ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29419

voi "unul" nu puteti vorbi in gand? sau deja s-a facut mutarea ciclica a conturilor in Black.
 

DeletedUser6580

mai piti nu-s asa talentat ca tine ! numa tu canti pe strada sa-ti dea lumea bani,deci nu-s asa talentat ca tine !
iti vine sa crezi ca am trimis atacuri pe un sat din mislocul vostru si nu l-am luat ? dar iti vine sa crezi ca am luat saptamana asta inca 3 sate in mislocul vostru ? si al 4-lea nu l-am luat si deja iti aud gura pe extern ! dc esti penbil ?

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33119

specifica ce sate ai luat,SATE DE BARBARI ! domnu' penibil ...din alea 140 de sate din 'mislocul'(ca doar ** limba romana ce dracu') nostru ai luat 3 sate de barbari in 'mislocul' nostru.multumit domnu' ?
in plus el macar ii talentat,tu...n'ai nici pe jumatate din talentul lui,ai doar timp observ,timp de pierdut pe triburi,asa ca daca nu ai ce face cu viata...treaba ta..daca vrei sa te trezesti din asta dati 2 palmi si traieste-ti viata

;)

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 4
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277,392
Tabăra 2: 40,222
Diferență: 237,170

image.php


daca taceai...(Stii tu continuare ca nu-mi permit sa te umilesc asa urat ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19007

MESAJ PTR. VALENTINO:
Eu TERENTES nu am fost si nici nu voi niciodata duplicitar.Am luptat impotriva tracilor,asa a fost sa fie si unii au venit la noi.Si eu am fost la inceput nervos si incordat dar cu timpul am trecut peste.Cei cu care lupt acum impotriva Black,sunt fosti traci,si am toata consideratia ptr. ei.Sunt jucatori buni si mai ales au coloana vertebrala .
Valentino nu intelege un lucru simplu si de bun simt si anume : nu-mi voi parasi camarazii si tribul ptr. niste mofturi de copil razgaiat.
Si ca incheiere, ca intotdeauna :
NU MOR CAII CAND VOR CAINII!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6580

respect ptr terentes !
da am luat in mislocul vostru sate de barbari,si acuma sa spunem cum am luat satele de barbari !
1.sprijin de la 45 de ore !
2.atacuri de la 30 de ore (fara berbeci)
3.nobili de la 2-3 ore !
asa ca mai usor cu tupeul ala de copil de 12 ani !
si da am si zis mai sus si am specificat la ce e talentat pitiadrian,si am zis ca eu n-am talentul lui ! asa ca nu vad rostul dc ai mai zis odata chestia cu talentatul,...
ai vazut ca am postat aici doar cand s-a bagat in seama cu mine ,asa ca nu ma mai luati pe mine cu fraze aiurea ca nu tine !
cica am trmis sprijin pe un sat pe care credeam ca il iau si nu l-am luat si azi mi-am retras sprijinul,mare lucru fratilor ! va dati seama ce-am facut ? :O va vine sa credeti ? wow incredibil mamamamamama

de parca voi n-ati facut asa de o gramada de ori,doar ca voi cand ati facut asta ati avut din partea mea cate un full atac dupa fiecare sprijin pe care il primeam de la voi,deci va mureau toate trupele am sute de dovezi ! in schimb voi ? nimic... doar atata ca ati reusit sa tineti un sat pe care vroiam sa il iau! si va inteleg ca sunteti foarte incantati de chestia asta dar va rog nu mai ''iesiti in strada'' cand nu reusessc sa va iau cate un sat ptr ca se vede cata frica aveti de mine =))
stati linistiti ca ma las de joc in 2-3 zile ! asa ca va rog in 4-5 zile sa ma atacati ca nu o sa mai fiu ! :)

Side 1:
Tribes:
Players: sebyca89

Side 2:
Tribes: Black
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 31
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 583,939
Tabăra 2: 298,322
Diferență: 285,617

image.php


nu cred ca isi are rostul sa spun ca ceea ce mi-au luat ei 80-90 % ,au fost satele de barbari din centrul lor care au aparut eu le-am luat cat erau de barbari si ei normal ca din scurt au recuperat ca erau in centrul lor !
in rest un joc placut tuturor ! bafta tutror pe viitor cu cine o sa mai aveti razboie !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: pitiadrian

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 1
Diferență: 11

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117,249
Tabăra 2: 9,913
Diferență: 107,336

image.php


.. asta daca e sa punem statistici pesronale :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6580

da,asta arata implicarea ta in razboi,si aia de mai sus arata implicarea mea in razboi !
si asta arata exeprienta noatra de razboi !
217 pitiadrian 26,90 Mio.
13 sebyca89 113,56 Mio.
! ! ! cred ca am luptat destul ! bafta in urmatori 2-3 ani poate ma ajungi !
 

DeletedUser33119

da,asta arata implicarea ta in razboi,si aia de mai sus arata implicarea mea in razboi !
si asta arata exeprienta noatra de razboi !
217 pitiadrian 26,90 Mio.
13 sebyca89 113,56 Mio.
! ! ! cred ca am luptat destul ! bafta in urmatori 2-3 ani poate ma ajungi !

mai da asa de tare te crezi ?parca tu ai fi superman..
 

DeletedUser6580

in schimb tu unclesamdam59 ai ajuns la performanta de
inamici invinsi 1171 UncleSadam69 1,73 Mio. ! ! e greu sa te lupti cu barbari aasai ? (cum e ..iti fenteaza atacurile ?trimit recuperare la secunda?..e grele asai ?)
 

DeletedUser33119

mai.nu m-am laudat cu performanta mea oke ?dar asa ca sa stii...esti mai slabutz decat mine si prietenii mei..si sunt modest cand iti zic asta
 

DeletedUser33119

in triburi este adevarat ca esti bun daca esti activ,dar sa stai in granita la un razboi activ trebuie sa fii online cel putin jumatate 12 ore pe zi,dar in schimb mai trebuie sa stii si unele smecherii...eu nu ma cred cine stie cine,dar si sebyca89..de ce credeti ca a ajuns aici ? pe acest loc cu punctaj mare la agresor/aparator daca nu stiti va zic eu..deoarece sta toata ziua la pc,

iti dau un sfat..omule esti tanar,daca stai pe triburi toata ziua..ce mai pot sa zic...mai fa' si tu altceva nu numa triburi triburi si iarasi triburi...

si cand ziceam ca mis mai bun ca tine nu ma refeream neaparat la punctaj..ma gandeam la prieteni,ma gandeam la logica ...daca ai fi un om intreg la minte si ai stii ce vrei de la viata nu ai sta toata ziua pe triburi

si sa dau un raspuns si la boggy

poate ca exista si nu stii tu ;)
 

DeletedUser

Asta am zis si eu, ca exista. Iar acum il astept sa imi aduca cadori. Cer prea mult daca vreau sa isi dea delete jumate din ~ARM~?
 

DeletedUser33119

:)) sa vedem cati mai au de gand sa dea delete account ca am impresia ca vor mai ramane doar Tracii din ~ARM~ pe acolo ...timpul ne va spune..
 

DeletedUser

va ramane doar sebyca :))))) marele luptator , marele strateg ..din pacate pt el .. o sa ramana cam singurel prin zona ...
 

DeletedUser

orice jucator poate reveni in ...triburile.e suficient unul din camarazii lui sa reziste,si va imparti acontul,ba vor deveni si mai....activi.cititi prezicerile mele anterioare.sa va asteptati la iarna ca veteranii Rvansa sa revina,acum luptele din viata reala nu ne dau alta posibilitate.succes in razboaie si aliante!
 

DeletedUser

revansa cica.
sunteti vai si amar, daca nu ati putut rezista pana in prezent ..
doar gura de voi, veteranilor
!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus