Avalon - Din nou in joc

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11852

D-apoi nu serios...asta cred ca-i un frustrat din WaRooM...sau vreun destept ce-o fost innobilat de noi...altfel nu inteleg.

Adica noi am decazut la un moment dat din top 10 ptr 2-3 zile ptr ca nu neam grabit sa facem nobili...dar suntem poin-whores:rolleyes:
Intr-adevar, avem noroc de multi incepatori, dar nu atat noroc cat au alte triburi, plasate in zone mai slabe decad Sud-Est. Sa recunoastem, e zona cea mai buna ca nr de jucatori medii si peste medii.

Iar ironia mea n-are treaba cu ce stapanesc eu. Sincer sa fiu, nici macar cafeaua ce-o beau acum sa stau treaz sa-nvat nu-i a mea, ca a cumparat-o maicamea.
Si pe triburile nu stapanesc nimic, dragule, incerc sa lucrez cu toti cei 225 membri ai tribului FB, cei 330 membri ai C.K. si cei 197 membri ai Avalon ;)
Pentru ca sunt constient ca fara ei nu pot reusi.
Asta asa, pentru cei care se cred ca stiu totul....V-ati nascut, puiutilor, pe lumile 5-7, si va credeti mari si tari deodata...
 

DeletedUser

cand se deschidea l6 tin minte ca dadeau toti sud-est ca ziceau ca in nord-vest se duc cei mai buni,acum e invers:))
 

DeletedUser

D-apoi nu serios...asta cred ca-i un frustrat din WaRooM...sau vreun destept ce-o fost innobilat de noi...altfel nu inteleg.

Adica noi am decazut la un moment dat din top 10 ptr 2-3 zile ptr ca nu neam grabit sa facem nobili...dar suntem poin-whores:rolleyes:
Intr-adevar, avem noroc de multi incepatori, dar nu atat noroc cat au alte triburi, plasate in zone mai slabe decad Sud-Est. Sa recunoastem, e zona cea mai buna ca nr de jucatori medii si peste medii.

Iar ironia mea n-are treaba cu ce stapanesc eu. Sincer sa fiu, nici macar cafeaua ce-o beau acum sa stau treaz sa-nvat nu-i a mea, ca a cumparat-o maicamea.
Si pe triburile nu stapanesc nimic, dragule, incerc sa lucrez cu toti cei 225 membri ai tribului FB, cei 330 membri ai C.K. si cei 197 membri ai Avalon ;)
Pentru ca sunt constient ca fara ei nu pot reusi.
Asta asa, pentru cei care se cred ca stiu totul....V-ati nascut, puiutilor, pe lumile 5-7, si va credeti mari si tari deodata...

da, v-ati chinuit sa strangeti nobil sa innobilati sate parasite sau de 700-800 puncte.. si asta multi dintre voi ;) si apropo , de cand joci triburile nu face o diferenta prea mare , in multe cazuri . Conteaza CUM o faci si UNDE o faci .

Dupa cum am zis, un trib mai serios si mai strict din multe privinte v-ar scoate imediat de pe harta... Dar nah , voi ati ales varianta simpla, alianta cu cele 2 triburi ( Avalon + C.K ) care ar putea fii mai periculosi , si innobilari usoare si rapide ... lol

Inca mai am spion in tribul vostru . Si chiar sunt surprins de ce chestii aflu uneori de la el :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

mai inaite spunea ca avalon nui bun de nimic iar acuma ca este pericolos...fii mai concis in declaratii ...
 

DeletedUser12439

da, v-ati chinuit sa strangeti nobil sa innobilati sate parasite sau de 700-800 puncte.. si asta multi dintre voi ;) si apropo , de cand joci triburile nu face o diferenta prea mare , in multe cazuri . Conteaza CUM o faci si UNDE o faci .

Dupa cum am zis, un trib mai serios si mai strict din multe privinte v-ar scoate imediat de pe harta... Dar nah , voi ati ales varianta simpla, alianta cu cele 2 triburi ( Avalon + C.K ) care ar putea fii mai periculosi , si innobilari usoare si rapide ... lol

Inca mai am spion in tribul vostru . Si chiar sunt surprins de ce chestii aflu uneori de la el :)


prietene noi avem doar 2 aliante. si 5 triburi la dusmani daca poti sa-mi zici cum am ales varianta usoara te rog sa-mi spui.
 

DeletedUser3357

Nu le duce de grija.In mare parte vorbim de jucatori care sunt in stare sa joace pentru mult timp fara a avea alt ajutor decat propriile trupe.Singurul lucru de care au nevoie e timp, in rest nu le lipseste nimic :).

pe toate lumile de pe .ro, triburi care din prima zi au avut conducere buna si mai ales pozitionare foarte buna sunt si in ziua de azi pe harta in aceeasi zona ca la inceput. la asta m-am referit. normal ca defectul de a fi intr-o zona fara membrii tribului poate fi inlocuita de o foarte buna experienta de joc.
 

DeletedUser

Ce se mai aude prin Avalon? Au inceput razboiul vs C.K.?
Ati stricat marea familie?
 

DeletedUser16668

Nu noi am stricat marea familie ci C.K au hotarat ca aratam mult mai bine daca suntem trecuti la dusmani :D
 

DeletedUser11867

neau atacat cand aveam alianta pe mine cel putin...deci iti dai seama ce baza poti sa pui in un trib ca c.k. ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

D-apoi nu serios...asta cred ca-i un frustrat din WaRooM...sau vreun destept ce-o fost innobilat de noi...altfel nu inteleg.

Adica noi am decazut la un moment dat din top 10 ptr 2-3 zile ptr ca nu neam grabit sa facem nobili...dar suntem poin-whores:rolleyes:
Intr-adevar, avem noroc de multi incepatori, dar nu atat noroc cat au alte triburi, plasate in zone mai slabe decad Sud-Est. Sa recunoastem, e zona cea mai buna ca nr de jucatori medii si peste medii.

Iar ironia mea n-are treaba cu ce stapanesc eu. Sincer sa fiu, nici macar cafeaua ce-o beau acum sa stau treaz sa-nvat nu-i a mea, ca a cumparat-o maicamea.
Si pe triburile nu stapanesc nimic, dragule, incerc sa lucrez cu toti cei 225 membri ai tribului FB, cei 330 membri ai C.K. si cei 197 membri ai Avalon ;)
Pentru ca sunt constient ca fara ei nu pot reusi.
Asta asa, pentru cei care se cred ca stiu totul....V-ati nascut, puiutilor, pe lumile 5-7, si va credeti mari si tari deodata...

inceputu doare..adica noi suntem frustrati? ...ouch tati sa vezi ce atmosfera e la noi;)

suntem intr`adevar one of a kind[/b:rolleyes:]
 

DeletedUser

neau atacat cand aveam alianta pe mine cel putin...deci iti dai seama ce baza poti sa pui in un trib ca c.k. ...

ehe...daca caut posturile din urma...cred ca o sa te miri si tu cat de increzatori erati :)) ati rupt si aliante si tot pentru a va alatura CK :)) Acum, v'au dat peste nas ! lol
 

DeletedUser11867

asta e mai ia lumea tepe:)) am luat pe l7 trebuia si aici tre sa fie niste aliati care sa atace cand inca eram aliati:)) pe mine ma atacat si aliatul personal din zona a venit la mine cu mila si pe urma ma atacat cand nu eram in razboi si eu nu eram la pc ...ma curatat el da sa intors roata vreo 2 zile mai incolo si luato valeu:))...
 

DeletedUser9837

neau atacat cand aveam alianta pe mine cel putin...deci iti dai seama ce baza poti sa pui in un trib ca c.k. ...

Ck te-a atacat dupa ce s-a rupt alianta....Cred ca minciunile tale sunt prea plapande :))

Probam cu rapoarte si texte...ai fost atacat la multe ore dupa ruperea aliantei...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9837

alti au vrut sa o strice..... din pacate

Evident...tu esti unul dinte ei :)

Lasti ca noi stim mai bine si in locul tau m-as rezuma a nu mai arunca in altii cu noroi...

Vi s-a cerut sa dati un comunicat de cine este sitter la 1 player...Nu ati facut-o 24 de ore

Vi s-a cerut sa ii concediati,daca doriti sa respectati alianta...

Nu ati respectat-o...ati decis singurei war cu CK...acum va plangeti si va elijati in corectii triburilor,aruncand cu mizerie in CK...

Aruncati...ne-am convins cine sunt unii dintre voi!


Personal cer scuze membrilor avalon care au ajuns in war cu CK...Este pretul platit de un user ce merge pe mana unor conducatori ce se lasa ametiti de tertze persoane si ignora prieteniile solide...Scopul vostru a fost clar si la obiect...Ati vrut war...il aveti!

Succes pe mai departe!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus