cunosc dar sa mor cand am vazut cat te`ai bagat in seama cu magic-u tau in topicu asta mi sa facut sila, taci si tu odata gata ca ti se miroase frica de sh de la 3 km , tot stai aici de plancton si dai din gura , veziti de treburile tale si nu mai baga telenovele pe aici , magic in stanga , ca in dreapta , sh in sus , ala in mijloc , celalalt de jur imprejur , gata fratilor , parca ati luat`o razna
 

DeletedUser

frica? :)

lol... desi majoritatea tribului meu e in K54 si ei in K45 tot am fost in razboi cu ei. pe vremea aia nu aveam familie si ne luptam cu sh si cu familia INDIA.

tribul tau doar prin familii a stat si nu a stiut ce e ala razboi singur vs familie. te rupi in figuri asa cum o face si adimutu. m-am saturat de viteji ca voi. si are de ce sa se laude. cand era in LF a pronit razboi cu tribul MAGIC. familia LF in top 10 toata si MAGIC pe locul 15 cu 120 de membri. adevarati viteji. ati cacat setagul atunci. noroc cu avalon care a salvat onoarea familiei.

v-am mai spus nu pct fac triburile mari. ati stiut sa loviti doar pe la spate in aia mici si atat... asa cum vreti sa profitati acum si de sh.

@sh: sa nu va incredeti in prea mult in elite. am mai auzit povesti cu suntem aliati si pe urma te ataca pe la spate!
 

DeletedUser

frica? :)

lol... desi majoritatea tribului meu e in K54 si ei in K45 tot am fost in razboi cu ei. pe vremea aia nu aveam familie si ne luptam cu sh si cu familia INDIA.

tribul tau doar prin familii a stat si nu a stiut ce e ala razboi singur vs familie. te rupi in figuri asa cum o face si adimutu. m-am saturat de viteji ca voi. si are de ce sa se laude. cand era in LF a pronit razboi cu tribul MAGIC. familia LF in top 10 toata si MAGIC pe locul 15 cu 120 de membri. adevarati viteji. ati cacat setagul atunci. noroc cu avalon care a salvat onoarea familiei.

v-am mai spus nu pct fac triburile mari. ati stiut sa loviti doar pe la spate in aia mici si atat... asa cum vreti sa profitati acum si de sh.

@sh: sa nu va incredeti in prea mult in elite. am mai auzit povesti cu suntem aliati si pe urma te ataca pe la spate!


Tribu meu numai prin familii ? verificatzi datele , ca gresesti tare. In ce familie a fost T.E. ? in U.T.I. a fost cu SH cand a infiintat familia o zi dupa ce ne`am razgandit si am vrut sa formam Imperia cu alt trib si am renuntat si la ideea aia, ce tot vorbesti tu acolo marele lizard care e cu magic-u pe L1 de nusht cand,veziti ma de magic-u tau care e praf.Ce tot atata te`ai spart pe forum ca magic-u cel mai vechi de pe L1 si cu traditie si nu stiu mai ce , vechimea va face buni? lasama sa traiesc :) vatzi bagat rapid in Ca , ca ati vazut ca centrul L1 e dominat de ei si nah , sa supravietuiti si voi , foarte frumos.Erai bun te luptai cu ei si daca reuseai luai tu centru , asta de ce nu ai facut? te contrazici singur.In ce familii sa plimbat T.E.? ca nici macar din anti-Ca nu facem parte, am precizat in nenumarate randuri , razboiul nostru cu Ca e bazat pe faptul ca nu puteam evita acest razboi , mai devreme sau mai tarziu se intampla pt ca cel putin pe K46 T.E. devenea o forta si odata ajunsi Ca aici ne luau si pe noi in ture , si am gandit bine , ma razboiesc acum decat mai tarziu.E acelasi lucru , deci domnule care conduci trib cu vechime si traditie veziti de boarfele tale si nu te mai baga atata in seama:) Cu elite ce ai ? e fostu CTL unde am fost si eu cei care mau crescut si mau invatat jocu si le multumesc pt asta si imi cer scuze pt toate neplacerile care le`am creat atunci.Iar eu vad ca ELITE a supravietuit si declinului LF si la toate razboaiele si oscileaza intre locurile 2 si 3 pe clasamentu general , deci din partea mea tot respectu pentru asta , macar nu au trecut ca tine prin reforme , remodelari , relansari , pupici in funduletz la altii si asa mai departe.Ei au facut cu mana lor fara a se ascunde , voi ce ati facut? vatzi cotit in stanga si in dreapta.
 

DeletedUser1282

si cand ma gandesc ca domnul nanel ne canta la ureche doar doar mergem si luptam alaturi de el.

rabufnit? siguuuurrrr... si marmota :)

dar nu am ce sa comentez. ai dreptate. m-ai prins! sunt rauuuuu... :D

fac si eu un anunt in anunt.

@toate triburile exceptie CA: mergeti si luptati de partea lui nanel! oastea domnului e in sedinta extraordinara! :)

nanele, cum se numeste omul ala care vine la tine si iti vorbeste ca la un amic si cand vede ca nu merge socoteala de acasa uita de amicitie si schimba placa? si vorbeam de caragiale! :)

omule daca ai primit o asa propunere, sunt mai mult decat fericit ca nu ai acceptat-o. ;););) nu de alta dar in mod sigur suntem pe alte lungimi de unda.
sa fi iubit, e tot ce-ti mai adresez in acest topic. :)

SH - n-am ce sa spun, nu ma bucur pentru voi, deoarece v-ati bagat intr-un razboi greu. Stiu ca nu ati facut-o pentru a fi alaturi de noi, dar as fi ipocrit sa nu recunosc ca implicarea voastra ne aduce anumite servicii.
Tot ce pot sa va urez e sa fiti cu bagare de seama, la tot ce se intampla in jurul vostru.
 

DeletedUser

toti membri MAGIC isi mai cinstiti ca tine.


poate toti membrii magic la un loc ;),pana la proba contrarie toata lumea e suspecta pe .ro ;)

nu inteleg unde vrei sa ajungi? crezi ca prin tiganeala asta a ta reusesti sa destrami o familie? cine crezi ca te baga in seama, mai ales pe tine?
eu am terminat cu posturile la capitolul asta... nu ai cu cine. vreau sa ma joc cat mai am timp si gata.
toti ne jucam...unii mai bine,altii mai putin bine :)


@wldsnk: lasa orgoliul la oparte. relatiile tribului tau cu CA au fost bune pana acum. daca in LEON au fost anumite probleme putem sa le rezovam. foloseste capu' si pe urma forta bruta. nu te lasa influentat de posturi fara rost.
omul vrea razboi....a capatat raboi. lasati-l in pace...conteaza un inamic in plus ?

unul azi...doi maine ;),pana la urma o sa conteze :)

@anti-CA: "bla bla bla ... secenarii... hotii... noi urmasi lui cristos pe pamant." fanaticilor! noi nu suntem sfinti asa cum pozati voi... suntem oameni si ne jucam un joc. nici unul dintre noi nu da in cap pe strada sau fura. suntem oameni care au descoperit un joc si in versiunea romaneasca, versiune care ne scarbeste din ce in ce mai mult.
nu generaliza ,pt ca ai sa gresesti.

app...multa lume vine de pe .net,die-staemme s.a.m.d ;)

va las sa postati tot ce vreti voi. sa acuzati pt ca oricum e doar pt voi.
parca era vorba sa numai postezi....respecta-ti cuvantul :)
 

DeletedUser

As sugera sa se inchida topicul, lumea a inteles motivele pentru care SH a declarat razboi Leonului (aseara leonul nu stia de razboi si eram curios cu cine a vorbit wldsnk pentru ca BL este absent de doua saptamani), toata lumea a retinut ca CA va sprijini tribul Leon nu si pe tradatorii de acolo si cu asta basta. Credeam ca pe 2008 renuntam la jigniri.
 

DeletedUser

da... la fel ca 2007! ma intreb cati au recitit threadul asta si au sesizat unde a inceput balamucul si jignirile? cine trebuie nu l-a recitit cu siguranta.

oricum topicul merita inchis. s-a declarat razboi si asta e!

noapte buna
 

DeletedUser

Sper ca ati ajuns la o concluzie, topicul este un anunt, deci a fost prea mult deschis.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus