Avalon - Din nou in joc

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai sa nu transformam asta intr-un razboi in care se ataca mai mult cu mizerie si vorbe decit cu trupe... Da, suntem dusmani, asta nu inseamna ca nu ne respectam intre noi...ca exista conflicte si motive personale ale unora, asta e altceva. Insa cei care ne respecta au parte de respectul nostru...sau al meu cel putin. De cand a inceput razboiul, jocul e mult mai incitant pentru mine, si sunt sigur ca si pentru tine karma ;), asa ca nu vad de ce tine toata lumea sa arunce cu noroi...asta e scopul jocului, distractia e cu atit mai mare.
Vivat Avalon si spor la joc C.K. , thanks for keeping me entertained :p .
 

DeletedUser9837

Hai sa nu transformam asta intr-un razboi in care se ataca mai mult cu mizerie si vorbe decit cu trupe... Da, suntem dusmani, asta nu inseamna ca nu ne respectam intre noi...ca exista conflicte si motive personale ale unora, asta e altceva. Insa cei care ne respecta au parte de respectul nostru...sau al meu cel putin. De cand a inceput razboiul, jocul e mult mai incitant pentru mine, si sunt sigur ca si pentru tine karma ;), asa ca nu vad de ce tine toata lumea sa arunce cu noroi...asta e scopul jocului, distractia e cu atit mai mare.
Vivat Avalon si spor la joc C.K. , thanks for keeping me entertained :p .


Oare cine a promovat asta?

Cat despre farmarea ta...regret ca nu sunt vecin cu altii....regret sincer...ti-am si impartasit asta
 

DeletedUser

Eh, cum ziceam, distractia e mai mare... am omorit si eu vreo 2-3 soldatei pe acolo, mi-ai omorat si tu, ne-am jucat in domeniul demolarilor...asta e tot farmecul :) .Numai bine.
 

DeletedUser

Avalon%20castle.JPG
URAAAAA VIVAT AVALON
 

DeletedUser

Evident...tu esti unul dinte ei :)

Lasti ca noi stim mai bine si in locul tau m-as rezuma a nu mai arunca in altii cu noroi...

Vi s-a cerut sa dati un comunicat de cine este sitter la 1 player...Nu ati facut-o 24 de ore

Vi s-a cerut sa ii concediati,daca doriti sa respectati alianta...

Nu ati respectat-o...ati decis singurei war cu CK...acum va plangeti si va elijati in corectii triburilor,aruncand cu mizerie in CK...

Aruncati...ne-am convins cine sunt unii dintre voi!


Personal cer scuze membrilor avalon care au ajuns in war cu CK...Este pretul platit de un user ce merge pe mana unor conducatori ce se lasa ametiti de tertze persoane si ignora prieteniile solide...Scopul vostru a fost clar si la obiect...Ati vrut war...il aveti!

Succes pe mai departe!





Karma ...
de ce ai sters conversatia de pe forumul comun, unde conform spuselor tale, jucatorul din tribul avalon te-a jignit ???? Nu mai arunca cu noroi cand nu ai dovezi . Te -am rugat sa imi dai sa citesc si eu conversatia intreaga insa,in loc de dovezi am primit tacerea ta plus declaratia de razboi. Cu razboiul nu avem o problema dar cu acuzatia fara dovezi...aici cred ca e o mica problema de moralitate..
Si acum daca tot iti place sa arunci cu noroi si fara dovezi, hai sa intrebam si noi o persoana straina daca ar concedia pe cineva din trib, doar in baza unor acuzatii nefondate ( si e vorba de un jucator care mi-a fost alaturi de 2 ani de zile pe Triburi si pe care-l cunosc destul) .
Daca m-as trezi intr-o dimineata cu fata la perna si mi s-ar parea ca m-a injurat unul dintre luptatorii tai ..sper sa am intelepciunea sa fac diferenta intre cosmar si toane... Prefer sa-mi chem colegii sa se uite pe harta si sa aleaga "razboi de placere" decat sa ma ascund si sa incep cu "nenea tribu,na motivu ,m-a jignit x sau y ".
Timpul le rezolva pe toate...hai sa lasam bucuria jocului sa domine asupra gandurilor.Si daca va fi asa cu siguranta nu vor mai aparea atatea acuzatii stupide,de doi bani,fara nici o valoare,ca si cum ar veni de la marginea unei societati decazute si nici strategii murdare ca in real life-ul de pe minunatul nostru plai mioritic.
Bafta multa la joc,cel mai bun sa castige (si felicitari,pana acum dominati,respect sincer din acest punct de vedere) ...
 

DeletedUser

Avalonul ca si pe L1 au intentii bune dar lideri care nu stiu ce inseamna corectitudinea...si daca eu nu stiu nimeni nu stie
ca pe L1 am dat pe fata "modul de tratare" al aliantei cu TLD si modul in care voiau sa scape de unul dintre cei mai prolifici jucatori respectiv uscatelul:)
in rest stima aztecului( chiar daca ai ignorat mesajul) si poate data viitoare nu va mai fi cazul
mirceaberzovan aka mb l1
 

DeletedUser

sa nu exageram mircea,pe l9 nu este in Avalon maretul strateg de curtea scolii barony deci cred ca tribul nu poate fi acuzat ca e necinstit cat despre uscatelul cred ca mai bine scapam atunci d el:)
 

DeletedUser

sa nu exageram mircea,pe l9 nu este in Avalon maretul strateg de curtea scolii barony deci cred ca tribul nu poate fi acuzat ca e necinstit cat despre uscatelul cred ca mai bine scapam atunci d el:)

mnulte salutari:) nu necinstit:) doar ca mai sunt elemente care nu respecta aliantele:)
in rest:) uscatelul are si el pacatele lui:) ca orice jcuator:) numai ca are si o chestie rara in ziua de azi: respecta aliantele:)( din ce stiu eu) cat despre el ca jcuator este nota 20:)
multa bafta si tot ce iti doresti cotine:)
by tha way- se bate ia rmoneda cu avalonul ce a fost avalonul si ce va fi.. a fost un trib mediu spre bun pe L1, au fost uniti dar din pacate i-a mancat ianctivitatea si diplomatia facuta aiurea.
da SS a fost un bun strateg cat a stat in fata dar dupa ce a lazsat pe altii s-au dus la vale.
in rest nimic special, un singur trib a fost pe L1 special
~TLD~ asa cum pe L3 SCITII, si pe L7 a fost MOD in rest nu am intilnit trib care sa tina razboiae dupa razboaie si sa castige, nu am vsazut actiuni care sa rasune si sa povesteasca toata lumea...nimic

@ moderatori/admini- hai cu ban mai repede ca ma mananca limba rau de tot, pana aucm ma vinati si acum n umai vreti sa dati banul o data:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

pe 7 mod ???nu tin minte sa fi facut vreun trib ceva deosebit pe 7...mod cand a dat de greu sa lasat daca ramnea atuncea era ceva merita sati dai palaria jos...singurii care au castihat respectul meu au fost noobs in rest...tsl e de fapt dead lord care are conturile la jumate din jucatori care sau lasat....
 

DeletedUser

Atata timp cat SS nu se va implica activ in conducere, Avalonul de pe lumea 1 nu va putea fi refacut pe alta lume.
MB, tu mi-ai ramas dator cu un duel. Pe lumea 7 nu am mai apucat sa ne luptam, iar pe 9 esti departe de mine, poate ne vom intalni pe o lume viitoare :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

in privinta asta ai dreptate ,si noi le-am cerut sa concedieze un refugiat ce intrase la ei in trib,dar nu au vrut,tin langa ei toate rebuturile,eu am crezut ca nu accepta refugiati in trib dar ma-m inselat atrag toate rebuturile...mda....L.T.R.
 

DeletedUser11867

cu cine din conducere ati discutat despre refugiat??? noua un jucator de la voi nea spus pur si simplu ca neati scos de la aliati....
 

DeletedUser20436

eu nu stiu de nici o alianta intre noi si voi,dar etica cred ca impunea ca sa concediati acel refugiat care si azi e atacat cu nobil de catre jucatorii mei din k 76 ,de asta ma surprins ca l-ati tinut in trib ,si chiar ia-m zis celui cu care am vorbit ca daca erau cei din avalon de pe l1 nu se intampla asa ceva .....pt ei am o mare consideratie,si sincer am crezut ca sunteti aceiasi,dar ma-m inselat...si daca nu ma crezi cere sitter acum jucatorului dj.mircea si vei vedea ca are atacuri foarte multe pe el..
 

DeletedUser20436

si de la voi am ** cu aztecul

initial mi-a zis ca sa stau linistit ca il da afara,apoi dupa aia ia-m zis ca dc nu la dat afara si ma ignorat,oricum jucatorul ala va fi lut ,dar asa ca o onoare si bun simt.....
 

DeletedUser11867

tu ** de dj.mircea....cum sa fie dj.mircea refugiata pe toate lumile impreuna cu majoritatea jucatorilor din avalon...
 

DeletedUser20436

azi ia-m luat un sat ...a intrat la voi refugiat pot sa iti dau zeci de rapoarte daca vrei sa te convingi iar daca le vrei cu adevarat contacteazama in joc ti le voi da dar trebuie sa ai spatiu la mesaje pt ca sunt multe ...era mai frumos daca il concediati din start.....cand a intrat la voi avea 12 atacuri si ia-m zis la aztecul sa i ceara sitter sa vada dar daca politica voastra e sa primiti refugiati asta e..noi oricum il vom trimite la margine,pt ca el a inceput sa ne atace ,altfel ne opream din innobilare
 

DeletedUser

Nene Berzovan...si tu nene Flacarica...eu unul as zice multumesc(daca chiar nu va place tribul Avalon) ca nu-i Radu pe aici!Diplomat de curtea scolii...da' a miscat destul de bine harta L1!El si draq mai lipseau de aici...ca sa fie distractie la maxim!Prietenii...stiu de ce!:D Daca si aici Avalonul e ca cel de pe L1(si ma refer la primul an de joc)...se vor descurca bine...chiar era distractie la ei in trib!
 

DeletedUser20561

avalon...

avalon din nou in jok,dar din pacate fara Sir Soreen.....cel putzin eu nu l-am gasit...sper sa apara k *** nu,ma supar...:(
 

DeletedUser16459

ohoo :) respect pt o parte din tribul Avalon...fostii mei colegi de pe L7 din Knight :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus