Anunturi Matrimoniale

DeletedUser13067

Tanara frumoasa si enervanta:
-vand sora de 18ani nebuna si tembela
-vand frate de 8 ani bataus si enervant

Ofer 3000euro cumparatorilor
Rog seriozitate!
 

DeletedUser

moldoveanca nebuna, tanara [cu toate ca un pusti de 14 ani mi-a spus ca is trecuta], roscata, cand ma enervez injur mai rau ca un golan, fumez un pachet de tigari pe zi [bine ca mi-am amintit], rea de gura, si cel mai important...12 ani de scoala am avut acelasi coleg de banca..de care nici in facultate nu am scapat....deci sunt fidela sau e fidea el [ma mai decid oleaca]
 

DeletedUser

nop.nu am fost impreuna..printra 6-a experimentam kissuitul cu el, dar in rest nimic.
 

DeletedUser

pai eu am spus ca sunt moldoveanca nebuna, si recunosc sunt gay [imi plac barbatii]
el - e prietenul meu cel mai bun, are prietena de vreo 3 ani [care nu ma suporta, oare dc???]
 

DeletedUser

Vrajitoare batrana, posesoare de matura de fabricatie recenta, cauta venezuelean necopt pentru experimente :rolleyes:

P.S.: Nu va ganditi la prostii... incerc o reteta noua de ciorba de oase. Muahahahahaaa !!! :D
 

DeletedUser

Vrajitoare batrana, posesoare de matura de fabricatie recenta, cauta venezuelean necopt pentru experimente :rolleyes:

P.S.: Nu va ganditi la prostii... incerc o reteta noua de ciorba de oase. Muahahahahaaa !!! :D

vrajitoare cu experienta vrei sa zici.
fabricatie proprie?
da de ce necopt? sa fie acrita ciorba direct de la sursa?
 

DeletedUser

Uite pe cineva care-mi cunoaste gusturile !!! Secule, te chem la masa, daca-mi reuseste. Tu aduci vinul :D

Apropo, la desert am indiene. Suedezele se fac prea greu.
 
Sus