Atacurile si defensivele amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4133

rook, fiecare e liber sa isi faca strategia cum doreste si o va face in functie de planurile pe care le are. Nu vreau sa comentez daca planul e bun sau rau , probabil ca cel care il pune in aplicare il vede bun chiar daca din exterior pare ca nu ar fi. Personal am vazut situatia si din exterior si din interior si chiar daca eu, poate, as fi procedat altfel , nu pot sa contest un plan bun.
Sunt multe feluri de joc si fiecare il alege pe cel mai potrivit cu situatia lui. Te inteleg ca ai vrea sa intre conducerea si sa se explice, dar stii bine ca n-ai sa vezi asta tocmai din motive strategice. ;) Poti presupune ce se intampla , poti critica in incercarea de a-i scoate pe "inculpati" la rampa sa se scape si sa zica ce fac de fapt, dar n-ai sa vezi asta. :)) Aici ai dreptate, uite ca ai de ales : sau te distrezi cu cativa care vin sa iti contreze lauda sau vorbesti cu mine la modul general. Dar eu mai mult decat sa iti spun ca parerea mea personala este ca strategia este buna n-am sa fac. Stiu ca nu ma crezi pe cuvant si nu te condamn, chiar mi se pare normal. Poate de aceea am si ales sa scriu asta la tema "atacuri si defensive amuzante".:p In fond ne vom amuza si cam atat.

Acum hai sa te intreb eu pe tine: crezi ca ar fi normal sa iesim si sa spunem ce avem de gand, cand si unde ? Sa fim seriosi, nimeni nu are de gand sa faca acest lucru. Nu avem de gand sa jucam transparent si probabil am ales varianta aceasta din cauza experientei pe care o avem. Sunt statistici, da, dar poate ca un razboi nu sta doar intr-o statistica. Personal nu le-am indragit niciodata si chiar mi-au creat o stare de iritare. Nu a contat ca sunt pe "+" sau pe "-" acolo ci m-a interesat rezultatul final. M-a interesat sa ajung sa realizez ceea ce mi-am propus.

Opsy...cred ca va trebui sa ne mutam la alta tema cu discutia ca daca vom continua asa nu ne mai incadram aici :)))))
 

DeletedUser40625

Am incercat ... dar nu mai erau locuri disponibile.
Mi-au recomandat sa incerc la voi ... mai aveti locuri disponibile? :D

S-a facut, iti dau o invitatie .:)
Serios vorbind ...dc. esti asa inversunat si nu te limitezi doar la unele lucruri.?
Forumul imi place sa-l citesc,sa ma amuz si sa ma simt bine,ce rost ar avea sa intram in polemica? ce am avea de castigat oare?
Poate ne intalnim pe strada si in loc sa bem o berica si sa glumim ne repezim unul la celalalt.
Haideti sa fim oameni inainte de toate!
 

DeletedUser

S-a facut, iti dau o invitatie .:)
Serios vorbind ...dc. esti asa inversunat si nu te limitezi doar la unele lucruri.?
Forumul imi place sa-l citesc,sa ma amuz si sa ma simt bine,ce rost ar avea sa intram in polemica? ce am avea de castigat oare?
Poate ne intalnim pe strada si in loc sa bem o berica si sa glumim ne repezim unul la celalalt.
Haideti sa fim oameni inainte de toate!

nu sunt inversunat ... doar ma amuz pe seama altora care debiteaza prostii
polemica e buna, nu strica o lupta intre idei
noi am dat un miniorganizat si am luat ceva sate
voi ati dat si nu prea ati luat nimic (ca sa nu mai zis ce esecul total in cazul cryptoneanu)
acum dati din nou ... sperati mai mult de data asta?
 

DeletedUser40625

Sper sa mai ma intalnesc la o bere cu Rica, sa mai povestim una-alta...eu asa vad lucrurile.
Tu probabil urmaresti sa enervezi intentionat..:) Cu mine n-ai sa reusesti asta:))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Sper sa mai ma intalnesc la o bere cu Rica, sa mai povestim una-alta...eu asa vad lucrurile.
Tu probabil urmaresti sa enervezi intentionat..:) Cu mine n-ai sa reusesti asta:))

Cat de curand ne vedem la bere :D Momentan mai am ceva treaba prin Craiova dar o termin si cand sunt prin Bucuresti te sun
 

DeletedUser4133

rook, eu cand m-am amuzat pe seama unuia care a scris ce a scris ati sarit toti la gatul meu si nu cu contra argumente ci cu jigniri la persoana. Cu asta chiar nu sunt de acord, dar fiecare posteaza cum crede de cuviinta (nu comentez). Sunt de acord ca o polemica nu strica, dar asa cum spune si Romanticul, prefer sa facem aici schimb de pareri si sa ramanem in relatii cordiale sa putem sa mergem si la o bere dupa. :)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
rook, eu cand m-am amuzat pe seama unuia care a scris ce a scris ati sarit toti la gatul meu si nu cu contra argumente ci cu jigniri la persoana. Cu asta chiar nu sunt de acord, dar fiecare posteaza cum crede de cuviinta (nu comentez). Sunt de acord ca o polemica nu strica, dar asa cum spune si Romanticul, prefer sa facem aici schimb de pareri si sa ramanem in relatii cordiale sa putem sa mergem si la o bere dupa. :)

eu nu am sarit la gatul tau :D desi sigur mi-ar placea sa o fac :D
 

DeletedUser

Nu te mai stresa tu ca imi pierd timpul meu pretios pe triburi.
Ma descurc foarte bine cu munca, familia si triburile fara sa ma stresez prea mult.
Daca ma stresam un pic mai tare eram top 10, dar ma multumesc si cu situatia actuala.
Eu cred ca tu te stresezi prea mult pe aici din lipsa de ocupatie sau poate ai picat BACU :D
Tu chiar nu observi niste chestii asa de evidente?
Nu vezi ca mai toti de la noi (5-6) care posteaza aici sunt din conducere, iar voi nu sunteti decat 2 oite ratacite.
De ce nu posteaza si cei de la voi din conducere? Pentru ca nu au ce? Pentru ca stiu cum stau lucrurile in realitate si le accepta asa cum sunt? Pentru ca nu au curaj? Pentru ca nu au timp nici sa va organizeze daramite sa mai si posteze pe aici? Pentru ca v-au parasit si v-au lasat sa va descurcati singuri?

Ma stresez,pentru ca vad ca uneori se intrec niste limite ale bunului simt .Si pentru ca imi permite si timpul in ultima vreme :) Dupa zilele in care ma logam o data pe zi si atunci pe la orele 8-9 seara,merit si eu cateva momente de "relaxare"pe triburi :))
Dupa cum am mai zis,neocupand vreo functie in tribul meu,nu-mi permit sa vorbesc in numele tribului.Vorbesc in numele meu si fac in mare parte referire la aspecte mai mult personale,decat la aspecte legate de joc,unde recunosc ca nu prea stralucesc pe aceasta lume.
Nu pot sa comentez pe seama modului in care este condus tribul Mason.E strict treaba celor din conducere,si pentru asta ei sunt cei care trebuie sa isi asume tot ceea ce se intampla cu al nostru trib.Si de asemenea ei sunt cei in masura sa-ti dea un raspuns la toate intrebarile tale de mai sus.
 

DeletedUser24374

Cat de curand ne vedem la bere Momentan mai am ceva treaba prin Craiova dar o termin si cand sunt prin Bucuresti te sun

Cand termini treaba in Craiova :D si vi in Buc ...da si mie un tel...mama ce bere as bea

112 si intrebi de mine :D
 

DeletedUser28194

Au fost chiar mai multe asa dar mi-a fost lene sa le tot fac publice si sa le postez :D
 

DeletedUser

Cea mai bună clasare: 1901st September 2011
Cele mai multe puncte: 2,241,74520th September 2011
Cele mai multe sate: 23520th September 2011
Rang OÎ: 229.(7,860,998 score)
Rang OÎ Atac: 95.(6,963,263 score)
Rang OÎ Apărare: 1108.(897,735 score

Intrebare: ce lider de mare trib joaca de nu e adevarat ?
raspuns gresit, birlic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus