Avalon vs Royal

  • Autor subiect DeletedUser34293
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca esti convins ca aveti asa jucatori buni.....Sincer sunt ca armata otomana. Hai nu va mai da-ti mari, ca in zona voastra va bateti cu copii de 11 ani!
Asta e pentru Id-rip.

daca royal era un trib asa bun cum se spune...avea demult oamenii buni pe granite! cam lipsesc cu desavarsire! bate vantu pe la voi am impresia!
 

DeletedUser39777

vorbesti serios? cred ca tu esti in plus pe aici,... te bagi singur in seama ca....
 

algernon

member
Scor reacție
0
Mai exista Royal pe harta?
V-ati lenevit....
Nu ma faceti sa ma enervezi si sa revin sa va bag la program de 2 ture pe saptamana...
Aveti termen pina in octombrie, aga...
:D
 

DeletedUser26180

Mai exista Royal pe harta?
V-ati lenevit....
Nu ma faceti sa ma enervezi si sa revin sa va bag la program de 2 ture pe saptamana...
Aveti termen pina in octombrie, aga...
:D



chiar nu va duce capu acolo prin avalon
sa va spun cum sta treaba:

Parte 1:
Triburi: RoYaL, RoYaL*, RoYaLs, RoYaL~
Parte 2:
Triburi: Avalon, AVAL0N, (|), Kabooo

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39
Tabăra 2: 17
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 395,139
Tabăra 2: 164,220
Diferență: 230,919

chart
 

algernon

member
Scor reacție
0
Amice, fi amabil si pune TOATA statistica
Ca statistici pe 1 saptamana,pe 1 zi sau pe 5 minute,care sa va dea drept invingatori,pot sa fac si eu oricand
Problema e ca,atunci cand tragi linie,nu stiu cum se face ca invingatorii partiali ies intotdeauna pe locul 2
Si nu uita de RIP , ca si tot pe acolo cu Avalon
 

DeletedUser

printule,incepi sa-ti ataci proprii colegi si asta nu e bine:)),daca zici ca au 11 ani acum ar trebui sa fie activi ca din cate stiu au luat vacanta:) sau au plecat in taberele de vara?
Stai linistit ca nu ne faci sa ne certam!
Si eu nu ii atac. Ii laud ca au fost in stare sa reziste atat in fata superplayer-ilor!:):rolleyes:
 

DeletedUser33777

Cand vei lua cate sate am luat eu de la royal sau un alt trib advers atunci sa deschizi gura!
Tu să îți vezi de treaba ta ca esti in plus pe aici.
Nici măcar cei din Royal nu te bagă în seamă.
Apropo, la timpul care-l pierzi pe aici îți dă macar vreo bomboana?[/B]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

Cand vei lumea cate sate am luat eu de la royal sau un alt trib advers atunci sa deschizi gura?
Tu să îți vezi de treaba ta ca esti in plus pe aici.
Nici măcar cei din Royal nu te bagă în seamă.
Apropo, la timpul care-l pierzi pe aici îți dă macar vreo bomboana?[/B]

Daca vorbeai cu mine, iti spun doar atat... lasa Triburile si du`te la scoala... daca ai terminat`o, roaga`te de un profesor de Limba Romana sa te mediteze putin... nu de alta,dar nu vreau sa stau 2 ore sa descifrez un mesaj ;);):p
 

DeletedUser33777

Daca vorbeai cu mine, iti spun doar atat... lasa Triburile si du`te la scoala... daca ai terminat`o, roaga`te de un profesor de Limba Romana sa te mediteze putin... nu de alta,dar nu vreau sa stau 2 ore sa descifrez un mesaj ;);):p

Daca e sa vorbim de "limba română" (care se scrie așa cum am procedat eu) îți poate zice și un copil de clasa a II-a, fără a greși cu ceva, direct pe nume "analfabetule". Îți zic acest lucru cu scopul de a căpăta și tu o oarecare cultură în ceea privește gramatica acestei limbi și a reveni cu picioare pe pământ.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39777

analfabet esti tu ma ;) eu stiu sa scriu ;)
du`te drq ca nu am chef sa iti citesc mesajele;)
 

DeletedUser33777

analfabet esti tu ma ;) eu stiu sa scriu ;)
du`te drq ca nu am chef sa iti citesc mesajele;)

Eu ți-am zis de mult să pleci de aici. Însă tu doreai să îți dezvălui inteligența.
Ai cam terminat din primele momente în care ai început să scrii pe aici.
Și îți zic pentru ultima dată: NU MĂ COBOR LA NIVELUL TĂU. Pa!
Du-te și vezi-ți de puștii tai de 15 ani.
 

DeletedUser39777

Stai linistit ca revin ;) dar de pe alt nick ;) nu iti pot zice nimic de acolo ca poate ma dai afara :)) NooB!
 

DeletedUser39777

il am mai mare ca al tau ;)
"Cand vei lumea cate sate am luat eu de la royal sau un alt trib advers atunci sa deschizi gura?"

Oare cine drq intelege ceva din asta?
 

DeletedUser26180

bufonule tiai prezentat iar la raport...teai bucurat cand tia venit sprijin din royal?:D:D...a bufoane?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus