Atelier de creatie

DeletedUser26720

sau daca se poate sa folosesti aripile din aceasta poza sa sa imi schimbi fundalul sa il faci mai intunecat cred ca intelegi ceea ce vreau uite despre ce aripi e ** a si coarnele :)

aion_ttoe_pc_dvd-rom_ncs_coperta.jpg
 

DeletedUser18865

Ok, o sa ma incerc dar nu promit nimic.
In principiu nu e nimic greu, doar ca timpul nu e tocmai de partea mea.
 

DeletedUser26720

Ok, o sa ma incerc dar nu promit nimic.
In principiu nu e nimic greu, doar ca timpul nu e tocmai de partea mea.

aaaa pai nu am zis ca vreau acum, peste 1 ora 2 :)) glumeam cand ai timp sa faci nu e graba si stiu ca dureaza asa ca am timp sa astept :) mersi
 

DeletedUser

chiar asa, stai la coada ca e bataie mare aici

joy sper k nu ai uitat de semnatura mea:(
 

DeletedUser18865

Iti trimit o poza si mai depart ema bazez pe imaginatia ta
Inca nu am primit poza. Eu nu am uitat nici de semnatura ta, nici de imaginile lui adeneur (sper ca nu am gresit numele, daca da, imi cer scuze). Le voi termina pe toate in weekendul ce urmeaza.
 

DeletedUser12196

n-o da in istorii secrete.mai multa toleranta, mai multa iubire...:D:D
 

DeletedUser40748

Buna seara - dimineata :)) , cine ma ajuta si pe mine sa imi redimensionezo o animatie ca vreau sa pun si eu la profil .. faza e ca ar merge si la dimensiunea care este akum , dar este prea mare :( , deci se poate oferi cineva ?
 

DeletedUser18865

workhard.jpg
M-am gandit sa mai postez din lucrarile mele.
 

DeletedUser38946

am inteles ca aici e forumul pt photoshop ... as vrea si eu o parere despre poza de la semnatura :D stiu ca am scris second in loc de seconds ... si nu se vede prea bine pt ca am micsorat poza sa fie pe marimea semnaturii ... si la mijloc [ am uitat cum se facea ] un fel de trecere dintr`o poza in alta :-??
 

DeletedUser

vezi ca semnatura ta are 175 pixeli inaltime si tre' sa aiba doar 100.. :p
 

DeletedUser

asta stie cavalleras , i s-a mai spus ;) un sfat , un pont ... nu ai pentru el ?
 

DeletedUser

am inteles ca aici e forumul pt photoshop ... as vrea si eu o parere despre poza de la semnatura :D stiu ca am scris second in loc de seconds ... si nu se vede prea bine pt ca am micsorat poza sa fie pe marimea semnaturii ... si la mijloc [ am uitat cum se facea ] un fel de trecere dintr`o poza in alta :-??

nu stiu sa-ti raspund dar am gasit o trecere care mi se pare mai buna decat blurul ala pe centru
heaven_and_hell_8.jpg
eu as folosi pozele tale initiale si din asta pusa de mine as lua doar copacul din centru pe care l-as integra in lucrarea iar blurul l-as pune eventual doar pentru a da pespectiva cu radial blur de exemplu

si pentru ca regula forumului este ca semnaturile sa fie de max.100pxl inaltime, o poti baga in spoilers
daca nu ti-am fost de folos sper sa nu te superi :)
 

DeletedUser38946

ms mult blondo :p chiar cautam ceva de genu` ... dar nu am gasit , e adevarat ca nici nu am cautat prea mult :)) o sa o fac ceva de genu` [ cum ai spus tu ] acum dar pe viitor vreau sa o refac , sa arate mai bine :D
 

DeletedUser38946

de asta ce ziceti ? :D are 100x600 sper sa nu mai fie probleme :D

ma gandesc mai tarziu sau maine sa adaug ceva la scrisul alb ... dar acum sunt ... " rupt " xD am stat 1-2h la asta :))
 

DeletedUser38548

Incearca sa adaugi un fundal mai sugestiv decat acel negru, si ii dai un usor blur ca sa scoti scrisul mai in evidenta.
In rest e ok....
 

DeletedUser

Va rog frumos, cineva ma poate ajuta sa fac o emblema pentru trib?

Vreau un omulet desenat din creion sa se miste
va dau mai multe detalii daca stiti sa faceti asa ceva

Multumesc anticipat
 
Sus