ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

da si ? se poate rezolva cu un calc de acasa :)

exista regula clara : a nu se interfera un cont cu alt cont timp de 24 de ore dar interferenta daca se face se face sub un minut ca sa nu se vada pe program :)

asa cum am facut eu si altii sau mai exista si alte probleme .. aici pe lumea 6 sint corect asa cum a fost si pe lumea 3 :)

cand iti sta dracul in coste iti sta , la tine vad ca e in creier :)
 

DeletedUser13059

doamne fereste copil petarda ... iar incepi sa te lauzi ca esti cu mai multe conturi si sti sa folosesti proxy ? si mai imi zici ca esti admin pe **** unde .. poate la travian da nu aici ... in fine u nu faci parte din arm **** dc ** in numele lor :)
 

DeletedUser

Tema topicului este aceasta, ARM contra lu BLACK . Lasati alte discutii si postati la subiect.
 

DeletedUser

pai tema e deschisa in scop de scandal pt ca arm nu are conflict cu black si nici invers ... mai bine este inchisa si gata ... cand vor fi conflicte vom anunta si vom deschide cei in masura ... nu toti copii care nici nu stiu unde au sate pe harta, sa nu mai zic ca nu stiu sa vorbeasca
 

DeletedUser13059

Principesa Toya astăzi la ora 06:49 Citat
mare greseala ce-ai facut azi noapte man cu trupele mele.
omc73 astăzi la ora 12:23 Citat
am avut prea multe atacuri si truepele toate erau trimise unele la altele,uite iti si dau sitter sa vezi daca nu ma crezi,
Principesa Toya astăzi la ora 13:36 Citat
ca sa ce? sa nu mai pot ataca? omule parca aveam o relatie anume noi doi, ai uitat? nu-mi vorbi mie ca unei nestiutoare.
terentes astăzi la ora 15:14 Citat
prea multe greseli...propun innobilarea interna...
Principesa Toya astăzi la ora 15:18 Citat
corect:)) numai ca e deja acolo!



va rog liniste ca acum se bat cu internele :))) omu ii online si ei il ataca :)))) auzi acolo
Principesa Toya astăzi la ora 13:36 Citat
ca sa ce? sa nu mai pot ataca? omule parca aveam o relatie anume noi doi, ai uitat? nu-mi vorbi mie ca unei nestiutoare.



extraordinar :)) in locu vostru i-as lua toate satele nu il lasati sa mai joace :)) cand terminati cu el sariti pe altii pana nu ami aveti ce inobila :D ca ramaneti 2 oameni in trib :)
 

DeletedUser25155

Lasai fratioare ca poate mai fac vreo fuziune si contnua cu alte interen , asta daca vor mai apuca asa ceva :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 378
Tabăra 2: 500
Diferență: 122

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 15
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,779,142
Tabăra 2: 4,719,101
Diferență: 1,939,959

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 513,810
Tabăra 2: 147,537
Diferență: 366,273

image.php
 

DeletedUser

Principesa Toya astăzi la ora 06:49 Citat
mare greseala ce-ai facut azi noapte man cu trupele mele.
omc73 astăzi la ora 12:23 Citat
am avut prea multe atacuri si truepele toate erau trimise unele la altele,uite iti si dau sitter sa vezi daca nu ma crezi,
Principesa Toya astăzi la ora 13:36 Citat
ca sa ce? sa nu mai pot ataca? omule parca aveam o relatie anume noi doi, ai uitat? nu-mi vorbi mie ca unei nestiutoare.
terentes astăzi la ora 15:14 Citat
prea multe greseli...propun innobilarea interna...
Principesa Toya astăzi la ora 15:18 Citat
corect:)) numai ca e deja acolo!



va rog liniste ca acum se bat cu internele :))) omu ii online si ei il ataca :)))) auzi acolo
Principesa Toya astăzi la ora 13:36 Citat
ca sa ce? sa nu mai pot ataca? omule parca aveam o relatie anume noi doi, ai uitat? nu-mi vorbi mie ca unei nestiutoare.



extraordinar :)) in locu vostru i-as lua toate satele nu il lasati sa mai joace :)) cand terminati cu el sariti pe altii pana nu ami aveti ce inobila :D ca ramaneti 2 oameni in trib :)



valentinopop,poate mai renunti la multitudinea de conturi...si nu te mai folosi de tertipuri pentru a obtine alte conturi.
Cu totii stim ca tu aveai contul lui omc73,acesta a fost motivul pentru "interne".
rusinica.
 

DeletedUser13059

ce ai copile ? te-a lovit febra dintr-o data si ai chef de comentarii :)


eu am luat pana a revenit ... arm i-a cerut **** cate sate moca ca sa il mai lase sa joace :)))
 

DeletedUser

"copile".
bun asa.
revino la realitate vali aka urs mircea aka incr3dibil aka raul82io...aka etc.
a , sa nu uit aka omc73....
 

DeletedUser13059

asa este toya :) am conturi peste tot sunt stapanul lumii =)))))


cred ca suferi prea tare fato ... si chiar te rog sa il bagi la interne pe omc ;) .... daca era al meu si acum nu ati fi pupat nici un sat de la mine :) daca el ii fraier si va dat 25 sate moca numa sa il lasati sa joace ii treaba lui ;) si foamea de sate din tine a iesi la iveala :)



macar eu nu fac planuri pe la spate sa ies din trib sa atac un aliat si apoi sa intru inapoi in trib ;) si nu incerca sa te scoti ca stie toata lumea ce vipera cu 1000 de fete esti ;)


si daca tot ** de multiacount .. fratele lup ii tot al tau posteaza doar dp 1 cont daca te rog ok ? ;) si nu ami comenta de ce fac altii ca u esti si mai rau
 

DeletedUser

...

hey !

aici se vorbeste despre Black contra tracii din ~ARM~,nimic mai mult,rog moderatorii sa stearga comm ce nu isi au rostul pe acest topic,

in rest ?!? cum va mai merge tracilor ?
 

DeletedUser18608

valentinopop astăzi la ora 11:41
daca sti mailu pe care ii facut contu il rezolvi imd daca te duce capu ;) asa a patit el ..
GOOD1967 astăzi la ora 11:40
asa stiu. iti vine pe mailul original mesaj sa confirmi.
valentinopop astăzi la ora 11:38
esti sigur de asta ?
GOOD1967 astăzi la ora 11:38
mailul nu se poate schimba atat de usor.
povesti doar.

vrei mesajul in original:)?
 

DeletedUser

hey !

aici se vorbeste despre Black contra tracii din ~ARM~,nimic mai mult,rog moderatorii sa stearga comm ce nu isi au rostul pe acest topic,

in rest ?!? cum va mai merge tracilor ?



valentinopop astăzi la ora 11:41
daca sti mailu pe care ii facut contu il rezolvi imd daca te duce capu ;) asa a patit el ..
GOOD1967 astăzi la ora 11:40
asa stiu. iti vine pe mailul original mesaj sa confirmi.
valentinopop astăzi la ora 11:38
esti sigur de asta ?
GOOD1967 astăzi la ora 11:38
mailul nu se poate schimba atat de usor.
povesti doar.

vrei mesajul in original:)?

tanti' do you understand romanian ?
 

DeletedUser13059

valentinopop astăzi la ora 11:41
daca sti mailu pe care ii facut contu il rezolvi imd daca te duce capu ;) asa a patit el ..
GOOD1967 astăzi la ora 11:40
asa stiu. iti vine pe mailul original mesaj sa confirmi.
valentinopop astăzi la ora 11:38
esti sigur de asta ?
GOOD1967 astăzi la ora 11:38
mailul nu se poate schimba atat de usor.
povesti doar.

vrei mesajul in original:)?

crezi ca nu stiam cu cine ** ? :))))


vrei mesaju dupa ce am ** good ?:))


1 - el nu avea conducere in ~M~ si cand am zis ca era pe conf cu noi si era in conducere si **** ce .. a zis da si blabla ( 1 minciuna )

2 - el nu mai joaca de mult timp :p ( a dat parola la **** cine din arm )

3 - prea mult lauda pe toya si puia cea ce te face sa sti cu cine ** :)))


4 - altceva ? :|
 

DeletedUser4833

Ce am sa spun putin mai jos este din punctul unui jucator activ de pe L6/...
in privinta acestui mic razboi, ar trebui sa inceteze...pe L6 se va ajunge sa se bata nordul cu Sudul....deci orice lupta in nord o vad inutila....mai ales
ca eu va multe prietenii legate intre membrii triburilor
~ARM~. Black & ~LEX~

e o parere..
 

DeletedUser29282

daca se pleaca de la premiza ca unii trebe sa stea sa cada de fraieri, intr-adevar nu exista nici un motiv de divergenta, PNA cu ARM = adapost temporar pt refugiatii din Lex de la granita cu M-goth, cand ai 2 aliatii ii alegi doar pe unii cu ceilalti e de forma :D(asta ca un exemplu de cum isi onoreaza apocalipsa si gentelmanii relatiile diplomatie) new life family= doar din interes atata tot
 

DeletedUser

...

Ce am sa spun putin mai jos este din punctul unui jucator activ de pe L6/...
in privinta acestui mic razboi, ar trebui sa inceteze...pe L6 se va ajunge sa se bata nordul cu Sudul....deci orice lupta in nord o vad inutila....mai ales
ca eu va multe prietenii legate intre membrii triburilor
~ARM~. Black & ~LEX~

e o parere..

acest 'mic razboi' este doar intre fostii traci si cei din Black, si este intr Nord si Sud SI nimic nu ne va face sa facem pna sau alianta cu fostii traci :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus