Atelier de creatie

DeletedUser

aha, challenge!
:)) fii atent, facem cate o lucrare si postam si toate fisierele sursa folosite :D ce zici?
 

DeletedUser

Da, sunt de acord...imaginea sa fie "wallpaper" si sa fie de dimensiuni minime 800x600. Timp la dispozitie: pana terminati, dar sa nu va intindeti. Eu astazi nu am timp, dar maine toata ziua am timp si cred ca o fac. Deal ?
 

DeletedUser38946

deal :)) nu conteaza daca e originala sau mam ajutat cu un tutorial nu ? :D tema conteaza ?
 

DeletedUser

deal si eu :D dar nu stiu daca maine
se fac si pariuri?
la 800x600 stiu deja castigatorul ;)
 

DeletedUser38946

ce pariuri ? :p eu fac doar de placere conteaza rezolutia ? :p cine e bun ... e bun :p
 

DeletedUser

ce pariuri ? :p eu fac doar de placere conteaza rezolutia ? :p cine e bun ... e bun :p

Pai conteaza, ca altfel unii fac semnaturi si altii large piece...sa fie macar o marja. Si da, puteti folosi ce tutoriale vreti, ca de asta sunt facute....sa inveti tehnici noi de a lucra.
Blondi: ai timp cat vrei la dispozitie, sa zic maxim o saptamana...
 

DeletedUser

bill gates undercover

N.Paul si adyboy7,
nu gasesc poze potrivite pentru lucrare, daca nu puneti niste linkuri ma retrag :p, nu am facut nimic si de maine nu mai am timp
 

DeletedUser38946

pff :)) eu pun ce am facut eu ... dar ma cam lasat imaginatia la background :p eu oricum o sa fiu pe locul 3 :)) ca am facuto cu desene :)) stai sa o uploadez si dau edit :D

lost_bonds_wallpaper_by_adyboy7-d4xaiz7.jpg


cum arata ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

battlefield3challenge.jpg


File:HK_Victoria_Prison_Hall_D_Female_Section.JPG

519161-gura-canal.jpg

nori-3024-o.jpg

1050824-rural-little-girl-on-the-country-road-is-looking-back-at-you-and-smiling-in-sunlight.jpg

1851_rage-soldiers-prev.png
trebuie sa spun ca mi-a luat 3 ore sau poate mai mult, e ultima data cand ma bag :)); eu asa m-am gandit, ca facem dupa ultimul film pus de adyboy
nu mai am putere sa comentez altceva acum

le
am uitat sa pun papusica la surse, f importanta
13copii_83080c2002.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:):) blondi , ai obosit ? poate fac si eu maine ceva , acum n-am chef ca mi-am stors creierii destul pentru css
 

DeletedUser38946

pai da nu a zis si paul ca nu conteaza tema sau ... nu mai stiu eu ce ? :p oricum e misto :)) stiam eu ca o sa raman pe ultimu` loc :)) mie nu miau luat mai multe de 1-2h :D
 

DeletedUser

da, am fost dezorganizati :)) eu m-am apucat dupa e ai postat tu si nu avea rost sa mai zic ceva; sa vedem ce a facut Paul
Hai Pauleeeeee, arata-ne ce ai lucrat!

adyboy, iti ies bine mai ales ca faci tu backgroundurile, si au personalitate (adica la cea cu naruto am cerut si eu consultanta de la un narutist si dupa ce mi-a explicat cum stau lurcrurile intre cei doi am inteles altfel lucrarea ta :D); imi amintesc ca am facut ceva odata pe tema "communication breakdown", ma fascina subiectul

la mine dupa cum ziceam mai sus, in tutoriale (cele video) pare destul de simplu, cand ma apuc eu sa fac nu mai iese acelasi lucru; primul motiv vine de la sursele folosite; probabil cand lucrezi mult sau esti designer cu scoala le "vezi" mai bine
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (2 members and 0 guests)
blonda dulce, Chevyx
go go chevyx :))
 

DeletedUser

punctul de plecare :
zmlbpc.jpg
si finalul :
347islf.jpg

sa curga criticile :p
parca nu se potriveste sepia aia in dreapta dar daca tot e prima facuta in viata mea am lasat-o
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ieri am avut o caruta de musafiri, si nu am avut nici macar o ora timp de stat la pc. Azi am scoala de la 1 la 7 si apoi antrenament....ramane pe maine. Imi pare rau ca va fac sa asteptati, dar cred ca o sa merite :)
 

DeletedUser38946

am si eu o intrebare , voi va luati resursele de pe un site special cum ar fi deviantART sau cautati pe google image ? si daca da , de ex blondi , cum ai cautat holul ala sau ce o fi :-?
 

DeletedUser

Sus