Are cineva primul artefact?

  • Autor subiect DeletedUser2956
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Greu e sa modifici o poza :D ...




baracp8.jpg
 

DeletedUser184

gata cu spamul baieti ...orice spam se penalizeaza.5 puncte warn pentru fiecare doritor - asa cadou de craciun. ma doare mana cat am sters...
primii care au luat un warn pentru depasirea limitei bunului simt la spam (in sectiuni ce nu ar trebui sa se spameze) au fost aquilla si orlando86. daca mai sunt doritori :D sa ma anunte :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2956

Faza cu pagubele desi pare logica nu e chiar asa. Pana acum am pierdut 2 lancieri dar nu a influentat deloc experienta.Si avand in vedere ca mai toti jucatorii au protectie ...nu poti sa ai pagube decat daca trimiti paladinul si un lancier...in cel mai bun caz.

EDIT: hopa mi-a mai crescut :) dar habar nu am ce am facut:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dap... eu n-am avut nici o pierdere pana acum , crek asta justifica faptul k nu mi-a crescut prea mult...
 

DeletedUser

Gasirea abilitatilor speciale va depinde de Clasamentul Atacatorilor, in sensul ca jucatori mai activi si mai agresivi vor fi avantajati in gasirea acestor bonusuri. Un jucator activ va putea gasi primul sau bonus dupa aprox. 2 saptamani de joc. Unul mai putin activ dupa minimum 6 saptamani. Pentru jucatorii aproape inactivi se va aplica alt algoritm de calcul. =p~ deci inca nu au trecut 2 saptamani!!:D:D
 

DeletedUser2956

Gasirea abilitatilor speciale va depinde de Clasamentul Atacatorilor, in sensul ca jucatori mai activi si mai agresivi vor fi avantajati in gasirea acestor bonusuri. Un jucator activ va putea gasi primul sau bonus dupa aprox. 2 saptamani de joc. Unul mai putin activ dupa minimum 6 saptamani. Pentru jucatorii aproape inactivi se va aplica alt algoritm de calcul. =p~ deci inca nu au trecut 2 saptamani!!:D:D

Stii....asta s-a spus deja de vreo doua ori si nu este prea necesar "copy paste-ul" de pe thread ul oficial.
 

DeletedUser

intrebarea este in ce consta aceste bonusuri ?

Noua versiune (4.0)

6. Abilitatile speciale

Abilitatile vor fi pastrate la statuie. Paladinul va putea detine doar o abilitate speciala, la un moment dat. Dar daca se detin mai multe abilitati bonus, acestea pot fi schimbate intre ele (in functie de necesitati), iar abilitatea bonus care este activa va fi evidentiata grafic. Se vor regasi urmatoarele abilitati bonus:

Abilitati de atac (sporesc potentialul ofensiv)
- toporul de aur;
- similar si pentru cavalerie, catapulte si berbeci

Abilitati defensive (sporesc potentialul defensiv)
- lancea de aur
- spada de aur
- arcul de aur
- arbaleta de aur pentru arcasi calareti
- armura de aur pentru cavaleria grea

Alte abilitati
- capacitate de transport mai mare pentru negustori;
- atacurile cu nobili vor scadea mai multe puncte de adeziune;
- Abilitatea de Adeziune (loialitate) – atunci cand va fi folosita, va proteja satul impotriva atacurilor cu nobili (se vor piede mai putine puncte de adeziune la primul atac cu nobil)
 

DeletedUser

La mine azi au început sã arate procentajul... e la 21%...

MorpheusRO...

"StFu b4 i paWn u2!" ))) Cunoscut stil)
 

DeletedUser3555

Slabutz slabutz...a meu e la 24. Se pare k dak trimiti suport la abandonate si cineva te ataca iti creste mai repede procentajul, deci criteriul este cat de mult ataci si cate trupe ucizi, deci cei cu OD puternic o sa aiba primii artefacte

illustration-illustratie_smiley-emoticon_04.jpg
 

DeletedUser

:) ai patit`o si tu? eu in 25 min am alt paladin. se ia in considerare numarul mortilor chiar daca si mie mi`a murit toata armata?
 

DeletedUser

creste in functie de activitate momentan..poti sa dai si o mie de atacuri de farmare pe zi ca tot atat creste...cam toti jucatorii au la fel..sa vedem cand o sa se inceapa a omori trupe cum va depinde de OD rank cum se spune in setari..
 

DeletedUser

ce observatie buna. ms mult. mai am o intrebare. creste si daca ataci acelasi sat de barbari la nesfarsit? ( acuma, cat nu se tine cont de OD )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus