Apel-Stop esecurilor la straini!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser

Daca toti ar avea perceptiile tale, am da-o in bara peste tot..

Si te-as ruga sa citesti odata primul meu post..

O dam in bara intr-un joc online Sa fie asta problema noastra cea mai mica. Sa fim noi sanatosi, fericiti si toate bune.

Daca vorbeai de altceva si nu despre triburile poate aveai dreptate.


Am recitat postarea ta , prima si tot nu vad cu cum anume te afecteaza pe tine practic faptul ca altii o dau in bara pe net.

Cum e Romania ca tara afectata de asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

O dam in bara intr-un joc online Sa fie asta problema noastra cea mai mica. Sa fim noi sanatosi, fericiti si toate bune.

Daca vorbeai de altceva si nu despre triburile poate aveai dreptate.


Am recitat postarea ta , prima si tot nu vad cu ce anumte te afecteaza pe tine practic faptul ca altii o dau in bara pe net.

Cum e Romania ca tara afectata de asta afectata de asta?


Modul in care se joaca spune multe despre cum sunt romanii.. Am luat prea multe suturi in fund.. Prea multe batalii am pierdut, prea mult ne-am facut de cacao..

Este datoria noastra de cetateni sa facem oriunde, chiar si aici, pe joc, tot ce putem ca sa fim in randul lumii..

Ne afecteaza daca luam bataie oriunde! Si nu imi place sa fiu catalogat eu si o parte nevinovata a compatriotilor mei, in functie de ceea ce fac niste iresponsabili in numele nostru, la toti. Si ne catalogheaza la fel cum s-a spus si despre unguri:95%n00bi..

Sincer.. Nu pot sa inteleg ce inseamna pentru tine o competitie.. Eu unul nu as putea sa pierd cu usurinta cu care pretinzi tu ca poti sa o faci.. In joc sau in RL tot competitie se cheama si o tratez ca atare..

p.s. Te rog, daca mai vrei sa facem schimburi de replici, sa o facem pe privat.. Acolo te astept cu placere, aici topicul nu este destinat doar noua..
 

DeletedUser

Triburile nu platesc facturile, nu asigura bani ptr studii, mancare,haine. Cel putin ptr noi. Pentru carmi asigura aceste lucruri.

E un joc online. Pierdem , castigam asta e. Sunt altele mai importante decat un joc.

Nu amesteca borcanele. Faptul ca nu fac un mare caz din infrangerile de pe net nu inseamna ca nu as dori sa fim cei mai buni.

Si daca ne-ar considera noobi care e problema? Tot pe harta ii arati ca esti bun. Nu prin faptul ca esti din USA, Ungaria, Turcia, UK, etc...

Competitie...Tu vezi mai ales partea cu competitia... Eu vad partea cu jocul. Nu imi place sa pierd, nici in viata reala nici in joc. Dar incerc sa nu mai pun atata energie intr-un joc.
 

DeletedUser7039

Si daca ne-ar considera noobi care e problema? Tot pe harta ii arati ca esti bun. Nu prin faptul ca esti din USA, Ungaria, Turcia, UK, etc...

Vezi tu.. Pentru mine este o problema.. Eu vreau ca romanii sa fie jucatori respectati si de temut.. Nu vreau ca atunci cand aude neamtul de roman in joc sa zica "e roman, e slab", vreau sa zica "e roman, m-am ars"..

Vreau tot ce e mai bun pentru noi aici.. leaderi capabili, triburi serioase si glorioase, nu romani care se tarasc si joaca fara creier si imprastiat..

Vreau mai mult respect pentru noi, iar acesta nu se poate instaura prin lucruri facute de mantuiala sau prost concepute din start!

Nu imi place sa zicem "asta e!".. Nu suport.. innebunesc.. Nu am spus asta in viata mea.. Niciodata nu am sa ma complac intr-o situatie mizera si niciodata nu voi inceta sa lupt pentru mai multa prosperitate, oricat de multa as avea..
 

DeletedUser2821

Da ai dreptate rhadookoo ;) !
Am vazut foarte multi care repede "haide serverul x din tara y" care sunt buni sa vina : si vin in majoritate noobi ... . Si stiti de ce ? Pentru ca nu fac fata nici pe .ro si cauta servere care sutn deabea la lumea 2 ... si se duc acolo si ce e tare e ca si-o iau si acolo !
Dar de exemplu Little Draculas de pe W28 .net eu zic ca aia ar putea sa fie un "lot national" .Am fost acolo si au jucatori foarte buni ;) din pacate la fel ca si mine multi s-au lasat si atunci e nasol cand se lasa... .
 

DeletedUser8266

wa esti blonav rau cu capul.....(nihilus tu ai dreptate in tot )

iurka a gresit atunci cand a zis cu reprezentatul romaniei lucrurile se schimba si cum a spus demult cineva ...,,Numai idioti nu isi schimba ideeile(parerile)" acu daca ai intra pe topicul ala ai citi ca sa recomandat sa nu ai nume ce sa isi dea seama careva ca esti roman plus ca numele tribului nu are de aface cu romania ...deci ** degeaba e oricum doar un joc , si nu vad legatura noastra cu alti care au dat gres ? noi suntem noi si alti sunt alti
 

DeletedUser

Da ai dreptate rhadookoo ;) !
Am vazut foarte multi care repede "haide serverul x din tara y" care sunt buni sa vina : si vin in majoritate noobi ... . Si stiti de ce ? Pentru ca nu fac fata nici pe .ro si cauta servere care sutn deabea la lumea 2 ... si se duc acolo si ce e tare e ca si-o iau si acolo !
Dar de exemplu Little Draculas de pe W28 .net eu zic ca aia ar putea sa fie un "lot national" .Am fost acolo si au jucatori foarte buni ;) din pacate la fel ca si mine multi s-au lasat si atunci e nasol cand se lasa... .

Aspirator,eu,etc=noobi...probabil ca am luat 500-600 de sate din greseala:))!

Radoko ai si tu dreptate intr`un fel,dar daca vrei tu sa demonstrezi asa de mult ca romani sunt buni si tari,hai si joaca la unguri,si tu si marztian si "noobi" lui din noobs.Daca joci pe Ro.ce demonstrezi cuiva ceva?.Eu nu am mai jucat pe servere straine din vreme w9 pe pct net...si pot sa fac pariu cu tine ca intru la unguri si pana incepe pomana sparg tot in patratelul de 15*15!Si atunci ce o sa zica unguri,ce de .....e romanul asta,nui asa?Tu mi se pare ca cum mai ziceai si martzian esti un pic cu ochelari de cal!:
Ps1:Ma prezint pe privat!Dar mai goleste msg!
Ps2:Bine zis shoorty!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Doamne cat rad de voi,cat de in serios luati jocul asta.Cred ca ati uitat de mult ca asta e un joc
Daca voi credeti ca Romania se face de ras din cauza unui joc,si nu din alte cauze, sunteti dusi rau.
Si daca voi va simtiti rusinati bagati capul in pamant si lasatii pe aia care fac Romania de "ras" sa o faca in continuare.
 

DeletedUser7039

shoortyking a spus:
Doamne cat rad de voi,cat de in serios luati jocul asta.Cred ca ati uitat de mult ca asta e un joc

Reply-ul asta a devenit patetic..
Si uite ce am inceput sa raspund: N-am familie, n-am serviciu, n-am prieteni, n-am nicio ocupatie.. Triburile este cel mai de pret lucru pe care-l am!

shoortyking a spus:
Si daca voi va simtiti rusinati bagati capul in pamant si lasatii pe aia care fac Romania de "ras" sa o faca in continuare.

N-am chef! Nu ti-am zis ca doar atata am, triburile? Sper ca am stabilit de ce iau lucrurile in serios..

GodL1ke Tiesto a spus:
Radoko ai si tu dreptate intr`un fel,dar daca vrei tu sa demonstrezi asa de mult ca romani sunt buni si tari,hai si joaca la unguri,si tu si marztian si "noobi" lui din noobs.Daca joci pe Ro.ce demonstrezi cuiva ceva?.Eu nu am mai jucat pe servere straine din vreme w9 pe pct net...si pot sa fac pariu cu tine ca intru la unguri si pana incepe pomana sparg tot in patratelul de 15*15!Si atunci ce o sa zica unguri,ce de .....e romanul asta,nui asa?Tu mi se pare ca cum mai ziceai si martzian esti un pic cu ochelari de cal!:
Ps1:Ma prezint pe privat!Dar mai goleste msg!
Ps2:Bine zis shoorty!

Frate.. Un tovaras de-al meu mi-a zis.. Oricat de orasean te-ai crede,nu te duce la tara sa faci legea, ca ti-o iei!
Si de ce sa ma duc la moarte sigura incercands sa umilesc un popor la el acasa?

michelle2007 a spus:
Da ai dreptate rhadookoo !
Am vazut foarte multi care repede "haide serverul x din tara y" care sunt buni sa vina : si vin in majoritate noobi ... . Si stiti de ce ? Pentru ca nu fac fata nici pe .ro si cauta servere care sutn deabea la lumea 2 ... si se duc acolo si ce e tare e ca si-o iau si acolo !

Pai da Michelle, ca ei sunt zmei..
Apropos, pe w28 mie mi-ai lasat sitter permanent, dar te rog sa pastrezi secretul indentului meu:p

ImperiulMoldav a spus:
wa esti blonav rau cu capul.....(nihilus tu ai dreptate in tot )

HAHAHAHA.. Pe tine pot sa te trec in colectia mea de n00bi cu mesaje amuzante..

P.S. Domnilor moderatori v-as ruga sa nu il sanctionati pe ImperiulMoldav pentru ce a spus despre mine.. Nu ma deranjeaza..
 

DeletedUser8266

rhadookoo ...nu are rost sa imi bat capu cu tine ....dute si fa o scrisoare la ambasada ungariei din bucale sa ne opreasca :))
 

DeletedUser

Uiti ca acolo o sa fie biserica.. !Nu cred ca o sa se mai incumete sa atace multi din afara biserici :)Deci nu prea conteaza numarul lor!Un pic pariu domnule?Eu nu ma duc sa reprezint Romania,ma duc sa joc triburi si sa vad daca unguri sunt la fel ca si uni romani!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Nu trebuie sa va opresc eu.. O sa va opreasca ungurii si o sa va intoarceti aici cu coada intre picioare.. Si asta o sa fie putin mai nasol..
 

DeletedUser4901

nasol pentru cine?pentru tine? ca pentru noi sigur nu o sa fie...e un joc..neam dus sa ne jucam
 

DeletedUser

Toti doritorii de a reprezenta Romania pe serverul unguresc sa-si posteze numele aici

Da,recunosc ca am gresit aici,insa omul invata din greseli.nimeni nu e perfect.

o intrebare,rhadookoo:ce se va intimpla daca vom pierde in fata ungurilor?va pierde oare Romania Transilvania?sau ce?
 

DeletedUser

Asta nu inteleg unii...E DOAR UN JOC OAMENI BUNI ..si daca ne bat ungurii ce se intampla? asta e...fati tu echipa mai buna si intra la unguri ...noi macar incercam
 

DeletedUser

ne bat ungurii ca jucam in deplasare , e normal , sa se faca un server ''mixat'' intre romani si unguri sa vedem cine castiga, atunci. + alte principii si lenea romanului ;
 

DeletedUser

pfoaaa ne iau ungurii 0 si 1 din calculatoare :))))

stefan romanul
particip
 

DeletedUser1383

Nu trebuie sa va opresc eu.. O sa va opreasca ungurii si o sa va intoarceti aici cu coada intre picioare.. Si asta o sa fie putin mai nasol..

eu ti-am mai zis in prima pagina a topicului ca suntem cativa care jucam pe serverul norvegian si ne descurcam bine . Mentionez ca jucam fara ajutorul cuiva , fiecare pe barba lui ca sa ma exprim in jargon. Nu zice nimeni ca nu ai dreptate dar chiar daca te agiti atat de mult nu rezolvi nimic pentru ca cei ce vor sa joace pe servere straine tot joaca , indiferent daca vrei tu sau nu. Parerea mea ! ;)
 

DeletedUser

Mentalitate de roman: si ce daca ne bat? asta e.
Deaia suntem noi slabi in toate...poate nu va dati seama dar jocul asta reflecta caracterul vostru din viata de zi cu zi...

Am inteles e doar un joc, asta inseamna sa nu joci non-stop neglijandu-ti viata sociala, sa pui prieteniile in fata punctelor, etc...dar daca fac ceva vreau sa fac bine...
 
Sus