Avalon vs Royal

  • Autor subiect DeletedUser34293
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39709

ati inceput sa bateti campii rau de tot :(

nu mai exista o limita a bunui simt in ceea ce se posteaza pe acest forum
 

DeletedUser33777

Din ce observ cei din Royal își arată clasa în cam tot ceea ce îi priveste.
Acest topic a devenit o adevarată "dezordine"(un termen blând fața de ceea ce se întâmplă aici) în principal acelorași membri din royal, care abia dacă au depașit vârsta la ar trebui să își scoată buletinul. Tot acele persoana nu au absolut nicio treabă cu gramatica limbii române.
Dragilor, și modul în care scrii denotă respect pentru tine cât si cu cei cu care discuți.
Domnilor admini si moderatori, dacă mai stați un pic eu bat pariu că se va trece curând la adresarea unor cuvinte licențioase . Asta așteptați? Deja s-a întrecut orice limită a moralității. Oare e așa de greu de curațat un topic?


Și prin ignoranță se încurajează delincvenţa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Acum de ce esti tu rau,ca scapa la toata lumea,cate ceva pe dos!
de ex si tu cat de destept te consider vezi ca ai mai pus un i in plus si nicio se scrie nici o.
Cu alte cuvinte,de ce nu ii lasi si pe cei mici sa se desfasoare?:)
 

DeletedUser34671

Vad ca aici se vorbeste ca pe "mess" haideti sa fim putin mai decenti aici ar trebuii sa ne laudam cu statistici/cuceriri/curatari etc.
Haideti sa lasam la o parte rautatile,radem glumim dar deja sa ajuns prea departe....



Respect MihaiG
 

DeletedUser33777

Acum de ce esti tu rau,ca scapa la toata lumea,cate ceva pe dos!
de ex si tu cat de destept te consider vezi ca ai mai pus un i in plus si nicio se scrie nici o.
Cu alte cuvinte,de ce nu ii lasi si pe cei mici sa se desfasoare?:)

Skyprintz, scuza-ma însă eu nu vroiam să te introduc în aceeași categorie cu restul membrilor Royal în ceea ce privește gramatica limbii române.
Din păcate, de această dată m-am înșelat.
Este bine înainte de a încerca să ataci o persoană să ai spatele asigurat.
De peste un an, conform dicționarului ortografic, ortoepic şi morfologic al limbii române, citez:
"SCRIEREA CUVINTELOR COMPUSE
I. Se revine la scrierea într-un cuvânt a tuturor formelor pronumelui negativ compus niciunul, niciuna „nimeni” şi ale adjectivului pronominal corespunzător niciun, nicio, care se încadrează într-un întreg sistem la care se aplică de mult aceleaşi reguli. "


Mulțumesc pentru înțelegere.
O zi plăcută în continuare și spor la joc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34671

eu zic una tu faci alta:)) pai nu am zis ca nu ne mai certam/luam peste picior etc etc??
 

DeletedUser26180

hai gata fara cearta ca putem sa fim si civilizati...adrian scuze daca te-am jignit cu ceva:)
 

DeletedUser

adriane!
cand am invatat eu gramatica asa se scria!
Nu sunt filolog sa ma ocup cu astea! dar imi asum greseala de a face acuze fara sa ma documentez 100 %!
 

DeletedUser33777

Când eram și eu mai tânăr aceeea era forma corectă.Între timp lucrurile s-au schimbat un pic.
Iar în ceea ce mă privește nici eu nu sunt filolog, însă încerc pe cât posibil să aduc argumente când fac o anumită afirmație.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: RIP, ID-RIP
Parte 2:
Triburi: RoYaL, RoYaL*, RoYaL~, RoYaLs

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 105
Tabăra 2: 125
Diferență: 20

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 8
Diferență: 54

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,154,858
Tabăra 2: 1,271,990
Diferență: 117,132

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 713,943
Tabăra 2: 93,749
Diferență: 620,194

chart
 

DeletedUser

ai gresit tema!

Cumva suferi de singuratate?
Si in alta ordine de idei, dupa vreo 6000 de atacuri sa iei cateva sate.....Penibil.
Ai uitat sa pui si atacurile cu curatarile la secunda si nobilii si sprijinul. Si SURPRIZA!
Au murit si nobilii si satul full. Si totul intr-o amarata de secunda. Asta e deja subtilitate.
Cand veti in stare de asa ceva mai discutam.
CE APRECIEZ IN SPECIAL LA MAXIM LA VOI ESTE BUN SIMTUL MARII MAJORITATI!
Sa nu se inteleaga gresit, este un raspuns pentru familia rip!
 

DeletedUser

Ai gresit statistica defapt cred ca vroia sa zica skyprintz:)))

Parte 1:
Triburi: RIP, Rip Ac, ID-RIP
Parte 2:
Triburi: RoYaL, RoYaLs, RoYaL~, RoYaL*

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 131
Tabăra 2: 15
Diferență: 116

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,509,367
Tabăra 2: 173,279
Diferență: 1,336,088

chart



Asta e mai ok :))) Totusi sa iei intrun atac 100 de sate... e multumitor pentru noi:D avand in vedere ca ati atacat si voi..in aceeasi zi...nu pot zice decat HAI RIP!!!
 

DeletedUser

va`ti zbatut aiurea pe satu ala de la gerulyka... ati pierdut fulluri si nobili aiurea:( poate altadata:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus