ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

prefer sa dau stergere cont decat sa lupt alaturi de black !
alaturi de valipop (care face pe smecheru de pe ynon),alaturi de pitiadrian (care nu stie formula o fraza fara minunatele verbe ,sugi,bag etc!),alaturi de gabry31 (care e fara caracter),sau alaturi de ofticosul de dasada (care numa el stie pe unde e,dar mai mult ca sigur e pe namco) ...poate ar mai fi ceva exemple dar nu-mi vin acuma in cap

nici nu poate fi vorba de-o reconciliere sau incercare de recrutare de membri ARM in Black (daca am inteles eu bine de la actualii conducatori ai tribului),daca ar fi dupa mine singurul pe care l-as accepta ar fi Macika care mi se pare un jucator echilibrat si cu bun simt daca este sa-l judec dupa postarile din forumul extern,Black (cel putin cat am jucat eu) a incercat sa caute calitate si nu cantitate
 

DeletedUser22352

marusca de geaba stergi postarile ca oricum dau circulara in trib sa nu mai intre astia pe forumu extern..asa ca nu te mai agita ca pepsi..:)))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sebyca de ce ai impresia ca te-ar primi cineva in black???????? eventual doar satele tale nu si tu :))) nici macar sa nu visezi la asa ceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

...Daca vreti sa aflati ceva din spiritul Black,intrebati-o pe ruginoasa (daca mai e originala pe cont)care-i membru ARM,pe care o atacam,nu cred c-ar avea vre-un motiv sa ne ia apararea
Sunt, sigur:)

Am dat dat black ca exemplu..de cate ori, numai eu stiu, mai ca am pierdut sirul:eek:
La organizare mi-au parut ceva mai bine aranjati ca noi.


@daiony

Ce mai faci? Ai lasat contul, n-ai mai intrat acolo, te-am cautat.
In afara de invitatia pe care ti-am oferit-o cand ai aparut in arm, noi n-am mai avut placerea sa discutam.
De mustrat si de dat papucii, puya a facut-o de la subsemnat, insa parerea mea ca s-a aprins prea tare si s-a cam grabit.

Sanatate la toti!!
 

DeletedUser

O harta ar fi potrivita :

~ARM~ - mov
Black - negru
BlackA - gri

map.php
 

DeletedUser

eu nu ma gandeam la black si la arm dar timpul va aduce schimbari asta e sigur
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 419
Tabăra 2: 150
Diferență: 269

image.php

dupa statisica,nici vorba de bum,se tin bine cu arm...si ce pierd la M,recupereaza aici:D
 

DeletedUser

voi reveni la iarna,promit ca voi ierna pe triburile,alaturi de veterani.am anticipat ca se va termina mai devreme iarna,de aceea mi-am anuntat retragerea,insa as mai fi putut juca,dar imi era atat de greu sa aleg sa lupt contra black sau mai ales arm,asta mi-a grabit si iesirea din scena.sincer,am obosit,dupa zeci de nopti nedormite,mai ales ca la urma nu am primit decat reprosuri.prefer sa lupt in anonimat decat cu niste jucatori care niciodata nu au stiut ce inseamna sa joci triburile 24/24....cu toti prietenii in alerta pe cont,si cu puzderie de sitteri.am platit nu numai premium,ci si pe la toti sitterii,si cred ca as fi putut mai multe daca veteranii nu ieseau rand pe rand din scena.fiti siguri ca pot reveni oricand,inca sunt talerii batuti,si se mai bat mai departe,pana la iarna sper ca noul asistent sa fie consecvent,si voi reveni,fie si de la zero puncte.insa imi va fi greu sa aleg tabara...atat in black cat si in arm am prieteni pe care nu i-as putea ataca vreodata,si de obicei,nu puteam suporta cand preluam un sitter sa aflu ca "nu pot ataca cutare jucator pentru X motiv".nu stiu ce sa zic,harta se va simplifica din ce in ce,si povara satelor va apasa greu pe milionarii care acum se mangaie pe barba zambitori si mandri de punctele acumulate.un joc de asa talie se poate duce mai departe de catre o echipa si daca am sa am concursul catorva veterani,voi pune in practica propunerea mea de a juca mai multi pe un cont,prin alternare intre noi,astfel incat sa nu ne fie frica in nici o situatie.cel mai bun este cel mai activ,dar viata reala?mai devreme sau mai tarziu,veti renunta,din diverse motive,si unii veti reveni in joc,si va veti regrupa,iar la final cum cred,o echipa va birui,o mana de oameni uniti si superactivi,iar contra lor va lupta apoi toata lumea si probabil ii vor darama daca se vor crede granzi,deci sanse dau si celui cu un sat,inca nu e tarziu.nu sunt profet,dar mai este mult pana cand aceasta harta sa fie controlata complet de vreo grupare sau persoana,oricat de influenta ar fi ea,vor mai trece ani buni si cand se va inchide lumea,se pot face pronosticuri.pana atunci,va doresc "maraton placut" si nu considerati Rvansa ca un nimic,vom reveni,cel mai probabil in iarna,cand vom fi tinuti pe la casele noastre de iarna.de partea cui vom fi,vom vedea la momentul respectiv.va urez innobilari usoare,si mai ales intelegere in echipa,va admir pentru darzenia de care dati dovada,si va respect pe toti cei care ati ajuns la acest stagiu.puteti denumi conflictul vostru ca cel de nordvest.
 

DeletedUser


Mi se pare mie sau orice e posibil cu black luna urmatoare?
Nu neaparat lucrurile cele bune. Explicati vanzoleala din varf.
 

DeletedUser33119

cum merge treaba ?

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 3
Diferență: 132

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,298,885
Tabăra 2: 30,529
Diferență: 1,268,356

image.php
 

marcel.93

member
Scor reacție
0
minunat

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: -jimy-

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133
Tabăra 2: 0
Diferență: 133

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,276,287
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,276,287

image.php
 

DeletedUser33119

pai aparati-l :)) ce faceti ? sau nu face parte din tribul vostru ?
 

marcel.93

member
Scor reacție
0
il ajutam asa cum ajutati si voi pe janny . voi de ce nu il concediati pe respectivul ?
nu trebuie sa raspunzi , e o intrebare retorica .
ne mai auzim
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus